Czym jest Pieczęć Siedmiu Archaniołów i dlaczego warto mieć ją zawsze przy sobie? #ciekawostki

76247730 128829775197090 4589664235042111488 N

Pieczęć Siedmiu Archaniołów, nazywana także Talizmanem Siedmiu Aniołów, uznawana jest za jeden z najpotężniejszych ochronnych talizmanów świata. Na planie materii ma postać heksagramu (sześcioramiennej gwiazdy), w który wypisane są imiona siedmiu potężnych Archaniołów: Michała, Gabriela, Zafkiela, Rafaela, Zadkiela, Kamaela oraz Haniela.

„Anielskie specjalizacje” Archaniołów, których imiona wpisano w heksagram:

Pobrane 8
KAMAEL

Archanioł Kamael – powstrzymuje wysiłki demonów, które chcą zniszczyć świat. Wspiera naszą energię psychofizyczną. Włada planetą MARS.

Pobrane 7
HANIEL

Archanioł Haniel – wzmacnia naszą sferę duchową oraz emocjonalną. Pomaga przy rozwoju własnego „ja” oraz pomaga kształtować życiową ścieżkę. Włada planetą WENUS.

Pobrane 6
RAFAEL

Archanioł Rafał- to anioł niosący pomoc w zdrowiu fizycznym. Pomaga przy regeneracji sił. Co więcej, za jego przyczyną dzieją się cuda. Pomaga nam radzić sobie z emocjami. Włada SŁOŃCEM.

Pobrane 2
ZADKIEL

Archanioł Zadkiel reguluje anielskie obowiązki. Przez niego manifestuje się Majestat Boga. Opiekuje się nami w sferze szczęścia i radości, motywacji do działania i komunikacji. Włada planetą JOWISZ

Pobrane 5
ZAFKIEL

Archanioł Zafkiel- przynosi sprawiedliwość Boga. Wspiera nas w trudnych doświadczeniach, wyzwaniach oraz niebezpieczeństwach. Włada planetą SATURN.

Pobrane 3
MICHAL

Archanioł Michał- to opiekun ludzi i wszystkich rzeczy materialnych. Pracuje z nami na poziomie mentalnym. Włada planetą MERKURY.

Pobrane 4

Archanioł Gabriel- jest opiekunem ludzi i wszystkich rzeczy materialnych. Wspiera nas w codziennym życiu. Włada KSIĘŻYCEM.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts