Czy Wielki Zaćmienie Wenezueli mogło być spowodowane przez kosmitów? #ufox

El Gran Apagón De Venezuela Podría Haber Sido Provocado Por Extraterrestres

7 marca ubiegłego roku rozpoczęło się to, co jest znane na całym świecie jako “wielki zanik napięcia w Wenezueli”, kryzys elektryczny, który pozostawił praktycznie cały kraj bez energii. W ubiegły poniedziałek rozpoczęła się seria nowych zaciemnień, które po raz kolejny zmusiły Wenezuelczyków do biegania po ulicach w poszukiwaniu wody i jedzenia w niewielu jeszcze otwartych sklepach lub do znalezienia miejsca, w którym ich telefony komórkowe mogłyby odebrać sygnał i skontaktować się z rodziną i przyjaciółmi.

Wydaje się jednak, że za wielkim zaciemnieniem Wenezueli kryje się tło, tło, które ignoruje wyjaśnienia polityczne i towarzyszą mu dziwne zjawiska, które mogą być związane z UFO, kosmitami i kręgami zbożowymi.

Wielki zanik napięcia w Wenezueli mógł być spowodowany przez istoty pozaziemskie.

El gran apagón de Venezuela podría haber sido provocado por Extraterrestres

Czy cudzoziemcy mogą być powiązani z Wielkim Zaciemnieniem Wenezueli?
16 lutego, kilka tygodni przed wielką przerwą w dostawie prądu, Friman Rodriguez był w drodze do domu z La Puerta, w wenezuelskim stanie Trujillo, kiedy to był w stanie zarejestrować moment lądowania UFO. Mężczyzna zatrzymał samochód na środku drogi i zarejestrował dziwny obiekt, który zygzakował na niebie, zszedł i zatrzymał się. Chociaż nie widziane w zdjęciach, Rodriguez twierdzi, że były one blisko obszaru, gdzie UFO było i ewentualnie wylądował, ale nie chce iść, aby zobaczyć, gdzie miał wylądował, jak się wydaje, że zatrzymał się w środku drogi i musiał się poruszać.

Wenezuelczyk przyznaje, że jest to pierwsza obserwacja UFO jego życia, ale mówi, że jego ojciec widział podobny obiekt dwa razy. Ponadto, zarówno on, jak i jego kuzyn wspominają, że po spotkaniu czuli się dziwnie wyczerpani i zdrętwiali, a kuzyn cierpiał z powodu silnego bólu głowy, który doprowadził do pomocy medycznej. Nie było to jednak jedyne dziwne zjawisko, które wydarzyło się podczas wielkiej przerwy w dostawie prądu. W obrazach zarejestrowanych w dniu 7 marca, kilka osób obejrzało to co wyglądało na rosnący krąg w okolicach jeziora La Lorena, który zbiega się w czasie z kształtem UFO jaki widział Friman Rodriguez.

Wielki zanik napięcia w Wenezueli mógł być spowodowany przez istoty pozaziemskie.

El gran apagón de Venezuela podría haber sido provocado por Extraterrestres

Dziennikarze ujawniają pozaziemskie obserwacje.
Dziennikarz Nelsored González, potwierdził w portalu społecznościowym Twitter, że w jeziorze La Lorena nastąpiła przerwa w dostawie prądu i dodał, że wszystko to może być związane z nieoczekiwanym przybyciem Rosyjskiej Federalnej Agencji Kosmicznej do Wenezueli.

Według dziennikarza, Rosjanie, którzy przybyli do Wenezueli to jednostka komunikacyjna, naukowcy i Rosyjska Agencja Federalna. Kolega potwierdził, że w Ciudad Bolivar, że część rosyjskiej drużyny już tam jest, stworzyli obwód w jeziorze, gdzie odbyło się lądowanie niezidentyfikowanego obiektu latającego. Dla osób, które nie są świadome, w dniu narodowej przerwy w dostawie prądu, o godzinie 16:55 w dniu 7 marca, zgłosiły pozaziemskie obserwacje i lądowanie nad jeziorem La Lorena w Ciudad Bolivar. Domniemywa się, że to właśnie to doprowadziło do zaniku prądu i że Maduro nie wie, jak to wyjaśnić, więc woli obwiniać Stany Zjednoczone…

Wielki zanik napięcia w Wenezueli mógł być spowodowany przez istoty pozaziemskie.

Dlaczego do Wenezueli wysłano rosyjską komisję specjalną?
Jednak Gonzalez odnosi się do kolejnej obserwacji UFO w Barquisimeto. Kilka osób widziało trójkątne światła na niebie. Najwyraźniej trzy światła utworzyły idealny trójkąt i zawieszone na niebie na kilka minut, wywołując pewną panikę wśród obywateli, którzy nie wiedzieli jak zareagować, ale którzy nie zawahali się nakręcić tajemniczy obiekt i podzielić się nim poprzez sieci społeczne.

El gran apagón de Venezuela podría haber sido provocado por Extraterrestres

Oczywiste jest, że to, co dzieje się w Wenezueli, to nie jest po prostu “sabotaż” czy nadzór nad systemem elektrycznym. I to nie tylko dlatego, że obecnie w Wenezueli jest dwóch prezydentów, ale dlatego, że wszystko wiąże się z zaciemnieniem. W przypadku zaobserwowania UFO w Trujillo, nie można wykluczyć odblasku obiektywu i błędów wideo. Koło kultywowania jest inną sprawą, ponieważ zgadza się z formami geometrycznymi, które pojawiły się w reszcie świata i nie mają żadnego logicznego wyjaśnienia. Ale wisienką na torcie jest obecność specjalnych grup rosyjskich w Wenezueli, co wywołało oburzenie wśród obywateli i dużej części społeczności międzynarodowej. Ale to wygenerowało wiele teorii na temat tego, co dzieje się w Wenezueli.

Prawda jest taka, że nie można wykluczyć, że za zaciemnieniem jest jakieś pozaziemskie wyjaśnienie.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts