Tajemnicze stworzenie pojawia się w Brazylii.#ciekawostki

Criatura Brasil 1068x601

Stworzenie Pozaziemski czy eksperyment genetyczny, który wymknął się spod kontroli?
Świadectwa obfitują w czworonożnego potwora z ostrymi kłami, który zabija, zasysa krew, a czasami mleko od bydła w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. Jego imię chupacabra dosłownie oznacza “kozi sukinsyn”. “

Każde miejsce ma swoją własną legendę, są najbardziej popularne i znane, każdy naród, każdy kraj, każde miejsce ma swoją legendę. Popularna mitologia i folklor są częścią codziennego życia naszego społeczeństwa.

¿Los fenómenos paranormales del Chupacabras están de vuelta?

Pierwszy dowód obserwacji chupacabry rozpoczął się w Puerto Rico w 1995 roku, gdzie istota ta została opisana stojąc na dwóch nogach z kolcami na plecach*. Widziano go również gdzie indziej, szczególnie w Meksyku, gdzie opisywano go jako zwierzę czworonożne, ale nadal bezwłosy i brzydkie, bardzo brzydkie.

chupacabras avistamiento - Tajemnicze stworzenie pojawia się w Brazylii.#ciekawostki

Wiele legend mówi o okropnych istotach, które mogą pojawić się człowiekowi, istotach nocy czasami ukrytych w zakamarkach gór w ciągu dnia, ale kiedy wychodzą w nocy i są widziane, wywołują wiele zamieszania, sprawiają, że ci, którzy wyjaśniają dzieciom, aby nie opuszczały domu drżą ze strachu.

Opowieści o tajemnicach i obserwacjach, mniej lub bardziej wiarygodne, są zmarnowane: świadkowie mówią, że cierpieli również na hipnozę, ponieważ bestia mogła czytać myśli, inni mówią, że Chupacabra ma moc zmiany koloru, a następnie kamuflaż jak kameleony.

Znanym przykładem jest legenda potwora z Lochness zwanego Ness, który czasami pojawia się nad słynnym jeziorem Szkocji, a kiedy tak się dzieje, mobilizowani są dziennikarze i turyści.

Istnieje wiele potwornych stworzeń widzianych zarówno za granicą, jak i we Włoszech, są potworne istoty jak Wielka Stopa w Ameryce Północnej, stworzenie podobne do małpy o wysokości dwóch i pół metra, według dowodów są wampiry, likantropy, skrzydlate koty, wróżki, gobliny i wiele innych.

Warto wspomnieć o stworzeniu, o którym mało się mówi, ale bardzo interesującym w swoim sposobie działania, któremu towarzyszą liczne świadectwa związane zarówno w Ameryce Południowej, jak i na świecie, jest Chupacabras.

Postać chupacabry jest często kojarzona z okaleczaniem zwierząt, bardzo częstym w Meksyku, oraz ze zwierzętami znalezionymi martwymi w tajemniczych lub okaleczonych okolicznościach.

Stworzenie: Czy istnienie Chupacabry byłoby głównym pozaziemskim dowodem?
Najczęstszym opisem jest to, że istota, która porusza się z postawą wyprostowaną, ale lekko zakrzywioną, która przechodzi w skoki chupacabry na chupacabrze dachowej pozostawiając ślady z trzema opuszkami palców na dachu, (na rzeczywistych ślady chupacabry waży wielki nieznany, często znajdują się w miejscach hipotetycznych ataków ślady, których nie można przypisać żadnemu znanemu dotychczas zwierzęciu), z wydłużonymi kończynami kończącymi się na trzech palcach z pazurami, spiczasta i długa twarz z czerwonymi i wydłużonymi oczami, dwa otwory zamiast nozdrzy, małe ostre uszy i obecność łusek również ostre jak te z krokodyli na plecach i głowie lub niektórzy mówią, że zamiast tego jest pokryty grubymi i długimi włosami na ciele. Jego pochodzenie może pochodzić z innej planety, istoty pozaziemskiej.

Należy również zauważyć, że podczas gdy pierwsze zgłoszone przypadki odnoszą się do ofiar całkowicie wykrwawionych przez Chupacabras przez prawie niezauważalne dziury, w nowszych przypadkach przypisuje się je więźniom Chupacabras dosłownie odurzonych, co jest wyraźną sprzecznością.

Okaz ten może być rozproszony na dużym obszarze geograficznym, chociaż w dość małych populacjach, a zatem mało znanych, przynajmniej do tej pory. Jak zwykle, gdy historia jest opowieścią o legendzie metropolitalnej, to do czytelnika należy jej ocena i decyzja, czy w nią wierzyć, czy też nie.

¿Los fenómenos paranormales del Chupacabras están de vuelta?

Charakterystyczną cechą chupacabr jest ich “chodzenie” po dachach domów powodujące silny hałas w domach z metalowymi dachami typowymi dla miast niektórych obszarów chilijskich i meksykańskich oraz innych części świata, gdzie istnieją świadectwa o chupacabrach.werset chupacabr jest opisywany przez świadków jako nieludzki i ostry krzyk.

Czy Chupacabra może być wynikiem mutacji genetycznej lub interwencji kosmitów?
Kto może tak powiedzieć? W ostatnich latach inżynieria genetyczna podjęła olbrzymie kroki, a eksperymentów, których nie znamy, jest wiele, ale istnieją świadectwa tego stworzenia, które sięgają 600 lat wstecz i wtedy nie było inżynierii genetycznej. Niestety, władze mają tendencję do ukrywania obserwacji i przypadków, w których istnieje podejrzenie, że ma to miejsce.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts