Obcy ukrywają “żelazny tron” w piramidach egipskich. #piramidy

Piramidy Egiptu i ich możliwe połączenie z pozaziemskim żelaznym tronem.
Piramidy w Egipcie są od wielu, wielu lat przedmiotem różnych badań, a każde nowe odkrycie sprawia, że naukowcy są tym bardziej ciekawi. Jedno z ostatnich większych odkryć miało miejsce w listopadzie 2017 r. w piramidzie Keopsa, w której naukowcy Mehdi Tayoubi i Kunihiro Morishima z Uniwersytetu Nagoya w Japonii oraz Instytut Hip w Paryżu ujawnili wyniki projektu Scan Pyramids, twierdząc, że w tym budynku znajdował się żelazny tron i zakłada się, że został on wykonany przez kosmitów.

Projekt opierał się na zbieraniu cząstek elementarnych pochodzących z promieni kosmicznych, których absorpcja prowadzona jest w zupełnie inny sposób niż w przypadku zwykłych cząstek naszej planety, czyli opracowano rodzaj radiografii w piramidzie Keopsa, co zaowocowało zupełnie nową i nieinwazyjną techniką. Po zebraniu, wyniki dały próżnię o długości co najmniej 30 metrów wewnątrz piramidy i po tak wielu badaniach i odczytach starożytnych tekstów, stwierdzono, że był to żelazny tron.

Los misteriosos beneficios que tienen las Pirámides de Egipto

Tajemnicze zalety piramid egipskich

Aczkolwiek do chwili obecnej jedynie hipoteza pozostaje w piramidzie klawiszy, możliwe jest, że w pozostałych piramidach istnieje również tron z materiałami pozaziemskimi.

Wielu egiptologów i ekspertów starożytnych cywilizacji egipskich doskonale wie, że ich technologia była ściśle związana z interwencją istot hybrydowych pochodzenia pozaziemskiego.

Czy faraonowie starożytnego Egiptu byli hybrydami obcych, którzy zbudowali piramidy w Gizie za pomocą swojej technologii? Naukowcy uważają, że pozaziemscy pozostawili podstawową wskazówkę co do ich projektu w Gizie w Egipcie, a mianowicie ich współrzędne. Prędkość światła wynosi 299 792 458 metrów na sekundę, a współrzędne geograficzne Wielkiej Piramidy to 29 9792 458°N.

Piramidy Egiptu nie zostały zbudowane przez Egipcjan.

Las Pirámides de Egipto no fueron construidas por los egipcios

Inny badacz pisze: “Prędkość światła w systemie metrycznym pojawia się w projekcie i pozycji Wielkiej Piramidy, gdy punkt dziesiętny przesuwa się wzdłuż wartości. Obcy wybrali to miejsce nie bez powodu. To uderzające podobieństwo trudno zaakceptować jako przypadek. Nie ma wątpliwości, że jest to matematycznie inteligentny projekt związany z wiarą w gwiazdy jego budowniczych.

Teoretycy spiskowi są przekonani, że Piramida została zbudowana przez kosmitów zwanych “starożytnymi astronautami”. Przypuszczalnie odwiedzili Ziemię tysiące lat temu, studiowali różne plemiona i zostali pomyleni z bogami. Czy ci sami Gwiezdni Ludzie, którzy odwiedzili Ziemię tysiące lat temu, są tymi samymi, którzy skolonizowali Układ Słoneczny? Jest więcej niż jedno podejrzenie. Nie w domu znajdują się również piramidy znajdujące się na Księżycu, Marsie i asteroidach rozproszonych w naszym układzie gwiazd. Na Księżycu i Marsie znajdziemy budynki, pomniki, posągi i posterunki obcych.

Piramidy Egiptu i wielkie kłamstwo, które nam pokazali.

Las pirámides de Egipto y la gran mentira que nos han mostrado

Badania genetyczne sugerują, że faraony starożytnego Egiptu były pozaziemskimi hybrydami.
Najnowsze badania nad tym wszystkim sugerują, że istnieje rodowód w DNA faraonów, który byłby ściśle związany z pewnego rodzaju interwencją genetyczną bardzo zaawansowanej rasy kosmitów. Dla wielu oznacza to ostateczny dowód, że prawdziwymi odpowiedzialnymi i twórcami piramid byli starożytni pozaziemscy goście. Czy powinniśmy wprowadzić jakieś zmiany w sposobie pisania historii?

Fleischmann i jego zespół zaprezentowali próbki DNA w procesie zwanym reakcją łańcuchową polimerazy (PCR). W dziedzinie biologii molekularnej technika ta jest często wykorzystywana do powielania i wzmacniania pojedynczej kopii kawałka DNA, zapewniając naukowcom jasny obraz czyjegoś genetycznego odcisku palca.

Osiem nowych próbek wykazało interesujące, ale trywialne wyniki. Dziewiąty mistrz należał zamiast tego do Akhenatena, enigmatycznej postaci feministycznej i rewolucyjnej XIV wieku p.n.e., ojca Tutankhamena. Badania te wykazały, że Akhenaten miał znacznie większą niż przeciętna pojemność czaszki, ze względu na potrzebę dostosowania się do bardziej imponującej kory mózgowej. Ale jaka ludzka mutacja pozwoliłaby mózgowi tak bardzo się rozwijać? Nie odkryliśmy jeszcze techniki pomimo wieloletniego postępu naukowego w dziedzinie genetyki.

Czy piramidy Egiptu są dziełem kosmitów? Nowe dowody

¿Las Pirámides de Egipto obra de extraterrestres? Nuevas evidencias

Czy to starożytne świadectwo sprzed 3300 lat byłoby oznaką manipulacji genetycznej w czasach starożytnych? Czy była to praca zaawansowanych istot? Fleischmann wyjaśnia: “Telomeraza (gen enzymatyczny) jest stosowana tylko w dwóch procesach: ekstremalnego starzenia się lub ekstremalnej mutacji. Dane archeologiczne i genetyczne sugerują, że Amenhotep IV lub Amenhotep IV/Akhenaten ma 45 lat. To wystarczy, aby wyczerpać cały zestaw chromosomalnej telomerazy, pozostawiając żenujące, ale wiarygodne wyjaśnienie.

W Keops znajdują się 4 kanały, z których tylko jeden, ze strefy południowej, został zbadany, pozostawiając północną oś całkowicie uszczelnioną. Według historii, wszystkie kanały reprezentują bramy nieba, przez które powinien przejść faraon, aby móc po śmierci zasiąść na swoim żelaznym tronie.

Jedną z najbardziej akceptowanych teorii na temat tego tronu jest to, że pochodzi on z kosmosu i że został opracowany przez kosmitów, ponieważ uważa się, że żelazo tworzące tron pochodzi z meteorytów, które miały wpływ na ziemię w czasach faraonów. Wyraźnym przykładem tego materiału kosmicznego jest sztylet Tutankamon.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY