Statek kosmiczny w kształcie sześcianu pojawia się w pobliżu Słońca, a strach przed inwazją z kosmosu staje się rzeczywistością.#ufox

Una Nave En Forma De Cubo Aparece En Cerca Del Sol Y El Temor De Una Invasión Extraterrestre Se Hace Real 1068x668

Nowe zdjęcie zrobione przez jednego z satelitów NASA wywołało wielkie kontrowersje w sieci, ponieważ w pobliżu Słońca można zaobserwować gatunek niewyjaśnionej anomalii. Według obserwatorów i teoretyków, jest to sześcienne UFO krążące wokół planety od kilku lat. Dla teoretyków spiskowych, UFO to może być jeszcze jednym znakiem, że obcy obserwowali nas, obserwowali nasze kroki i że inwazja obca jest utajona.

Nave aparece cerca del Sol: temor de invasión extraterrestre se hace real

Czy sześcienne UFO widziane w pobliżu Słońca może wskazywać, że inwazja pozaziemska jest blisko?
Ustalenia dokonano dzięki badaczowi zjawisk UFO i UFO Scott Waring, redaktorowi popularnej strony internetowej UFO “Ufo Sightings Daily”. Według tego ufologa, na zdjęciu wykonanym w lutym przez satelitę NASA SOHO, można zobaczyć ogromny obiekt w kształcie sześcianu, który według jego oceny byłby pozaziemskim statkiem kosmicznym.

NASA SOHO Science Archive, miejsce, w którym Waring znalazł tajemniczy niezidentyfikowany obiekt latający w formie kostki, to program do pobrania, który pozwala każdemu śledzić archiwum zdjęć NASA Sun.

Waring uważa, że ta anomalia w przestrzeni jest bardzo podobna do tej zaobserwowanej już w październiku 2018 roku, którą można łatwo zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej, ale tym razem można ją zobaczyć z niższą jasnością i zakładanym wzorem linii na jej powierzchni.

Pliki mają połączenie danych w czasie rzeczywistym i telemetrii słonecznej z obrazami i filmami Słońca, jednak NASA wspomniała, że rzekomy statek kosmiczny nie jest, i jest to tylko wizualna wada spowodowana przez promienie kosmiczne uderzające w obiektyw SOHO.

Ostrzeżenie przed inwazją obcych?
Jednak wielu teoretyków twierdzi, że ten sześcienny statek kosmiczny obserwuje Ziemię od kilku lat i istnieje możliwość, że inwazja pozaziemska jest tuż za rogiem. Ale nawet więcej niż tylko teoretycy, Paul Hellyer, były minister obrony narodowej z czasów zimnej wojny w Kanadzie w latach 60-tych, od lat potępia fakt, że co najmniej cztery gatunki zwierząt pozaziemskich odwiedziły naszą planetę, a główne rządy pozostają w stałym kontakcie z tymi zwierzętami. Ponadto Hellyer twierdzi, że posiada poufne dane świadczące o tej współpracy. Były kanadyjski minister dokonał tego objawienia w 1995 roku i od tego czasu stał się jednym z głównych bohaterów społeczności UFO.

Hellyer, 95 lat, mówi, że cywilizacje pozaziemskie dotarły na Ziemię z różnych układów słonecznych. Wiele z nich jest “dobrych”, a niektóre nie. Ale powiedział, że ci goście ostrzegali nas przed naszym losem i tak zwanymi “czarnymi projektami” niektórych rządów. Ale wygląda na to, że Hellyer nie jest sama.

Nave aparece cerca del Sol: temor de invasión extraterrestre se hace real

Inny polityk wypowiadał się również na ten temat w ostatnich dniach, podczas spotkania w Krośnie, w południowej Polsce, były prezydent Polski, Lech Wałęsa ostrzegł przed zbliżającą się zaawansowaną cywilizacją i że nie jesteśmy sami we Wszechświecie.

Czy inwazja pozaziemska jest nieuchronna?
Były prezydent ostrzegł kilka dni temu o potencjalnym zagrożeniu inwazją pozaziemską. Wałęsa była prezydentem Polski od 1990 do 1995 roku. Podczas spotkania w klubie obywatelskim, Wałęsa mówiła o trzech poziomach rozwoju intelektualnego w kosmosie i, jako ludzie, jesteśmy na samym dole drabiny.

Nave aparece cerca del Sol: temor de invasión extraterrestre se hace real

Chociaż nie mówił publicznie o swojej wierze w UFO i istoty pozaziemskie, jego wypowiedzi sugerują, że istoty pozaziemskie nas obserwują (teoria galaktycznego zoo). Powiedział również, że obecne ruchy polityczne (a dokładnie ruchy prezydenta Francji Emmanuela Macrona i Władimira Putina z Rosji) mogą zapoczątkować radykalną decyzję ze strony obserwujących nas wyższych cywilizacji.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts