Ogromny obiekt trójkątny uruchamia alarmy o ewentualnej inwazji pozaziemskiej. #ufox

Enorme Objeto Triangular Sobre El Océano Pacífico Prende Las Alarmas De Posible Invasión Extraterrestre 3 1 1068x622

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił znaczny wzrost przekonania, że jesteśmy bardzo blisko inwazji pozaziemskich. Pomysł ten nie narodził się na forum internetowym czy w sieciach społecznościowych, choć te media przyczyniły się do poszerzenia wiadomości. Kilku przywódców politycznych, aktywnych i nieaktywnych, wygłasza oświadczenia, które podpalają alarmy na całym świecie. I dla większego niepokoju, dziwne niewyjaśnione zjawiska pojawiają się teraz zdumiewające, takie jak ten, który stał się znany nad Oceanem Spokojnym, gdzie tajemnicze zjawisko w kształcie trójkąta pojawiło się znikąd, a nie naukowcy sami zdołali to wyjaśnić.

Objeto triangular prende las alarmas de posible invasión extraterrestre

Gigantyczny ciemny trójkąt pojawił się na Oceanie Spokojnym, zarejestrowany w kanale podczerwieni satelity NOAA. Człowiek, który dokonał dziwnego odkrycia, przyznał, że nie miał pojęcia czym jest ten dziwny obiekt, wskazując, że wszystko wskazywało na to, że jest to zjawisko nienaturalne.

Tajemniczy obraz, uchwycony z orbity Ziemi, został zgłoszony przez badacza UFO podczas analizy danych uzyskanych przez satelitę. W filmie wideo udostępnionym przez platformę YouTube przez użytkownika MrMBB333, który słynie z analizowania różnych anomalii i teorii spiskowych, wskazał, że obrazy pokazują ogromny i dziwny trójkątny obiekt wyłaniający się z chmur nad Oceanem Spokojnym.

W ten sposób wielu teoretyków połączyło to wydarzenie ze stwierdzeniami różnych polityków i światowych przywódców od kilku lat, wskazując, że ludzkość stała się zagrożeniem dla galaktyki ze względu na jej nieprzewidywalny sposób życia i przemoc między gatunkami, tak aby inwazja pozaziemska mogła nastąpić w każdej chwili.

Objeto triangular prende las alarmas de posible invasión extraterrestre

T
Inwazja kosmitów i opcja dla ludzkości
Mężczyzna, który dokonał tego tajemniczego odkrycia, zadenuncjował, że ta dziwna postać, ze względu na swój niemal doskonały kształt, okazała się sztucznym pochodzeniem. W ten sam sposób inni teoretycy i eksperci w tej dziedzinie, którzy przeanalizowali obrazy, zapewniają, że nie ma żadnego wytłumaczenia dla tej anomalii, dlaczego nie odrzucają, że jest to jakaś pozaziemska struktura.

Dziwne w tym wszystkim jest to, że pomimo faktu, że satelita na orbicie Ziemi w National Oceanic and Atmospheric Administration of the United States uchwycił tajemniczy obiekt, nikt nie mógł gołym okiem zobaczyć, pomimo wymiarów, które pokazuje.

Wielu ludzi twierdzi, że jest tak dlatego, że ich technologicznie zaawansowany statek kosmiczny może mieć metody kamuflażu, aby nie być łatwo zauważonym. Używają tej metody od tysięcy lat i dlatego tak skutecznie nas obserwują.

Objeto triangular prende las alarmas de posible invasión extraterrestre

Brak wyraźnego wyjaśnienia
Do tego dochodzi nowa teoria, którą naukowcy wysunęli na temat rodzaju “międzygalaktycznego zoo”, w którym jesteśmy obserwowani przez różne cywilizacje z innych światów, co uniemożliwia nam stanie się zagrożeniem dla wszechświata.

Obserwacje niezidentyfikowanych obiektów latających, które zostały zarejestrowane na przestrzeni dziejów, są najbardziej wyraźnym dowodem na to, że jesteśmy obserwowani przez istoty z innych cywilizacji. Ponadto teorią stojącą za tymi stwierdzeniami jest teoria samego stworzenia człowieka, gdzie obcy twierdzili, że powrócą do świata.

W chwili obecnej różni myśliwi UFO i eksperci w tematyce pozaziemskiej analizują obrazy uzyskane z satelity NOAA, który, choć nie udało się zapewnić, że jest to jakieś sztuczne zjawisko, specjaliści od meteorologii również nie byli w stanie spójnie wyjaśnić o co chodzi. Myślisz, że satelita był w stanie przechwycić pozaziemski statek kosmiczny?

zodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts