Czy inwazja pozaziemska może zdetonować trzecią wojnę światową na naszej planecie?#ufox

Podría Una Invasión Extraterrestre Detonar La Tercera Guerra Mundial En Nuestro Planeta 1068x584

Temat istot pozaziemskich nie jest już obecnie tematem tabu, w rzeczywistości jest to jeden z tematów, o którym mówi się bardzo często, sugerowano już, że rządy na całej planecie są świadome swojego istnienia i że są odpowiedzialne za ukrywanie wszystkich informacji dotyczących tych odwiedzających istot. Oprócz istnienia istot pozaziemskich, są tacy, którzy mówią o ewentualnej inwazji tych istot, tacy jak były ekspert brytyjskiego Ministerstwa Obrony, który wskazuje, że zbliżająca się inwazja pozaziemska może oznaczać rozpętanie trzeciej wojny światowej i że narody naszej planety nie są w ogóle przygotowane.

Podría una invasión extraterrestre detonar la tercera guerra mundial en nuestro planeta1

Czy nasza planeta jest gotowa na inwazję kosmitów?
Rządy naszej planety muszą być przygotowane na zbliżające się przybycie istot z innych planet, aby zapobiec globalnym konfliktom, ostrzegł były brytyjski ekspert w dziedzinie UFO. Nick Pope, pracował w brytyjskim Ministerstwie Obrony w studiach i badaniach nad zjawiskiem UFO w latach 1991-1994. Wskazał on, że żaden rząd na naszej planecie nie jest przygotowany na potencjalną inwazję pozaziemską. Przemawiając przed filmem fabularnym z 20 marca, który ukazał się w związku z wizytą istot pozaziemskich na naszej planecie, Papież dodał: “Z tego, co wiem, nie ma planu przygotowań.

Były ekspert Nick Pope podkreśla, że nie jesteśmy przygotowani na inwazję pozaziemską.
Słowa byłego eksperta Papieża były następujące: “odpowiedzią rządów planety byłoby “uważamy, że jest to bardzo małe prawdopodobieństwo, że zdarzenie o takiej wielkości się wydarzy. Ale powiedziałbym, dlaczego nie mieć jakiegoś planu, skoro istnieje nawet małe prawdopodobieństwo, że coś takiego się wydarzy. Pan Papież nie sugeruje swoimi słowami, że inwazja na wojnę światową jest bliska, ale zwracam uwagę, że zespoły ekspertów wojskowych i naukowców powinny być w pełni przygotowane i gotowe do komunikowania się z każdym gościem, który zechce dotrzeć do naszej planety. Podkreślił również, że jest to konieczne, ponieważ gdyby obcy mogli odwiedzać Ziemię z każdego zakątka galaktyki, byliby znacznie lepsi od rasy ludzkiej we wszystkich aspektach, szczególnie w technologii.

Inwazja pozaziemska może zdetonować trzecią wojnę światową na naszej planecie1.

Czy może dojść do wojny między rządami naszej planety?
W rzeczywistości, pokojowa wizyta kosmitów mogłaby wywołać konflikt takiej skali jak wojna światowa pomiędzy krajami, które są skatalogowane jako supermocarstwa starające się zdobyć technologię tych odwiedzających istot, aby upewnić się, że pozostaną na szczycie.

Podría una invasión extraterrestre detonar la tercera guerra mundial en nuestro planeta1

Czy inwazja pozaziemska może mieć pozytywne skutki?
Pan Popo powiedział: “Rozpoczęłaby się walka o pozaziemską technologię i broń. Niektóre z wielkich krajów i wielkich korporacji naszej planety będą walczyć, aby oddać w swoje ręce technologię tych istot. Kraj, do którego należy ta technologia, w przewidywalnej przyszłości stanie się światowym liderem. Jednak poprzedni ekspert zwraca uwagę, że może to również przyczynić się do powstania pewnego rodzaju unii w świecie. Dodał: “Ostatecznie, ta wizyta tych istot mogłaby mieć pozytywny efekt jednoczący. Przybycie istot pozaziemskich mogłoby pomóc nam przekonać, że jest więcej rzeczy, które nas jednoczą niż dzielą.

Dlaczego rządy ukrywają istnienie istot pozaziemskich?
Papież ma nadzieję, że niektóre z najlepszych umysłów na naszej planecie zrozumieją, co to może oznaczać. Eksperci od astronomii znaleźli dużą liczbę eksoplaentów, którzy są na orbicie gwiazd bardzo podobnych do naszych i znajdują się w odpowiedniej odległości, aby mieć potencjalne warunki do powstania jakiegoś rodzaju życia. Jednakże, jak dotychczas, nie istnieją żadne twarde dowody na potwierdzenie istnienia cywilizacji pozaziemskich, a wielu teoretyków spiskowych twierdzi, że rządy naszej planety już posiadają dowody i utrzymują je całkowicie w tajemnicy przed opinią publiczną pod hipotetycznym embargiem prawdy w obawie przed wpływem, jaki wiedza o religii i praworządności mogłaby mieć.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts