Życie pozaziemskie odwiedzaja nas, najważniejszy astronom Harvardu potwierdza to #ufox

Los Extraterrestres Nos Visitan Astrónomo Más Importante De Harvard Lo Confirma 1 1068x622

Abraham Loeb to nazwisko dyrektora astronomii na Uniwersytecie Harvarda, a on był astronomem, który zapewnia, że odwiedzili nas kosmici, potwierdzając również, że obiekt gwiazdowy Oumuamua, który został zauważony w 2017 r. potwierdza jego teorię, ponieważ według opinii astronoma przedmiot, o którym mowa, może być jakimś zaawansowanym sprzętem technologicznym, który został odłączony od jakiegoś miejsca i że w ten sposób może on dotrzeć do tego miejsca z większego powodu, a my nie zauważyliśmy istot pozaziemskich.

Pozaziemscy odwiedzają nas, astronom z Harvardu potwierdza to.

Jakie były wypowiedzi astronoma na temat wizyty kosmitów?
Zgodnie z niedawnym stwierdzeniem Avi Loeba, jak powszechnie znany jest naukowiec, Ziemia nie może być jedyną planetą, która ma inteligentne życie w ogromnym wszechświecie. Potwierdzając dalej, że nie jesteśmy sami, jeśli myśleliśmy, że nie jesteśmy tacy, będziemy aroganccy, musimy mieć kosmiczną skromność i wierzyć, że nie jesteśmy tacy wyjątkowi.

To, czym żyjemy w ostatnich czasach, może dać nam odpowiedzi na wszystkie te wątpliwości, które mieliśmy przez lata w odniesieniu do tego, co może się dziać we wszechświecie.

Potwierdzam również, że istnieją dwa wystarczające uzasadnienia, dla których dialog na temat populacji pozaziemskich jest nie tylko spekulacją, po pierwsze istnienie nas, a po drugie, że teraz wiemy, że jedna czwarta gwiazd tworzących Drogę Mleczną ma planetę taką jak Ziemia o bardzo podobnych warunkach, tak aby dzięki satelicie Keplera mogło rozwijać się życie chemiczne.

Extraterrestres nos visitan, astrónomo de Harvard lo confirma

On również nalegał na dziennikarzy, do których udzielił wywiadu próby obliczeń, które składały się ze skomplikowanych równań i systemów arytmetycznych, w których opiera się na poparcie hipotezy, że specjalny statek lub jego pozostałości mogą być latające nad orbitą Jowisza, czyli poza nią.

Całkowicie zdumiony opuścił naukowiec do swoich kolegów stanowisk, które spędził ponad 30 lat nauczania na prestiżowych uniwersytetach i jego publikacje artykułów na temat zjawisk astrofizycznych już przekraczają siedemset i wszystkie są z wszelkiego rodzaju prostych sensacji.

Pozaziemscy odwiedzają nas, astronom z Harvardu potwierdza to.

Jego twierdzenie, że Oumuamua, obiekt międzygwiezdny, jest konsekwencją wszystkiego.
Dla wielu naukowców ten międzygwiezdny obiekt nie jest niczym więcej niż skałą, która została złamana przez jakąś gwiazdę, która połączyła się z jakąś wędrowną kometą, jednak dla Avi Loeba i jego kolegi Shmuela Bialy’ego opinia nie jest taka sama.

Poprzez publikację artykułu w “Astrophysical Journal” potwierdzili oni, że Oumuamua jest rodzajem reszty zaawansowanego sprzętu technologicznego, rodzajem świecy świetlnej, która unosi się w przestrzeni. Uważają oni, że gdyby był to przypadkowy wędrowny obiekt kosmiczny, układy słoneczne musiałyby produkować miliardy takich obiektów, musi to być sztuczne, być może jest to sonda na misji, aby rozpoznać i obiekt mógłby być częścią ukierunkowanej misji.

Extraterrestres nos visitan, astrónomo de Harvard lo confirma

Ponadto astronom zapewnia, że im więcej osób odkrywa na tym obiekcie, tym rzadziej się on staje, jego jasność cierpi na dramatyczne zmiany, ponadto podkreśla, że aby być asteroidą, jego ruch jest dość szybki, jakby dodatkowa siła napędzała go i działała w nim.

Pomimo braku możliwości udowodnienia, że pochodzenie Oumuamua jest zdecydowanie pozaziemskie, Loeb mówi, że trudno jest myśleć, że można je traktować w jakikolwiek inny sposób.

Co społeczność naukowa sądzi o wypowiedziach astronoma?
Środowisko naukowe stwierdziło, że jego teoria i stwierdzenia nie są już tylko sensacją, że to, czego szuka, to nagłaśnianie siebie, a krytyka była dość silna dla tego znanego eksperta z Harvardu, mimo że naukowiec nie zmienił i utrzymuje swoją teorię, zamiast tego rzucił wyzwanie naukowcom.

Extraterrestres nos visitan, astrónomo de Harvard lo confirma

O ile widzimy, ekspert astronom nie zapewnia ostatecznie, że są to obcy, ale dla niego nie ma innej hipotezy, która jest uwarunkowana lub ma jakiekolwiek inne wytłumaczenie. Zapewnia to całym swoim doświadczeniem z lat pracy oraz przeprowadzonych badań i studiów, które poświadczają go i pozostawiają za sobą spekulacje, że jest szarlatanem, nawet jeśli społeczność naukowa go nie akceptuje.

Dedykuję nawet kilka bardzo interesujących słów o tym, jak zmieniłyby się paradygmaty naukowców, którzy odkrywają cywilizacje pozaziemskie.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts