Czy Jest życie pozaziemskie innych wymiarów, które obserwują Ziemię.#ufox

Wielokrotnie wszyscy czuliśmy, że rodzaj dreszczyku spływa nam po plecach, niepokojący strach i zimny pot, że chociaż nie wiemy, kto lub co jest blisko, czujemy jego obecność i nie wiemy, jak to wyjaśnić w tym momencie. Każda osoba z łatwością podsumuje to jako duch lub duch wokół nas.

Wydaje się jednak, że to, co poza i może być faktycznie pozaziemskimi istotami innych wymiarów. Zgodnie z najnowszymi badaniami, wszystko wskazuje na to, że zaawansowane cywilizacje zdołały zdominować czasoprzestrzeń, aby móc z niej korzystać i stąd podróżować do różnych punktów wszechświata oraz innych wymiarów i badać bez zostania wykrytym i dla nikogo nie jest tajemnicą, że Ziemia zawsze była jednym z ich najcenniejszych celów badawczych.

Istnieją istoty pozaziemskie z innych wymiarów, które obserwują Ziemię.

Życie pozaziemskie innych wymiarów jest na Ziemi?
W tej chwili, nie wiedząc o tym, jesteśmy w obecności pewnych anomalii czasoprzestrzennych, które pozwoliły na wejście pewnych widm innych wymiarów pozaziemskich, gdzie ich wygląd nie jest tak naprawdę doceniany przez ludzkie oko.

Hay extraterrestres de otras dimensiones vigilando la Tierra

Załóżmy, że ten typ widm z innych pozaziemskich wymiarów jest w stanie poruszać się po całym naszym środowisku, generując stres i oczywiście strach przed obecnością, której nie widzimy.

Zawsze było dość powszechne, aby móc dostrzec kroki, kiedy jesteśmy całkowicie sami w domu, lub szumy, które nie mają żadnego wytłumaczenia, takie jak uderzenia o ściany lub poruszające się obiekty. Wielokrotnie subtelny, ale też niezwykle hałaśliwy. Zauważyliśmy również, że drzwi zamykają się same lub że otwierają się w niewytłumaczalny sposób. Idź do pokoju i znajdź go otwartego lub zamkniętego, kiedy jesteśmy absolutnie pewni, że zostawiamy go w przeciwnym kierunku, lub w ten sam sposób, że wiele razy znajdujemy krzesła przeniesione i nie na miejscu.

Światła, które wyłączają lub włączają się same, a kiedy nie ma cię tam, wiesz, że zostawiłeś je w jedną stronę, a kiedy przyjedziesz, są w drugą stronę. Tak jak to zwykle ma miejsce w przypadku telewizorów, radia i innych urządzeń elektronicznych.

Hay extraterrestres de otras dimensiones vigilando la Tierra

Nie możemy zobaczyć takiego obcego życia?
Uczucie zapachu, że w ścianach są dziwne zapachy lub, być może, dźwięki, których nie da się wytłumaczyć, zwłaszcza w nocy. Prawda jest taka, że nigdy nie jesteśmy świadkami żadnych zjawisk, które mają miejsce wokół nas.

Wszyscy doświadczyliśmy, że nie znaleźliśmy jakiegoś przedmiotu, takiego jak kluczyki do samochodu. Najbardziej logiczne jest to, że są one tam, gdzie je zostawiliśmy, ale nie są lub po prostu zniknęły. A po jakimś czasie, pojawiają się ponownie w tym samym miejscu, co zawsze.

Albo nie pojawiają się przez kilka dni a nawet tygodni. I znajdujemy go w najmniej przemyślanym momencie. Zjawiska te pojawiają się zazwyczaj, gdy widzimy niewyjaśnione i ulotne cienie. Zwykle nie przywiązujemy do tego wagi, a wręcz przeciwnie, wywołują niewytłumaczalny strach, ponieważ często mają one nieco ludzki wygląd…. lub nie.

W ten sam sposób, zwierzęta zaczynają przedstawiać tajemnicze zachowania; psy szczekają na nic pozornego, na coś, czego nie widzimy, ukrywają się bez powodu lub wręcz przeciwnie, odmawiają wejścia do domu, lub jak koty gapiące się na coś, co w ten czy inny sposób wydaje się przechodzić przez pokój.

Hay extraterrestres de otras dimensiones vigilando la Tierra

I

Obce cywilizacje bez ciała fizycznego?
Według ekspertów, są to istoty pozaziemskie o innych wymiarach, których normalnie nie możemy dostrzec, istoty, którym udało się zdominować czas i przestrzeń lub które osiągnęły tak wysoki poziom duchowy, że podróżowanie przez wszechświat czyni je codziennymi.

Teoretycy na całym świecie wielokrotnie sugerowali, że obcy nie zawsze są fizycznymi, opartymi na węglu jednostkami, takimi jak ludzie. Wiele razy ewoluowały one tak bardzo, że odłożyły na bok pojemniki fizyczne, stając się bytami czystej energii.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY