WYJASNIENIE CO SIE OBECNIE DZIEJE NA ZIEMI #informacja Planeta Ziemia znajduje się pod nowym kierownictwem z nowym mottem: #WWG1WGA

77245766 10159575737333973 4677951711627706368 N

Potwierdzenie ZetaTalk 8/31/2019: 
http://www.zetatalk.com/ning/31ag2019.htm 
Królowa Elżbieta miała zostać stracona przez trybunały wojskowe, które odbywają się w USA i Wielkiej Brytanii. Te trybunały skonfiskowały nielegalne fundusze królowej w grudniu 2016 r., jak zaznaczono w biuletynie Nancy. 
http://www.zetatalk.com/newsletr/issue538.htm 
Jak zauważyła osoba mająca dostęp do informacji poufnych, jej wyrok śmierci za liczne przestępstwa został wydany 13 lipca, a następnie wykonany 30 dni później. Jakich przestępstw dopuściła się osobiście królowa? Królowa zabiła Dianę, ponieważ Diana dowiedziała się o szantażu Epsteina – Netanyahu i jego khazariańskim imperium bankowym u steru. Królowa, jako część nazistowskiej linii krwi, kontroli Illuminati, była w pełni zaangażowana, w tym poświęcenie dziecka, na które się zgodziła. 
Królowa Elżbieta była przekonana, że ze względu na swoją wysoką pozycję i bardzo publiczną obecność, zostanie oszczędzona i pozwoli jej żyć w luksusie. Ale trybunały wojskowe wznoszą się ponad postawę polityczną lub władzę, jaką może przejąć każda rodzina królewska. Egzekucje trybunałów są w pełnym rozkwicie i aby wysłać mocny sygnał do tych, którzy wcześniej byli szantażowani do współpracy z wyznawcami szatana, ścisłe przywództwo jest ewidentnie wykonywane. Podwójne bycie kłusowanym, ponieważ królowa ma wiele wad, więc jest to oczywiste. 
Teraz co. Istnieją dobrze ugruntowane kroki, które należy podjąć, gdy królowa umrze, 
https://www.rd.com/culture/what-will-happen-queen-elizabeth-ii-dies…. 
więc publiczne ogłoszenie nie jest pierwsze na liście. Narody Wspólnoty Narodów są najpierw informowane. Książę Filip i książę Karol, najstarszy syn, prawdopodobnie nie przejmą władzy ze względu na wiek, więc zrezygnują. Książę Andrzej jest uwikłany w skandal. William i Kate mają nadzieję, że zostaną wybrani do “rządzenia”. Jak długo prawda jest ukrywana przed opinią publiczną będzie zależała od tego, jak szybko można wymyślić pretekst do śmierci królowej. 
Podobnie jak w większości przypadków, w których istnieje żywotne zainteresowanie status quo, śmierć Królowej prawdopodobnie nie zostanie publicznie ujawniona przez długi czas, być może nawet poza okresem nadchodzącej zmiany bieguna, kiedy tantiema już nie ma znaczenia. Najwyraźniej społeczeństwo ma być oszukane. Zaledwie 3 dni po pierwszym obejrzeniu w Szkocji, 26 sierpnia sobowtór był prezentowany jako królowa, “Pretty in Pink” i dostępny na zdjęcia. Niewielu zostało oszukanych, ale podstęp będzie trwał dalej. W międzyczasie nowa “Królowa” współpracuje z Borysem i brytyjską Juntą. 
Kto jeszcze został stracony? Obama, McCain, wielu innych, którzy nagle umarli. 
Trybunały wojskowe EO 
http://poleshift.ning.com/profiles/blog/show?id=3863141%3ABlogPost%3A1087361&commentId=3863141%3AComment%3A1102015&xg_source=activity 
Stan wojenny może być szeroki i obejmujący lub częściowy. Jeżeli projekt jest wywoływany, ponieważ Stany Zjednoczone idą na wojnę, jest to drakońskie prawo DoD do przejęcia kontroli nad ludnością cywilną. Posse Comitatus Act zakazuje rozmieszczenia armii amerykańskiej na ziemi amerykańskiej, chyba że istnieje przypadek sytuacji kryzysowej. Aktywne zarządzenia wykonawcze przechodzące przez kilka administracji i regularnie odnawiane już ustanawiają ten stan zagrożenia narodowego. Z pewnością Trumps EO z 21 grudnia 2017 r. stwierdza, że. 

Kiedy Obama był pod ciągłymi próbami zamachu tłumu, który nie chciał, aby przyznał się do obecności Nibiru, Dunford starał się przyspieszyć ogłoszenie, prowadząc Jade Helm 2015, aby zarządzać wszelkimi zamieszkami, które mogą się pojawić. Kiedy Obama nie miał odwagi i zawiódł, Dunford wkroczył do akcji. Od tego czasu Stany Zjednoczone są prowadzone przez Juntę – Mattisa, Dunforda i jego marines. Stwierdziliśmy, że za kulisami Hillary i setki innych osób były sądzone przez trybunały wojskowe, a ich skradzione fundusze zostały im odebrane. Fort Knox Gold został przywrócony. 

Tymczasem ogłoszenie o przyznaniu Nibiru jest przeciągające, choć opinia publiczna nie ufa już mediom. Głębokie państwo, które chce pozbyć się kontroli nad USA z Trump i jego Junty, stało się bezwzględne, jak uwięzione zwierzę. Pogłoski mówią, że istnieje 1400 zapieczętowanych aktów oskarżenia umożliwiających aresztowania Deep State i kabiny Busha/Clintona, i jest to prawda, choć liczba ta jest wielokrotnością wyższa. Aresztowania i przesłuchania przyniosły więcej nazwisk. Ale jak usunąć z obiegu osoby aresztowane w ramach aresztu domowego? Jak informować opinię publiczną?  

Próby czekają, a najnowszy TE Trump pozwala im postępować zgodnie z prawem wojskowym. Czyż nie oznacza to, że prawdziwa sytuacja w administracji Trump, którą prowadzi Junta, nie zostanie przyjęta? Jednym z bloków przyjęcia Junty był stan spraw rozstrzyganych przez sądy cywilne i karne. Trumps 1 marca EO wyjaśnia. Nie dotyczy to spraw już rozstrzygniętych. Czy ten proces przed trybunałem do spraw przestępstw popełnionych w stanie głębokim nie wymaga, w kroku, przyznania, że Nibiru istnieje? Więcej na ten temat później. 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts