Pozaziemska ofiara porwania mówi o szarych, gadów i podróżach w czasie.

Pozaziemska Ofiara Porwania Mówi O Szarych, Gadów I Podróżach W Czasie.

Istnieje wielka historia wokół człowieka o imieniu Andy Pero, który twierdzi, że został wybrany, aby być agentem ściśle tajnego planu zwanego “Montauk”. Projekt ten polega na rozwinięciu kontroli nad ludzkim umysłem, prowadzeniu podróży w czasie i eksperymentów z fizyką kwantową.

Jednym z głównych celów tego planu był rozwój superludzi lub (wojskowych) supermocarstw. Jako główne narzędzie do tego celu, rozwój i manipulacja ludzką genetyka została wykorzystana w celu rozwinięcia nadprzyrodzonych obdarowań żołnierzy.

Andy zaczął opowiadać swoją przerażającą historię podczas rozmów w Filadelfii w 1998 roku. Komentarz, że przeszedł sesje elektrowstrząsowe, aby stracić zdolność odczuwania strachu i wszelkiego rodzaju empatii, głównym celem było, aby ludzki umysł działał tak, jakby był robotem lub komputerem. Zapewniam, że rząd USA stoi za tymi mrocznymi celami.

Komentował również, że udało mu się zdobyć umiejętności samouzdrawiania, siłę na człowieku związaną z ogromnymi zdolnościami fizycznymi, które pozwoliły mu wykonywać skomplikowane tajne misje dla rządu USA. Zapewnił, że szkolenie to zostało wykorzystane w misji polegającej na powrocie w czasie do lat 40. w celu współpracy z USA, aby wygrać wojnę.

Jakby tego było mało, Andy twierdził, że jest ściśle związany z badaniami przypadków uprowadzeń i UFO, potwierdził, że jest bardzo zaznajomiony z badaniami zjawisk paranormalnych. Potwierdził również, że jest w stanie zapamiętać kilka sesji, podczas których był torturowany, mówiąc: “Jesteś zaprogramowany do wykonywania rozkazów, a nie do myślenia dla siebie”.

Jeśli chodzi o jego związek z pozaziemskimi, wspomniał, że ma wspomnienia o istnieniu podziemnych baz, w których dokonuje się pewnych wymian z ludźmi, kobietami i dziećmi w celu przeprowadzenia straszliwych eksperymentów pozaziemskich hybrydyzacji. Wszystko to w ramach paktu z kosmitami zwanego “szarym”. Jednym z ich najbardziej zadziwiających stwierdzeń było to, że znane iluminatory nie są tak naprawdę ludzkie, ale pozaziemskie, które wydają się być ludzkie.

Projekt Montauk
Projekt Montauk miał być zbiorem czarno-budżetowych eksperymentów wojskowych USA, wraz z elitarnymi prywatnymi firmami technologicznymi i instytucjami naukowymi. Zakłada się, że to właśnie kulminacja kontroli umysłu, podróży w czasie i teorii spiskowych obcej agendy naznacza amerykańskie społeczeństwo po II wojnie światowej.

Camp Hero State Park w Montauk, Nowy Jork, jest zerem lądowym dla domniemanych operacji, a pozostałości Bazy Lotniczej Montauk podobno zawierają pozostałości zaskakujących eksperymentów, które mają ze sobą zabrać. Może ona nawet pomieścić głęboką podziemną bazę wojskową z obcymi najemcami. Mówimy o genezie konspiracji w ramach projektu Montauk, technologii i zasobów, o które toczy się gra.

Super żołnierze w przestrzeni i czasie.
Pogłoski o eksperymentach mówią o uprowadzeniu i porwaniu dzieci do wykorzystania w wielu projektach związanych z kontrolą umysłu. Powiedziano, że techniki tortur i złamań psychicznych omówione w naszym odcinku MK Ultra stworzyły grupę Montauk Boys.

Ta grupa, podobnie jak Super Żołnierze zaangażowani w inne prozaiczne umiejętności, które miałyby realizować misje kandydatów mandżurskich, tworzy pozycję śpiących agentów. Misje, które przenosiłyby je w przestrzeń i czas, aby dosłownie przemodelować historię ludzkości. Ten wyczyn został osiągnięty dzięki innej technologii opracowanej w Montauk.

Krzesło, które może pozwolić użytkownikowi na niewypowiedzianą moc psychiczną. Pozornie fantastyczno-naukowe wsparcie, które mogłoby podwoić przestrzeń i czas, zniewolić ludzki umysł, a nawet namacalne potwory podświadomego stworzenia. Pokryjemy wszystkie pogłoski na temat projektu Montauka i roszczeń związanych ze spiskiem.

Andy Ale ocalał z taktyki kontroli umysłu użytej w projekcie Montauk, penetrując części dotyczące jego doświadczenia w projekcie. Ale Andy ma program, który wykorzystuje traumatyczną taktykę mózgu podobną do tej stosowanej w kontakcie z Projektem Montauk.

W wywiadzie (patrz wywiad poniżej) z Evą Frances Lorgen, Andy Ale jego doświadczenie z kontrolą umysłu opartą na traumie mówi. Przypomniał sobie sesje, na których był torturowany i poddawany terapii wstrząsowej. Odbywa się to po to, aby nowi uczestnicy mieli możliwość robienia rzeczy, nad którymi nie mogą popracować przed rozpoczęciem programów planowania.

Ośrodki zdrowia psychicznego znajdują się na terenie całego kraju. Jest Rochester, Nowy Jork, jeden w Paramus, New Jersey, Atlanta, Gruzja, baza lotnicza Dobbins i jeden w Montauk, Lon.

Wyspa Dobbins na polu bitwy.

Andy powiedział, że umysł używa taktyki kontroli, podobnej do kontroli Silva Geist. Powiedział, że zrobi to, gdy będzie pod kontrolą, w sytuacji, o którą został oskarżony. Obejmowały one 200 holowników przez pół godziny. Zdobył nawet wagę 545 funtów i do 1500 funtów pod kontrolą kursu szkolenia laboratoryjnego w pobliżu Uniwersytetu Rochester w Nowym Jorku.

Andy powiedział, że wielu ludzi umiera w tym procesie, podczas gdy mistrz kontroluje, ale nie tych, którzy przeżyli. Duncan Cameron jest ocalałym człowiekiem. Kolejna ocalała Kathy O Brien, z którą rozmawiała również Ewa Lorgen. Kathy pamięta myśliwski samolot F-16 na lotnisku w Rochester i dodała dodatkowe szkolenie do pustyni na południowym zachodzie, w tym szkolenie wojskowe, misje zamachowe i przeszkodę.

Andy mówi, że projekty kontroli umysłu mają na celu stworzenie idealnych “kandydatów mandżurskich”. Wystąpienie Greenbauma w DC Hammond dostarcza informacji na temat tego, czym jest “kandydat mandżurski”. Tytuł brzmi: “Hipnoza w RPD: nadużycia rytualne. Hammond mówi: “Sposób, w jaki kandydat na Manchu został stworzony, to ten teufelstowy duch”, powiedział. Jeśli złapiemy mordercę, poprosisz kogoś, by zrobił coś, co podziela tego samego ducha.

Pełny wywiad
EL: Andy, gdzie jesteś pierwotnie i kiedy trenujesz?

AP: Urodziłem się w Fallon, Nevada, w listopadzie 1969 roku. Mój ojciec był dowódcą porucznika w bazie lotniczej marynarki wojennej Fallon w Nevadzie. Myślę, że moje pierwsze doświadczenie zaczęło się, gdy miałem dwa i pół roku życia.

Pięć lat mojej rodziny mieszkało w Monachium, a ja pamiętam dwa różne przedszkola w języku niemieckim, które znajdowały się w bazie wojskowej McGraw lub w jej pobliżu oraz przedszkole w języku angielskim.

Retrospektywnie przedstawiłem wspomnienia z sesji tortur i w wieku dwóch lat, w które wbijano mi igły do uszu i wykonywano zabiegi szokowe na narządach płciowych. Tworzy je (kontrolerzy/managery), jest to ekstremalny uraz oddzielający głowę od ciała.

Robią to po to, aby podzielić ducha na różne części, które można zaprogramować po zrobieniu czegoś – np. nadludzkich wyczynów. Zasadniczo, wszystkie normalne impulsy i emocje ludzkiego mózgu, które i tak są normalnie obecne, przeprogramowane na nowe impulsy są odłączane.

Robią to po to, by wyeliminować wszelkie obawy, więc kiedy zaprogramują nowe umiejętności, nie będziesz miał instynktu, ale ja nie mogę, obawiam się, że muszę to powiedzieć. Jest zaprogramowany, żeby to zrobić, nie sądzę. Zasadniczo, traktują i programują twój umysł jak komputer.

EL: Kim są ludzie, którzy prowadzą te tajne programy i projekty Monarchy i Montauka i gdzie działają poprzez nie?

AP: Nasz własny rząd. Jeden z moich przedstawicieli – starałem się wierzyć, że jest moim ojcem, że w zasadzie jest nazistą. Zadzwoniłem do Adolfa, bo wygląda jak świeże powietrze.

Po II wojnie światowej wielu nazistowskich naukowców zostało przywiezionych do Stanów Zjednoczonych przez naszą własną wspólnotę wywiadowczą, która już wtedy pracowała nad poszukiwaniem kontroli w obozach. Myślę, że są to pozostałości partii nazistowskiej, która współpracuje z różnymi gałęziami rządu wojskowego i Stanów Zjednoczonych.

Wiele z moich szkoleń i sesji poświęconych torturom prowadziłem bezpośrednio na Uniwersytecie Rochester w Nowym Jorku. Zabrano mnie do prywatnego pokoju na strychu lub na ostatnim piętrze biblioteki.

Wielkim laboratorium, w którym robiłem więcej programowania, było w Narodowej Bazie Lotniczej w Rzymie, w Nowym Jorku. Był on również używany na krześle Montauk w Camp Hero, Montauk, L. I. oraz na krześle w Atlancie w bazie lotniczej GA Dobbins.

Obiekt znajdujący się w Camp Hero Montauk, L. I. został ponownie otwarty przez Departament Marynarki Wojennej i do dziś.

Zasadniczo, w całym kraju istnieją podziemne bazy danych. Każdy z nich ma inną funkcję i specjalność. Jest placówka w Rochester, Nowym Jorku, Paramus, New Jersey, Baza Sił Powietrznych Dobbins w Atlancie, GA, Camp Hero w Montauk, L. I. i wiele innych.

Paramus, NJ jest obiektem, w którym programowanie dla wielu agentów płci żeńskiej robi. W większości przypadków 99% z nich to agenci seksualni i mimowolni posłańcy, którzy dorastali w różnych projektach kontroli umysłu.

EL: Co zrobiłeś z programistą kontroli umysłu?

Pamiętam, że moja matka zapisała mnie na kurs kontroli umysłu Silva, kiedy miałem dziesięć lat: AP. To rodzaj autohipnozy, w której uczysz się chodzić na różnych poziomach umysłu, samouzdrawiania, relaksu, wizualizacji, zginania łyżek z mocą umysłu, rzeczy.

Jest to również moment, w którym zobaczyłem dwóch niezwykłych żołnierzy, którzy odwiedzali mnie regularnie w dzieciństwie, zwłaszcza na imprezach sportowych. Wyjątkowo dobrze radzę sobie w Silva Mind Control (i sporcie), więc dwie solda

podeszli do mnie i powiedzieli: “Słyszałem, że masz szczególne zdolności. Pewnego dnia będziesz dla nas pracował.

W tym momencie nie rozumiałem tego, ale później dwie główne formacje objęły wszystkich mężczyzn, którzy towarzyszyli mi w czasie studiów.

Oczywiście, nie wykryłem go, dopóki moje wspomnienia nie wróciły. Jestem bardzo dobry w sporcie i byłem geniuszem IQ, ale jąkałem się tak bardzo, aż w ciągu około dwudziestu lat, że wszyscy myśleli, że jestem głupim sportowcem. Jąkanie się jest wynikiem wszystkich zabiegów elektrowstrząsowych.

Pamiętam, że kilkakrotnie byłam narażona na oszałamiające działanie, umieszczona w zamkniętym zbiorniku na wodę i kazano mi oddychać pod wodą. Dlatego udusiłem się kilkakrotnie i porzuciłem swoje życie z powodu stworzenia własnego basenu leczniczego w mojej głowie.

Nauczyłem się tworzyć własne laboratorium umysłowe w Silva Mind Control, z super potężnym basenem leczniczym, który może wyleczyć każdą ranę. Zostałem zmuszony do przetrwania cierpienia ponad wszelką wiarę, aby dokonać nadludzkich aktów oporu i przetrwania.

EL: Chcę wiedzieć więcej o różnych nadludzkich zdolnościach, które zostały odkryte.

AP: Trenerzy wprowadzili mnie w trans i powiedzieli, że mogę przeskoczyć minimalną wysokość drabiny. W moim umyśle myślałem, że ominąłem stołek lub krótki termin.

W rzeczywistości, był stopniowo doprowadzony do skakania coraz wyżej i wyżej, aby z powodzeniem skakać budynki i samoloty, nawet bez wysokości spadochronu.

Kiedy miałem kontrolę, mógł robić to, co mi kazano, dopóki im wierzyłem. Mam 200 lub więcej szarpnięć w idealnym stanie, czasami do pół godziny z rzędu, lub do czasu, gdy każą mi się zatrzymać.

Ważyłem 545 funtów w barze i kuchennym podczas studiów i więcej (500-1500 funtów), podczas gdy w duchu kontroli w laboratorium szkoleniowym niedaleko Rochester, stan Nowy Jork był York.

W moich skokach byłem jak kot, spokojny i chłodny, nie bałem się być skoncentrowany jak laser tylko po to, by wylądować.

EL: Czy są tacy jak ty, którzy przeszli szkolenie i doświadczenie?

AP: Myślę, że są tysiące innych chłopców, dziewcząt i ludzi, którzy mają swoje nawyki i w końcu wielu z nich zaginęło. Są one uważane za zbędne. Ci, którzy przeżywają na żywo, nazywali chłopców Montauk najbardziej rygorystycznym programowaniem.

Duncan Cameron to osoba. Ogólnie rzecz biorąc, dzieci i młodzież są szkolone do bycia posłańcami, mordercami i super-psychikami, a nawet mordercami. Kobiety są częściej wykorzystywane jako osoby świadczące usługi seksualne. Historia Cathy O Briens jest przykładem.

EL: Jakiego rodzaju misje specjalne lub doświadczenia z podróży w czasie przypominają o uczestnictwie?

AP: Były chwile, kiedy wspominałem, że byłem na małym lotnisku w Rochester, aby zabrać mnie na samolot myśliwski F-16 i wylądować na południowo-zachodniej pustyni, albo na specjalne szkolenia i przeszkody, albo zabijać misje wojskowe.

Pamiętam, że widziałem innych mężczyzn w czarnych koszulach i spodniach w tej samej formacji w tym samym czasie. Innym razem znalazłem się w lotniskowcu na morzu. Po misji wróciłem z powrotem i wróciłem po kilku dniach, a nawet kilku godzinach, aby wrócić do college’u, nie pamiętając, co się stało.

Wszystkie te misje odbywały się w wieku 15 lat, a w latach 1988-1992 pod głęboko wymazanymi, hipnotycznymi wspomnieniami programowania, niektóre z moich wspomnień zaczęły powracać. Uczyłem również różnych rodzajów broni, załadunku, czyszczenia, szczególnych cech każdego modelu i strzelania kilkakrotnie z precyzyjnymi celami i perfekcyjnie nie myśląc o tym, po prostu robiąc. EL:

Chcę wiedzieć więcej o jego udziale w projekcie Montauk. AP: Jestem zaangażowany w oddział tzw. projektu krzesła Montauk Montauk Montauk. Zasadniczo prezydent Montauk został zaprojektowany, aby przekazać ludziom i ducha punktu zerowego w celu ułatwienia podróży w czasie. To, co prezydent zasadniczo oddziela umysł od ciała.

Myśli operatorów krzeseł i energii wibracyjnej są obsługiwane przez ekran anteny na krześle, wysyłane do komputera, procesora, a następnie wzmacniane setki razy. Informacja jest przesyłana do sieci kryształów darmowej energii, ułożonych w koło. Wtedy wszystkie myśli zostały wzmocnione, tj. okres, tunel otworzyłby się w pokoju. Tunel był tak duży jak 16 do 18 stóp nad nim i przechodził przez niego nawet na tyle duży, że mógł pomieścić ciężarówkę.

Camp Hero, Montauk, lokalizacja znajduje się w centrum Erdbiorytmen i jest to punkt na Ziemi, gdzie najłatwiej dotrzeć do podróży w czasie, gdy ziemia jest punktem wyjścia. Moją częścią projektu krzesła Montauk było wykorzystanie moich umiejętności wizualizacyjnych do myślenia o pewnych momentach w czasie.

Camp Hero, Montauk, lokalizacja znajduje się w centrum Erdbiorytmen i jest punktem na Ziemi, gdzie podróżowanie jest najłatwiej osiągalne w czasie, gdy ziemia jest punktem wyjścia. Moją częścią projektu krzesła Montauk było wykorzystanie moich umiejętności wizualizacyjnych do myślenia o pewnych momentach w historii, do których zostałem przydzielony. Prezydent wyrafinowanego systemu komputerowego i wzmacniacza myśli, tak aby komputer łączył się, gdy wyświetlany jest okres czasu lub myśli, symuluje portal czasowy oparty na tym okresie. W bibliotece tworzony jest szereg portali czasowych, w których gromadzone są okresy portalowe. Prezydent jest również wykorzystywany do wzmacniania wysoce ukierunkowanych myśli w celu stworzenia trójwymiarowych materializacji opartych na odbiciach operatorów.

Preston Nichols napisał kilka książek na temat projektu Montauk i opisuje incydent, w którym Duncan Cameron stworzył potwora podczas krzesła Montauk. Czas aktywacji misji został nazwany projektem Southern Cross. Został wykorzystany do wygrania II wojny światowej na rzecz aliantów. Rząd USA uważa podróż w czasie za podróż w czasie, wrócił po czterdziestce, by pomóc nam wygrać wojnę.

Pozaziemska Ofiara Porwania Mówi O Szarych, Gadów I Podróżach W Czasie.

Oferujemy sprzęt komunikacyjny, broń i technologię z lat 40. XX w. Zostaną one dostarczone w latach 40. wraz z kompletem rysunków, jak je produkować od lat 40. Nie mogłem rozmawiać z nikim o pozbyciu się mojej paczki i szybkim powrocie do naszych czasów. I to wszystko było w głębokim programowaniu hipnotycznym, więc nie badał zbyt wiele wolności. Nie spędziłem więcej niż dwie godziny na dostawach.

EL: Czy spotkałeś kiedyś obcych lub nieznajomych widzianych w jednej z ich podziemnych baz? AP: Z tego, co rozumiem, Ministerstwo Marynarki osiągnęło porozumienie z Grays w sprawie wymiany technologii, tak aby kobiety i dzieci obcych ludzi mogły prowadzić straszne zabawy. To jest to, co nie jest daleko od Miami na Florydzie w tym czasie w podziemnej bazie. Jedno z moich najbardziej niepokojących wspomnień towarzyszy mi w podziemnym laboratorium w korytarzu i widzi klatki z mostami kurczaków z kobietami i dziećmi krzyczącymi o pomoc. Ja (4 stopy wysoki, z dużymi czarnymi oczami) nieznajomi widzieli szare i gadówki 7 stóp wysokie w niektórych moich eksperymentach.

Powiedziano mi, że mam wiele dzieci z zagranicznych prób reprodukcji. Miałem też porwania z Graysami. Pewnego razu, gdy w latach 1989-1990 został umieszczony w jednym z gadaczkowych stworzeń na podziemnym podłożu. Najpierw zobaczyłem człowieka szukającego ludzkiego Ayrana o długości 1,80 m. Podchodzi do mnie i uświadamiam sobie, że jego obraz dzieje się tak, jakby coś zakłócało pole energetyczne. Robi coś z urządzeniem na pasku i mówi mi, cóż, pokażę ci. Następnie naciśnij przycisk i obserwuj, jak jego odmłodzenie leczy się na wysokiej na 7 stóp jaszczurce, jak stworzenie, które wyglądało, jakby ważyło ponad 400 funtów.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts