Prezydent Władimir Putin ma broń do walki z atakiem obcych.#ufox

El Presidente Vladimir Putín Cuenta Con Armamento Para Combatir Un Ataque Alienigena 1068x584

Nikomu nie jest tajemnicą, że jednym z najpotężniejszych ludzi na świecie jest niewątpliwie prezydent Rosji Władimir Putin. Prezydent Rosji zawsze był w oku huraganu, jeśli chodzi o konspiracje, od traktatów z pozaziemskimi po niezwykle potężną broń. Rosja jest jednym z krajów z największą ilością broni artyleryjskiej. Ale najbardziej zaskakujące jest to, że istnieje spekulacja, że siła rosyjskiej broni może wystarczyć do walki z kosmitami. Wszystko to w oparciu o niezliczone testy i odnowienie uzbrojenia, które przeprowadził rosyjski przywódca, jakby przygotowywał się na ewentualność, która byłaby bliska przedstawienia.

Czy Władimir Putin przygotowuje Rosję do walki z kosmitami?
Prezydent Rosji Władimir Putin odsłonił w połowie ubiegłego roku rakietę o międzykontynentalnym zasięgu, zwaną “SARMAT”. Sklasyfikowana jako potencjalnie niebezpieczna i skuteczna broń dla naszej planety, ale oprócz samolotu naziemnego są tacy, którzy twierdzą, że broń ta może być bardzo przydatna w walce z inwazją pozaziemską.

Vladimir Putín cuenta con armamento para combatir un ataque alienigena

Czy Donald Trump i Władimir Putin przygotowują się do konfrontacji z istotami kosmicznymi?
Wszystko zaczęło się, gdy prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump. Ogłosił, że kraj amerykański podejmie się zadania utworzenia armii kosmicznej, która będzie bronić swoich obywateli przed atakami kosmicznymi. Rosyjski przywódca chciał jednak pokazać, że Rosja jest znacznie bardziej rozwinięta niż Stany Zjednoczone, a więc posiada zdolność zbrojeń, które są w stanie atakować nawet poza naszymi granicami lądowymi. Jednym z niewiadomych, które pozostały w powietrzu po zdecydowanych wypowiedziach prezydenta USA jest Dlaczego Amerykanie mają na myśli stworzenie armii kosmicznej, która już istnieje i dlaczego nie komunikują, że istnieje zagrożenie poza naszą planetą?

Putin wskazuje, że jest przygotowany na każde spotkanie wojenne, które zostanie mu przedstawione.
Kolejnym aspektem, który należy podkreślić, jest fakt, że Rosja była bardzo dominującym dowodem na to, że jest już bardzo rozwinięta w kwestii uzbrojenia, co sprawiło, że wiele osób zastanawiało się, dlaczego Putin podjął takie działania? Wszystko nadaje się do spekulacji i hipotezy, ale wszystko wskazuje na to, że zbliżamy się do prawdy o istotach pozaziemskich i że może to zostać ujawnione planecie bardzo szybko. Prezydent Putin wielokrotnie powtarzał, że jego armia nie będzie zanurzona w wyścigu zbrojeń, dopóki wszystkie jej zasoby nie zostaną wyczerpane, jak to miało miejsce w przypadku Związku Radzieckiego, a więc jest w pełni przygotowana na każdą ewentualność wojenną, która może się pojawić, nawet jeśli zagrożenie wojną pochodzi z przedmieść Ziemi.

Vladimir Putín cuenta con armamento para combatir un ataque alienigena

Władimir Putin ma broń do walki z atakiem obcych.

Czy Władimir Putin ma wystarczająco dużo broni, by walczyć z kosmitami?
W ostatnich latach prezydent Rosji zainwestował olbrzymią sumę pieniędzy, aby udoskonalić i udoskonalić swoją broń wojskową: atomowe okręty podwodne, lotnictwo strategiczne i międzykontynentalne pociski. Powszechnie nie licząc wyżej wymienionych, wyrafinowanych broni i inteligencji, która dla wielu nie jest z tej planety. Można wspomnieć, że te ostatnie są najbardziej imponujące, jednak spekuluje się, że nowe rosyjskie samoloty będą w stanie opuścić atmosferę Ziemi i oprzeć się dodatkowym temperaturom i ciśnieniu tego samego samolotu.

Vladimir Putín cuenta con armamento para combatir un ataque alienigena

Władimir Putin ma broń do walki z atakiem obcych.

Co Władimir Putin przed nami ukrywa?
Z tymi wszystkimi informacjami powstaje wiele niewiadomych w odniesieniu do tego, co można wiedzieć o programie i armii Putina, który jest skatalogowany jako najpotężniejszy z naszej planety. Ponadto istnieją spekulacje, że prezydent Rosji przygotowuje się do zbliżającej się wojny międzygalaktycznej z kosmitami i dlatego tak bardzo zależy mu na udoskonaleniu swojego arsenału.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts