Kręgi uprawne: ostrzeżenia przed inwazją pozaziemską? #ufox

Odkąd Lech Wałęsa mówił o ewentualnej inwazji pozaziemskiej, na którą w niedalekiej przyszłości może ucierpieć Ziemia, sieci społecznościowe i różne portale internetowe debatowały nad prawdziwością tych stwierdzeń i nad tym, czy istnieje coś, o czym światowe elity i organizacje kosmiczne wiedzą, ukrywały się przed nami. Jednak utajone przybycie kosmitów nie jest niczym nowym i w rzeczywistości próbują nas ostrzec o swoim przybyciu do naszego świata za pomocą kręgów zbożowych. To dziwne zjawisko trwa już od dziesięcioleci i nie ma naukowego wytłumaczenia jego pochodzenia.

Círculos de cultivos ¿advertencias sobre la invasión extraterrestre?

Nie ma zjawiska przyrodniczego, które tworzy tak doskonałe parametry w uprawach świata, nikt nie jest w stanie wykonać “dzieła sztuki” w ten sposób z Ziemi bez bycia widzianym. A faktem jest, że kręgi zbożowe pojawiają się z dnia na dzień, więc uważa się, że robią to w nocy. Wielu teoretyków twierdzi, że są to przekazy przekazywane przez istoty z innych światów, które ostrzegają nas, że istnieje możliwość inwazji, utajonej i my sami jesteśmy odpowiedzialni za to, czy tak się dzieje, czy też nie.

Kręgi uprawne: ostrzeżenia przed inwazją pozaziemską?

Czy kręgi zbożowe są ostrzeżeniem przed inwazją pozaziemską?
Wielu ludzi na świecie gorąco wierzy, że cywilizacje pozaziemskie nie tylko istnieją, ale ostrzegają nas o konsekwencjach naszych działań dla wszechświata. Teoria ta wydaje się być poparta dużą liczbą dziwnych wydarzeń, które mają miejsce na całym świecie, jeśli nie jednym z najbardziej tajemniczych kręgów uprawnych, które zostały zarejestrowane przez dziesięciolecia. Zwykle pojawia się na dużych plantacjach kukurydzy lub pszenicy. Zjawisko, które do tej pory nie miało spójnego wyjaśnienia.

Círculos de cultivos ¿advertencias sobre la invasión extraterrestre?

Ludzie, którzy całe swoje życie poświęcili studiowaniu dziwnych zdarzeń UFO oraz tych związanych z pozaziemskimi i innymi podmiotami paranormalnymi twierdzą, że kręgi zbożowe wykonywane są przez pozaziemski statek kosmiczny. Należy podkreślić, że te słynne kręgi są formami, które powstają na plantacjach nagle w nocy i nikt nie wie dlaczego. Chociaż sceptycy wierzą, że zostały stworzone przez tego samego człowieka, z jakim sensem? Tylko oni będą wiedzieć.

Wiele badań na ten temat sugeruje jednak, że te tajemnicze formy w uprawach nie mogą być tworzone przez ludzi. W rzeczywistości, jest to nieco niemożliwe, aby takie formacje w ciągu zaledwie kilku godzin, pamiętając, że pojawiają się z dnia na dzień i nie ma dowodów na proces. W XX wieku te dziwne zjawiska nazwano na cześć Dave’a Chorley’a i Douga Bower.

Círculos de cultivos ¿advertencias sobre la invasión extraterrestre?

Kręgi uprawne: ostrzeżenia przed inwazją pozaziemską?

Dowód ostrzeżenia o inwazji pozaziemskiej?
Robet Plot, specjalista w tego typu zjawiskach powiedział, że przez długi czas był świadkiem tych dziwnych formacji. Sugeruje jednak, że zostały one przeprowadzone przez wiatr. Nie było również dość szczególny przypadek w 1880 roku, kiedy to John Capron opisał dziwne formy okrężne, które pojawiły się na jego plantacjach w terenie, zaraz po burzy.

Jednak teoria wiatru została całkowicie odrzucona, kiedy w 2009 roku udało się zarejestrować dwa dziwne kuliste i świecące obiekty latające, które znajdowały się na niebie, tuż nad plantacją. Obrazy zostały przekazane po latach, ale z tego wydarzenia narodziła się wielka kontrowersja, zarówno w sieciach społecznościowych, jak i na forach internetowych. Film został zarejestrowany we Francji, co potwierdza, że te dziwne postacie zostały wykonane przez istoty z innych światów.

Kręgi uprawne: ostrzeżenia przed inwazją pozaziemską?

Ostrzegają nas?
Wielu ludzi debatowało przez lata nad tym, co istoty z innych światów będą próbowały nam powiedzieć za pomocą tych przesłań. Jednak w ostatnich latach wiele osób, w tym osoby publiczne, które nigdy nie odniosły się do tych kwestii, mówiło o ewentualnej inwazji pozaziemskiej.

Ponadto międzygalaktyczna teoria zoo może również potwierdzić skrajną czujność, z jaką czuwają nad nami istoty z innych światów w galaktykach. Wszystko wskazuje na to, że w każdej chwili ludzkość może stać się zagrożeniem nie tylko dla siebie, ale dla całej galaktyki…

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY