Obca czaszka w Afryce? To może zmienić historię ludzkości. #artefakty

Aczkolwiek wielu ludzi uważa, że jesteśmy jedyną inteligentną formą życia jaka zamieszkiwała ową planetę, po tym odkryciu czaszki te mogą być dalekie od prawdy.

Obca czaszka.
Jest to jedna ze skamieniałych czaszek, bardziej podobna do ludzkiej i bardziej tajemnicza niż to, co zostało dotychczas znalezione.

To, co widzisz na zdjęciu, jest dokładnie tym, co znalazłeś w Afryce. Ten obraz kwestionuje to, co myślimy i co wiemy o naszej historii.

Czasami nasze oczy nas zwodzą, czasami pewne iluzje optyczne mogą być bardzo przekonujące. I wreszcie, gdy ludzie mają zdjęcia wideo lub fotografie, zawsze istnieje możliwość, że zostały one zmodyfikowane, aby wygenerować jakieś oszustwo. Ale te czaszki zostały znalezione w ciągu ostatnich 10 lat, powodując wiele kontrowersji.

Niektórzy ludzie twierdzą, że są całkowicie fałszywe i że wszystko jest tylko żartem. Podczas gdy inni utrzymują i przysięgają, że są prawdziwymi artefaktami sięgającymi czasów węgla i tysięcy lat temu. Ciężko powiedzieć, co jest prawdą, ale to na pewno czyni historię interesującą.

Ta czaszka….

Jest to jeden z wielu, który przypomina człowieka, pod pewnymi względami jest jasne, że nie jest to czaszka ludzka, jaką znamy. Rozmiar czubka głowy jest nieproporcjonalny, podobnie jak pozaziemskich głów, do których przywykliśmy widywać w naszych filmach i pokazach. Oczy są ogromne, a podbródek wycelowany. To nie wygląda na ludzką głowę.

Ta konkretna czaszka jest nieco bardziej przerażająca niż niektóre z innych, które zostały znalezione, ale nadal jest zgodna z jej kształtem. Najciekawsze jest to, że czaszka ta ma datę około 14 milionów lat, a ponadto posiada niewiarygodnie duże ilości irydu, który jest wspólnym elementem występującym w meteorytach.

Czy ta czaszka naprawdę jest artefaktem, który pokazuje, że kosmici byli na Ziemi dawno temu? To fascynujące myśleć tak, a tylko czas powie nam prawdę. Obecnie wiele uniwersytetów na całym świecie prowadzi badania nad tym dziwnym artefaktem. Nie znaleźliśmy żadnego wiarygodnego źródła w tej wiadomości.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY