Obca istota złapana w alejce (film i prawdziwe dowody) #ufox

Tajemnica o pochodzeniu istoty pozaziemskiej.
Najlepszy badacz UFO na świecie, Jacques Vallée (rządowy ufolog), został wybrany przez rząd francuski. Ten rząd wynajął go, aby przedstawił swój punkt widzenia na wideo, które stało się wirusowe w sieciach społecznościowych i które niektórzy próbują zmontować.

Bohater potwierdził, że życie pozaziemskie istnieje. Również, że przez jakiś czas istoty z innych galaktyk współpracują z wieloma rządami, takimi jak Stany Zjednoczone. Oglądając film, badacz identyfikuje nieznaną postać. “Jest to niewątpliwie prawdziwy obcy, a jego naukowa definicja to definicja szarych kosmitów, którzy są podzieleni na małych i wysokich.

Oznacza to, że życie pozaziemskie porusza się między nami. Kilku przedstawicieli prasy sensacyjnej zapytało eksperta o możliwość montażu. Na te komentarze odpowiada: “Może to być pułapka, ale prawda jest taka, że cechy fizyczne tego obcego są jasne. Zamrożenie obrazu i tych szczegółów jest nieocenione dla reszty śmiertelników. Nikt nie byłby w stanie wykonać montażu tej istoty bez uprzedniego zapoznania się z nią. Pokazuje to, że jest prawdziwa i że tylko koneserzy wiedzą, jak ją rozróżnić.

Jak sam to opisuje: “Małe szarości to cienkie, wielkogłowe, wydłużone obce istoty o czarnych oczach i wysokości około pięciu stóp”. Pochodzą one z konstelacji Orion i są niewątpliwie tymi, którzy dokonują większości uprowadzeń ludzi popełnionych na Ziemi. Są tu amerykański personel wojskowy, w tym Raymond Szymański, który przysiągł być świadkiem negocjacji z tymi kosmitami. Jeśli chodzi o wideo, to wydają się mieć bardzo silne moce umysłowe zdolne do wpływania na proces podejmowania decyzji przez rząd, a także moc modyfikacji genetycznej człowieka.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY