Światowi przywódcy wiedzą, że inwazja pozaziemska jest możliwa.#ufox

W momencie, gdy jeden z przywódców świata wypełnia swoje funkcje polityczne lub jest na emeryturze, mówi o swojej wierze w UFO i istoty pozaziemskie, na poziomie światowym powstaje wielkie zamieszanie i rodzi się polemika między tymi, którzy wątpią w jego zdrowie psychiczne, a tymi, którzy zawsze bronili teorii związanej z innymi światami. Kiedy jednak ten pozaziemski przywódca wspomina, że świat może być na skraju pozaziemskich inwazji, wszystko się całkowicie zmienia, a wśród mieszkańców powoli rodzi się niepokój. Tak powiedział Lech Wałęsa, były prezydent Polski, na konferencji prasowej, a teoretycy spekulowali, że światowi liderzy są świadomi tej poważnej sytuacji.

Líderes mundiales saben que una Invasión Extraterrestre es posible

Czy światowi przywódcy ukrywają przed nami inwazję obcych?
Kiedy ktoś ważny w polityce światowej ostrzega obywateli przed potencjalnymi pozaziemskimi inwazjami szkodliwymi dla rasy ludzkiej, w społeczności włączają się alarmy, niezależnie od tego, jak bardzo jesteś sceptyczny. Stało się tak w przypadku wypowiedzi byłego polskiego prezydenta Lecha Wałęsy, który mówił o UFO, istotach pozaziemskich i roli, jaką będą mieli w ewentualnym zniszczeniu Ziemi lub cywilizacji.

Wałęsa zapewnia, że posiada wiedzę o trzech poziomach rozwoju intelektualnego we wszechświecie, a obecnie ludzkość znajduje się na najniższym poziomie. Wyższe cywilizacje obserwują nasz rozwój, to jak żyjemy i jeśli w dowolnym momencie zdestabilizujemy się jako społeczeństwo, będą się wtrącać, niszcząc nas, abyśmy nie stali się zagrożeniem dla galaktyki.

Arios w polskich mediach powtórzył przemówienie Walijczyków, które wygłosił w klubie obywatelskim w Krośnie, starożytnym mieście w południowo-zachodniej Polsce. Nie było tam Walezjanina, by mówić o pozaziemskich, a tak naprawdę wszyscy byli zaskoczeni, kiedy dyskurs zmienił się drastycznie, by pójść na ten kurs. Co, jak się wydaje, stało się modne w przypadku kilku przywódców politycznych z całego świata.

Światowi przywódcy wiedzą, że inwazja pozaziemska jest możliwa.

Czy inwazja kosmitów mogłaby wymazać nas ze wszechświata?
Były prezydent ostrzegł również, że działania innych obecnych przywódców politycznych, takich jak m.in. Emmanuel Macron i Francja oraz Władimir Putin z Rosji, mogą być tymi, które wywołują nierównowagę w ludzkości, która może wywołać ruch ze strony obserwujących nas wyższych cywilizacji.

Líderes mundiales saben que una Invasión Extraterrestre es posible

Wałęsa zapewnia, że ingerencja tych istot nie będzie przyjazna, a konsekwencje mogą być druzgocące i trwałe. Mogliby oni nawet wymazać całą obecną rasę ludzką i stworzyć nowego “Adama i Ewę” aby od samego początku ponownie zaludnić ludzkość. Podążając za tą myślą, Wałęsa sugeruje również, że wie, iż przynajmniej jedna zaawansowana cywilizacja pozaziemska bezpośrednio wpłynęła na rozwój cywilizacji ludzkiej, kiedy odwiedzali oni świat w przeszłości.

Światowi przywódcy wiedzą, że inwazja pozaziemska jest możliwa.

Światowi przywódcy wiedzą o istnieniu zaawansowanych cywilizacji.
Czy Wałęsa może wiedzieć coś, czego my nie wiemy? Chociaż nic nie wskazuje na to, że on sam był zaangażowany w spotkanie z UFO i kosmitami, jest oczywiste, że on sam coś wie i w rzeczywistości Polska była narodem, który w swojej historii ma kilka kontaktów z istotami z innych światów. Najbardziej znanym z nich jest znany “Incydent Emilcyna”, który wydarzył się w 1978 roku, kiedy rolnik w tym mieście spotkał bezpośrednio kosmitów, którzy mieli zielono-szarą skórę i zabrali go statkiem.

Líderes mundiales saben que una Invasión Extraterrestre es posible

Nawet kilku badaczy UFO na całym świecie, w tym Piotr Cielebiaś z Polski, twierdzi, że za kadencji Wałęsy, był to jeden z czasów, kiedy miało miejsce większość obserwacji UFO i spotkań z istotami pozaziemskimi. Nawet piloci wojskowi wielokrotnie donoszą, że do czasu wstąpienia Polski do NATO są świadkami nieznanych obiektów latających. Więc musisz coś wiedzieć na ten temat.

Dlaczego Wałęsa zdecydowała się teraz o tym porozmawiać? Co się dzieje na świecie?

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY