Wyznania pozaziemskie w odniesieniu do Atlantydy, zaginionego kontynentu #Atlantyda

Las Confesiones Extraterrestres En Relación A La Atlántica El Continente Perdido

Wokół zaginionego kontynentu, to znaczy Atlantydy, wymieszano wiele teorii, chociaż bez wątpienia ta, w którą większość miłośników nierozwiązanych tajemnic jest związana z pozaziemskimi. Innymi słowy, istnieje teoria, w której starożytny Atlanteans, zaginione miasto pełne tajemnic i postępu technologicznego, jest niczym więcej niż pozaziemskim miastem na Ziemi.

Pobrane 1 1

Teoria ta została oparta na historii profesora Fabio Zerpy, doktora Daniela Waltera Fry’a i inżyniera Enrique Castillo Rincon, którzy zapewniają, że odwiedzały je istoty pozaziemskie i zapraszają do wspinaczki i nawigacji na tym statku…

W swojej opowieści opowiadają, jak zostali zaproszeni do odwiedzenia wnętrza pozaziemskiego statku kosmicznego, a wkrótce wyszli do stratosfery napędzanej szybko opuszczając planetę Ziemię……

Później obcy opowiadali, jak na lądzie położonym na Oceanie Spokojnym znajdowało się miejsce, które nazywali Lemurią, ale które ludzie znali jako Altantida.

Początkowo istniała komunikacja pomiędzy Atlanteanami a resztą mieszkańców innych kontynentów, takich jak Ameryka i Europa. Jednak krok po kroku technologia Atlantu znacznie przewyższała technologię pozostałych kontynentów.

Jak to było, że Atlanteanie osiągnęli postęp, a reszta cywilizacji sprzed 30.000 lat nie?
Odpowiedź leży w przestrzeganiu praw natury, powiedzmy 3 badaczy, którzy kontynuują swoją historię w imieniu istoty pozaziemskiej o statku kosmicznym.

Las confesiones extraterrestres en relaci%C3%B3n a la Atl%C3%A1ntica el continente perdido - Wyznania pozaziemskie w odniesieniu do Atlantydy, zaginionego kontynentu #Atlantyda

W ten sposób, uważa się, że Atlantyjczycy byli w stanie awansować naukowo do poziomu przewyższającego obecną naukę, a nawet, że byli w stanie latać, chociaż nie jest dokładnie wiadomo jak to zrobili (jeśli z maszynami podobnymi do samolotów lub helikopterów lub bez nich).

Zniszczenie Atlantydy według pozaziemskich.
Zgodnie z tą teorią, kontynent ten został zniszczony przez wojnę pomiędzy dwiema cywilizacjami tak potężną, że nie byłoby możliwe rozważenie wielkości i wiedzy, które posiadały obie te cywilizacje.

W wojnie (choć nie dla zwycięstwa) obie cywilizacje przestały istnieć, tracąc tym samym cenne informacje i postęp technologiczny, który dziś byłby zaawansowany i uznawany przez całą ludzkość.

Wyginięcie to nie było jednak nagłe; poziom promieniowania zaczął się raczej od ograniczenia ich zdolności umysłowych do takiego stopnia, że zostały unicestwione jako gatunek zdolny lub lepszy od reszty. Stopniowo zapomniano o technologii, nauce i wiedzy, a ich możliwości (coraz bardziej wycofywane) nie mogły dalej ewoluować w poszukiwaniu nauk stosowanych.

Co się stało z ocalałymi kosmitami?
Według gawędziarza (obcego, który był z nimi), pozaziemscy Atlantydzi, którzy przeżyli bitwę, zostali przeniesieni na Marsa, planetę, która w tym czasie miała cechy podobne do Ziemi.

BYĆ MOŻE DLATEGO KOSMICI ZNANI SŠ JAKO MARSJANIE….

Uważa się jednak, że niewielka populacja wolała pozostać na Ziemi, aby uniknąć gwałtownych zmian po dotarciu na drugą planetę. W ten sposób i zgodnie z tą teorią i historią, istoty pozaziemskie połączyłyby się z ludźmi ponad 30 000 lat temu.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts