Co by było, gdyby na Ziemi miała miejsce inwazja kosmitów?#ufox

¿la Humanidad Está Preparada Para El Contacto Extraterrestre

Jednym z pytań, które miało największy wpływ na książki i filmy science fiction jest to, co by się stało, gdybyś przyszedł zobaczyć inwazję pozaziemską na Ziemię. Naukowcy od dziesięcioleci badali zachowania ludzi, jak również możliwość występowania wyższych ras pozaziemskich. Dziś drugi punkt został praktycznie przetestowany, choć nie znaleziono żadnego prawdziwego dowodu, najważniejsze umysły dzisiejszych czasów nie mają wątpliwości. Pierwszy punkt, czyli reakcja człowieka na pozaziemskie przybycie na Ziemię, został przetestowany na różne sposoby, z których jeden został już zrobiony przez CBS przez radio.

Czy ludzkość jest gotowa na kontakt pozaziemski?
30 października 1938 r. amerykańska stacja radiowa podczas transmisji na żywo przeczytała dramatyzowaną wersję książki science fiction HG Wellsa Wojna światów, napisanej w 1898 roku. Ta historia opowiedziała, kiedy obcy zaatakowali świat.

Audycja radiowa wywołała reakcję, kiedy ludzie zaczęli się mylić, ponieważ informacje pochodziły z poważnego i prawdziwego programu radiowego, a gazety relacjonowały, niektóre z różnych wersji, reakcję ogólną. Niektórzy pisali, że wybuchła panika narodowa, podczas gdy inni twierdzą, że liczba osób, które słuchały audycji, nie była zbyt duża. Jak to miało miejsce, jeden z badaczy projektu SETI, Duncan Forgan, zapewnił, że transmisja z wojny światów może być pouczająca, ponieważ naukowcy SETI na całym świecie uaktualniają swoje protokoły dotyczące pierwszych kontaktów pozaziemskich.

¿Qué pasaría si hubiera una invasión extraterrestre en la Tierra?

Zgodnie ze słowami naukowca i badacza z Uniwersytetu St Andrews w Szkocji, jeśli weźmiesz właściwą fantastykę naukową, solidną fantastykę naukową, naprawdę otrzymasz jedno z najlepszych i najbardziej udokumentowanych założeń tego, co może się wydarzyć. Wyjaśnia, że “twarda” science fiction odnosi się do science fiction, która koncentruje się na precyzji.

Konieczne jest przyzwyczajenie społeczeństwa do ewentualnej inwazji pozaziemskiej.
Jeśli badacze są w stanie znaleźć sygnał pozaziemski dzisiaj, jedną z rzeczy, które powinny być najlepiej zarządzane i pielęgnowane jest publiczność, która już może być wykorzystywana do otrzymywania stałych wiadomości, albo na portalach społecznościowych lub w telewizji na ten temat. Zarówno Forgan, jak i jego koledzy pracują nad tym każdego dnia. Stały Komitet Międzynarodowej Akademii Astronautyki SETI opracował w 1989 r. protokół po wykryciu, który został zaktualizowany na początku bieżącej dekady. Ale wkrótce rozpocznie się nowa aktualizacja, która będzie gotowa za kilka lat.

¿Qué pasaría si hubiera una invasión extraterrestre en la Tierra?

Większość naukowców uważa, że kontakt pozaziemski przejdzie przez sygnał wysłany celowo na Ziemię. Prawdziwym testem jest upewnienie się, że sygnał jest weryfikowany przez dużą liczbę obserwatoriów, mówi astronom Seth Shostak.

Czy istnieją protokoły dotyczące ujawnienia kontaktu?
Shostak mówi, że potrzeba czasu na weryfikację, a następnie ludzie, którzy lubią badać te kwestie mówią, że powinna odbyć się ogólnoświatowa publiczna konferencja prasowa, aby ogłosić to wydarzenie. Ekspert zapewnia jednak, że nie zadziałałoby to bez zachowania w tajemnicy całego sprzętu i ujawnienia go na jednej konferencji prasowej. W tym czasie jest to praktycznie niemożliwe z powodu filtrowania informacji i ciągłego hakowania.

¿Qué pasaría si hubiera una invasión extraterrestre en la Tierra?

Dlatego też eksperci postanowili skupić się na innym rodzaju protokołu, aby ujawnić światu możliwy kontakt. Protokół IAA z 2010 r. składa się tylko z dwóch stron, takich jak wyszukiwanie sygnału i obsługa dowodów oraz sposób postępowania w przypadku potwierdzenia wykrycia.

Gdyby obcy dostali się na Ziemię, protokoły “pierwszego kontaktu” nie byłyby już przydatne, ponieważ gdyby byli na tyle inteligentni, by pokazać się fizycznie, najprawdopodobniej mogliby robić to, czego chcą. Shostak mówi, że osobiście opuściłby miasto lub świat, gdyby tylko mógł, ponieważ nikt nie zna jego intencji.

zrodllo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts