Tajemniczy dowód życia pozaziemskiego na Wenus.#planety

Las Misteriosas Evidencias De Vida Extraterrestre En Venus 3

Przez wiele lat istniało wiele teorii spiskowych związanych z dziwnymi strukturami, które znajdowały się w różnych regionach Układu Słonecznego. Dzięki satelitom, które istnieją na naszej orbicie i które dostarczają nam obrazów różnych obszarów przestrzeni kosmicznej, te dziwne struktury zostały znalezione na Marsie, Księżycu i teraz, w Wenus.

Nawet zaobserwowanie dziwnych anomalii zostało potwierdzone przez pracowników NASA, którzy deklarują, że mają pochodzenie pozaziemskie. Stwierdzenia te wywołały wiele kontrowersji w całej sieci, ponieważ zarzuty te pojawiają się od lat, ale jak dotąd żadna organizacja kosmiczna nie wypowiedziała się w tej sprawie.

Tajemniczy dowód życia pozaziemskiego na Wenus.

Las misteriosas evidencias de vida extraterrestre en Venus

Obce struktury na Wenus?
Z biegiem lat coraz więcej ufologów i myśliwych UFO dodaje do teorii, że NASA ukrywa przed nami informacje, które uzyskały przez lata. Największe kontrowersje dotyczą Wenus, w której zaobserwowano oznaki życia pozaziemskiego, ale agencja kosmiczna celowo ukrywała wiele z tych dziwnych obrazów powierzchni Wenus, które znalazło kilku ekspertów.

Od zeszłego roku opublikowano różne obrazy Wenus i wywołano wielki skandal wśród ekspertów, ponieważ obecność struktur pozaziemskich została udowodniona, że może potwierdzić istnienie zaawansowanej cywilizacji na tej planecie, zgodnie z tym, o czym donosiła gazeta The Daily Star.

Las misteriosas evidencias de vida extraterrestre en Venus

José Luis Camacho, z Nieznanego Portalu Światowego, stworzył wirusowy film wideo, w którym dokonał analizy zdjęć i modeli 3D tych struktur znalezionych na powierzchni planety Wenus; według jego słów, teoria cywilizacji rozwinięta w tym świecie może być prawdziwa.

Widzisz ogromne miasta i sztucznie zbudowane konstrukcje, a także kilka elementów, które wydają się należeć do konstrukcji wykonanych przez inteligentne życie. Jakaś rasa pozaziemska, która zamieszkiwała lub przynajmniej skolonizowała drugą planetę Układu Słonecznego. Tak to podpisał Camacho.

Las misteriosas evidencias de vida extraterrestre en Venus

Zdjęcia zostały wykonane dzięki kosmicznej sondzie Magellana, która kiedyś należała do NASA i wystartowała w 1989 roku, kierując się bezpośrednio do Wenus, aby wykonać bezpośrednie zdjęcia całej atmosfery i powierzchni planety. Ta sonda znajdowała się na powierzchni Wenus do 1994 roku.

Dzięki tym zdjęciom jest to, że różni myśliwi UFO i niezależni badacze są pewni, że NASA jest świadoma wszystkich tych anomalii i oznak życia pozaziemskiego, które zostały odkryte na planecie, ale przez interesy, być może elity światowej, ukrywały je przed resztą świata.

Kontrowersje nad teorią pozaziemską.
Ufologowie z różnych krajów oraz astronomowie i niezależni badacze, którzy obserwowali i analizowali te dziwne anomalie, nie zgadzają się ze sobą. Vadim Chernobrov, który od kilku lat bada anomalie w przestrzeni kosmicznej z Rosji, mówi, że Planeta Wenus jest niezwykle skomplikowana do zbadania i że Magellan zrobił wówczas to, co było w jego zasięgu, ale wszystko jest zbyt rozmyte i zniekształcone, więc nie można naprawdę powiedzieć, czy to, co uchwycona sonda była rzeczywiście strukturami pozaziemskimi.

Tę samą opinię podziela Leonid Ksanfomaliti, naukowiec z Instytutu Badań Kosmicznych Rosyjskiej Akademii Nauk, który zapewnia, że pierwsze obrazy uchwycone przez Magellana to tylko kratery meteorytowe, które ufolodzy próbowali przejechać przez jakąś kolonię. Sama sonda kosmiczna nie istnieje od wielu lat, więc niemożliwe jest określenie czegokolwiek.

W każdym razie, kilku ekspertów zgadza się z Camacho, a argumenty, które wysuwają na swoich blogach i filmach wideo, są niezwykle solidne. Jednak, jak to zawsze ma miejsce w tych przypadkach, to od każdej osoby zależy, czy przyjmie ona wersję, która mu najbardziej odpowiada…

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts