Młody człowiek twierdzi, że odbył podróż w czasie do 2120 roku i wnosi ze sobą dowody.#technologia

Noah, 26-latek twierdzi, że podróżował w czasie i przynosi ze sobą dowody na to, co stanie się w 2120 roku……

Jakkolwiek niewiarygodni, jak niektórzy naukowcy i amatorzy, zarówno Nikolas Tesla, jak i StephMłody człowiek twierdzi, że odbył podróż w czasie do 2120 roku i wnosi ze sobą dowody.en Hawking twierdzili, że teoretycznie możliwe jest podróżowanie w czasie.

CZY TO MOŻLIWE, ŻE TEN MŁODY CZŁOWIEK NAPRAWDĘ PODRÓŻUJE W CZASIE?

Un Hombre Viaja En El Tiempo Al Año 2120 Y Trae Evidencia Con él2

Według niego, nie tylko urodził się w 2030 r., ale także przynosi ze sobą dowody na przyszłość…

PRZEPOWIEDZIAŁ O NADCHODZĄCEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ, O ŻYCIU WŚRÓD ISTOT POZAZIEMSKICH ŻYJĄCYCH NA ZIEMI W PRZYSZŁOŚCI ORAZ O TECHNOLOGII ROKU 2120.

Nie tylko dowody świadczą o tym, że nie kłamie, ale również dowody na to, co niósł ze sobą, zostały przeanalizowane: nagranie wideo zarejestrowane na jego telefonie komórkowym w 2120 roku.

Co pokazuje film z podróży w czasie?
W tym filmie możesz zobaczyć, jak przejeżdżają przez niebo miasta, statek kosmiczny. Pokazuje również, jak niebo przedstawia charakterystyczne dla tamtych czasów chmury. Coś dość futurystycznego, ale prawdziwego….

Co jeszcze Noah mówi nam o przyszłości?
Zapewnia nas, że w przyszłości traktat pokojowy między Koreą Północną i Południową zostanie złamany i że będzie to kolejna wojna światowa…

Ponadto młody człowiek potwierdza, że w przyszłości zarówno ludzie, jak i istoty pozaziemskie odnoszą się do siebie nawzajem… Że nie są one bardziej inteligentne niż ludzie, ale że posiadają inteligencję podobną do ludzkiej. Z drugiej strony, mówi on, że istnieją istoty pozaziemskie różnych rozmiarów, ale są one ciemnego koloru i odnoszą się do ludzi, chociaż nie mogą się rozmnażać, to znaczy mają potomstwo pomiędzy obydwoma gatunkami. Jednak w przyszłości częste jest współistnienie istot pozaziemskich i ludzi. W rzeczywistości, w roku 2030 odbędzie się debata na temat relacji między ludźmi i kosmitami.

Noe zapewnia, że pomimo swoich podróży i wiedzy o przyszłości (wie wszystko, co się wydarzy, jak np. jakie liczby wyjdą w loteriach czy innych grach losowych), nie może zmienić przeznaczenia, ponieważ byłby to paradoks czasu, który mógłby rozbić ten sam wszechświat…. W ten sposób mówi, że chociaż wie, co się wydarzy i jakie liczby wyjdą w różnych grach losowych, nie powinien wykorzystywać tej wiedzy; chociaż mógłby grać w te zwycięskie numery, musiałby wydać tyle samo pieniędzy, ile wygrał, więc nie jest to wygodne (nie tylko z powodu kwestii etycznych, ale także z powodu konsekwencji, jakie miałoby to na poziomie uniwersalnym).

Wielu powiedziało, że jego wersja nie jest prawdziwa. Jednak Noe mówi o tym i ostrzega przed spiskiem różnych rządów świata, aby ukryć te podróże w czasie.

Ważne jest, aby pamiętać, że Noe nie tylko przynosi ze sobą dowody na przyszłość (które można zobaczyć w poniższym filmie), ale również mówi, że przywiózł ze sobą kilka stron podręcznika historii przyszłości.

Wreszcie, zapewnia on, że nie udzielił żadnych dodatkowych informacji, ponieważ nie chce, aby informacje, które podaje, były wykorzystywane do celów wojskowych i/lub handlowych.

Oto film z roku 2120:

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY