Anonimowość i prawda o istnieniu życia pozaziemskiego.#ufox

Wydaje się, że NASA jest skłonna uznać istnienie życia pozaziemskiego na świecie, co ujawnił Anonymous w jednej z ostatnich wiadomości zamieszczonych na portalach społecznościowych. Komunikat wskazuje, że amerykańska agencja kosmiczna przygotowuje się do przerwania planów kosmitów, którzy mają wszystko zaplanowane i tylko finalizują pewne szczegóły, aby publicznie pokazać w spektakularnym wydarzeniu w chmurach, które będą postrzegane przez wszystkich z wszystkich możliwych kątów i lokalizacji na Ziemi.

Anonymous Nasa

NASA argumentuje, że informacje o obcym świecie są kwestią bezpieczeństwa na świecie i dlatego została utrzymana w tajemnicy państwowej przez główne potęgi Ziemi, ale wiedząc, że moment wskazany przez kosmitów, aby pokazać się przed ludzkością, jest nieuchronny i dodany do faktu, że nie mogą oni nic zrobić, aby ich powstrzymać, uważają, że dalsze ukrywanie tej rzeczywistości nie ma już sensu.

Anonimowy, “Obcy istnieją, a NASA jest bliska ostatecznego ogłoszenia.
“Obcy nadchodzą. Jest to jedno z tych ogłoszeń, które nie mogą być śledzone, zwłaszcza jeśli Anonymous robi to na YouTube. W teledysku haker stwierdza zbiorowość, powołując się na szereg elementów i stwierdzeń, że NASA ma zamiar ogłosić kontakty z istotami pozaziemskimi.

Film, zamieszczony na nieoficjalnym kanale, który twierdzi, że jest powiązany ze zbiorowością hakerów, przytacza wypowiedzi naukowca NASA Thomasa Zurbuchena, który w kwietniowym przesłuchaniu kongresowym powiedział: “Nasza cywilizacja ma odkryć dowody obcego życia w kosmosie.

W kwietniu naukowcy ogłosili, że sonda kosmiczna Cassini odkryła wodór w Enceladusie, księżycu Saturna, a także zweryfikowała istnienie oceanów w Europie, księżycu Jowisza. W ostatnich dniach naukowcy z Centrum Badawczego Ames w NASA ujawnili “najbardziej wiarygodny” katalog potencjalnych planet w naszej galaktyce, co daje łącznie 4 034.

Według Anonymous, jest to tylko kwestia czasu: wkrótce obcy będą naukowo potwierdzoną rzeczywistością. W oczekiwaniu na komunikat, film wideo zostal zablokowany na yt niestety

W amerykańskiej agencji kosmicznej zachowują oni nadzieję, że jeśli przystąpią do uprzedzania kosmitów, informując o ich istnieniu zanim przejawiają się one masowo, ludzkość może być w stanie przeoczyć fakt, że okłamywali nas przez tak wiele lat, a tym samym pozostać lojalnymi i przywiązanymi do rządów i praw Ziemi.

W tym celu centralne biuro wywiadowcze oraz niektóre agencje marketingu prywatnego i masowej kontroli psychicznej, które służą Partii Demokratycznej i republikanom, pracują nad konfiguracją mowy, która ma zostać przedstawiona, oraz nad zwodniczymi wymówkami, którymi zamierzają wypełnić tę prezentację, a także nad najbardziej sugestywną taktyką generowania matryc opinii sprzyjających lojalności wobec rządów Ziemi, obronie naszego gatunku, patriotyzmowi i antyobcym uczuciom.

Jak zapewne zauważyliście, świat wkrótce masowo potwierdzi istnienie istot pozaziemskich, albo poprzez publikację NASA, albo jeśli obcy zdołają wykonać swój spektakularny akt przed oficjalnym ogłoszeniem NASA.

Liczymy na Państwa wkład, aby wielu innych ludzi mogło zostać ostrzeżonych przed tą rzeczywistością, która w każdej chwili może wstrząsnąć światem.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY