Stworzenie schwytane na podwórku domu. Demon?

Stworzenie: Możliwy demon?
Od czasu do czasu na fotografiach pojawiają się dziwne i niewytłumaczalne istoty, których na zdjęciu nie widziano w tym momencie.

Ostatnio jedno z tych “co to do diabła jest?” zdjęć zostało udostępnione w Reddit i zostało omówione i przedyskutowane co to może być.

Rodzina sfotografowała coś półprzezroczystego na podwórku domu, gdzie mieli się przeprowadzić. Obrazy opublikowane na popularnej stronie Imgur przedstawiały dziwne i nieprecyzyjne stworzenie pędzące na trawę na tle drzew. Użytkownicy Internetu zastanawiają się nad naturą tego dziwnego zjawiska, informuje Mirror.

Użytkownik Imgur, który zamieścił zdjęcie pod pseudonimem MeTarzanYouJane zapewnił odwiedzających stronę, że członkowie ich rodzin nie wiedzą, jak korzystać z edytora zdjęć.

Autor postu twierdzi, że oba zdjęcia zostały wykonane w kilkunastosekundowych odstępach czasu. “Stali w jednym miejscu i strzelali dwa razy.” Nikt nie rozumie, skąd pochodzi to stworzenie”, powiedział.

Użytkownik Reddit przesłał obraz tego, co wydaje się być dziwną figurą biegnącą po ogrodzie.
Zdjęcie jest jednym z dwóch zdjęć, które zostały zrobione przez czuły na światło aparat fotograficzny w odstępie około dwóch sekund. Pierwsze z dwóch zdjęć nie wykazało jednak nic niezwykłego.

Nikt, kto był obecny, nie widział nic w ogrodzie w tym czasie, a anomalia pojawiła się dopiero później. Według ładowarki, zdjęcie zostało wykonane przez starszą parę, która nie znała Photoshopa ani innych technik manipulacji obrazem.

Co ciekawe, “istota” wydaje się mieć nawet cień, więc jeśli później nie została naprawdę dodana do obrazu, to musi tam być coś fizycznie obecnego w tym czasie.

Zeznania świadków:

Te zdjęcia zostały wykonane w krótkim odstępie czasu w noc nienormalnie dużej pełni księżyca. Przez szybką sukcesję rozumiem około dwóch sekund. Będąc sceptykiem, założyłbym w każdym innym czasie, że to była praca w sklepie fotograficznym, ale ci poszczególni członkowie rodziny pochodzą ze starszego pokolenia, które nawet nie słyszało o programie. Niektóre rzeczy zauważyłem już na zdjęciu, to, co tu jest, nie było widziane gołym okiem, mimo tego, że znajdowało się około 10 stóp przed nimi i tworzyło cień. Fakt, że wytwarza on cień, wyklucza możliwość, że jest to coś w rodzaju plamy na obiektywie. Jest również nieprzejrzysty, z tym wyjątkiem, że to jest to, co zakładam, że jest twarzą. Mogę dostarczyć więcej informacji zgodnie z życzeniem, szukam tylko poważnych odpowiedzi.

Rodzina, która uchwyciła to zdjęcie, ma światło reagujące na ruch, które włącza się przez całą noc. Być może nie jest to coś, co dobrze znamy, ale zdecydowaliśmy się umieścić w bezpośrednim sąsiedztwie aktywowane ruchem kamery śledzące, aby sprawdzić, czy jesteśmy w stanie robić lepsze zdjęcia.

Góra lub “głowa” “stworzenia” wygląda jak rodzaj jastrzębia w locie. Widzę to, co wydaje się być głową jastrzębia po lewej stronie, a co wydaje się być piórami skierowanymi w dół pod ciało w ciosie skrzydeł. Co do ciemnej, niewyraźnej masy poniżej, nie mam pojęcia.

Po przybliżeniu powiększonego obrazu jestem jeszcze bardziej przekonany, że obraz nie jest photoshopowany. Rozmiar pikseli wydaje się jednolity. Aby to zrobić, naprawdę musisz być bardzo dobry w PS i naprawdę chcesz, żeby było na to wystarczająco dużo czasu (prawdopodobnie 20 godzin lub więcej, aby uzyskać taką precyzję). Ewentualny PS tej jakości wymagałby eksperta.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY