CIA Zdyskwalifikowana: rosyjscy żołnierze skamieniali przez atak obcych.#ufox

Documentos De La Cia Descalificados Soldados Rusos Petrificados Por Ataque Extraterrestre 3 2 1068x601

Wiele artykułów i wyznań w historii mówi o różnych pozaziemskich objawieniach. W każdym kraju na planecie miał miejsce co najmniej jeden słynny przypadek i zdarzają się one nadal każdego dnia, nawet możliwe jest, że w czasie, gdy piszę i czytasz te słowa, dzieje się obserwacja. Jednak podczas tych obserwacji, rzadko kiedy pojawia się jakaś wzmianka o rzeczywistym ataku UFOli.

Jest więc bardzo prawdopodobne, że zdarzenie, które miało miejsce z żołnierzami rosyjskimi, którzy zostali skamieniałości po ataku na UFO. Tak więc został on ujawniony przez dokument CIA, który ujawnił jedno z najbardziej szokujących wydarzeń w historii ufologii, oraz wydarzenie, którego nikt nie zdołał całkowicie zaprzeczyć. Co naprawdę wydarzyło się podczas obserwacji UFO tych rosyjskich żołnierzy?

CIA descalificados: Soldados rusos petrificados por ataque extraterrestre

Rosyjscy żołnierze zostali zastraszeni po ataku pozaziemskim?
W ciągu ostatnich kilku lat zwolniono grupę dokumentów dostarczonych przez samą Centralną Agencję Wywiadu USA, wyjaśniających, w jaki sposób kilku rosyjskich żołnierzy wystrzeliło w niezidentyfikowany obiekt latający. Po ataku, co wydawało się być statkiem kosmicznym udało się wylądować, a ci na pokładzie rozpoczęli wymianę ognia, która zakończyła się tym, że żołnierze zamienili się w kamień.

Ta grupa dokumentów została zdyskwalifikowana przez CIA i opowiada historię o tym, jak 23 żołnierzy służących łącznie dla Rosji zginęło od grupy pięciu nieznanych istot pozaziemskiego pochodzenia. Dokumenty te są obecnie publicznie dostępne na oficjalnej stronie internetowej CIA.

CIA descalificados: Soldados rusos petrificados por ataque extraterrestre

.

Czy dwóch żołnierzy przeżyło atak pozaziemski?
Raport ten składa się w sumie z 250 stron i w którym można przeczytać szczegółowo jak UFO zaatakowało wszystkich żołnierzy, w dokumentach tych znajdują się również obrazy i zeznania świadków, którzy byli podczas tego zdarzenia i którym w taki czy inny sposób udało się przeżyć.

Według jednego z raportów napisanych w KGB, wspomina się, że szczątki tych żołnierzy zamienione w kamień węgielny zostały wysłane do ściśle tajnej instytucji badawczej w Moskwie w celu dalszej analizy i zbadania tego, co się stało.

Ta historia, która zdaje się wynikać z książki science fiction, wywołała wszelkiego rodzaju komentarze. Sceptycy pojawili się w dużej liczbie, ponieważ, w rzeczywistości, istnieje niewiele dowodów na poparcie takich faktów. Ale jeśli jest prawdziwe, może potwierdzić, że słowa wielkich umysłów, takich jak Stephen Hawking, są prawdziwe, istoty te mogą stanowić wielkie zagrożenie dla ludzkości i planety, ponieważ posiadają technologię, która znacznie przewyższa naszą.

Tym bardziej niepewne jest to, że rodzi to poważne pytanie o CIA i to, czy CIA przetłumaczyła ten raport ukraińskiej gazety na archiwum. Uważa się, że dokument ten, który jest w pełni dostępny na stronie internetowej CIA, pierwotnie pojawił się w zdyskwalifikowanych archiwach KGB.

CIA descalificados: Soldados rusos petrificados por ataque extraterrestre

Czy to nie jedyne podobne wydarzenie na świecie?
Philip Schneider, osoba, która pracowała jako inżynier materiałów wybuchowych i która została zatrudniona przez rząd USA w latach 70. z wysokim poziomem bezpieczeństwa, stwierdził, że pracując w Meksyku, był świadkiem bitwy pomiędzy istotami z innych światów przeciwko żołnierzom.

Schneider mówi, że pracując w schronisku wojskowym w Nowym Meksyku, był świadkiem prawdziwej bitwy między ludźmi i kosmitami. Bitwa pozostawiła po sobie żniwo sześćdziesięciu martwych żołnierzy oraz całkowicie ukrytą i niezliczoną liczbę obcych.

Czy to możliwe, że od lat toczymy swoistą wojnę z rasą pozaziemską, nie wiedząc o tym?

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts