Yellowstone Super Volcano i proroctwa biblijne #ciekawostki

El Súper Volcán De Yellowstone Y Las Profecías Bíblicas1 1068x623

Czy wulkan Yellowstone może inicjować biblijną przepowiednię apokalipsy?
“Jest przewidywalne, że potężna magma żywi Yellowstone i wybucha już od kilku lat, wiemy również, że magma istnieje w innych głębokościach”, powiedział ekspert Yellowstone z amerykańskiej służby geologicznej Dan Dzurisin. Dodał: “W skorupie musi być magma, inaczej nie miałaby całej naszej aktywności. Z Yellowstone wychodzi teraz tak dużo ciepła, że gdyby nie było ono przegrzane przez magmę, system ochłodziłby się od czasu ostatniej erupcji, a ta erupcja miała miejsce ponad 650 000 lat temu.

El súper volcán de Yellowstone y las profecías bíblicas

Innym ekspertem, który był na alarm w odniesieniu do ciemnego tematu jest profesor geofizyki na Uniwersytecie w Utah “Bob Smith”, który zapewnia, że nigdy nie widział nic podobnego do tego, co dzieje się w tej chwili w jego ponad 55 lat badań w Yellowstone, ale przede wszystkim nigdy nie był świadkiem dwóch jednoczesnych rojów sejsmicznych. Jednym z faktów, które najbardziej zaalarmowały ekspertów i które ich zdaniem mogą się najgorsze, jest to, że jednocześnie doszło do trzech rojów sejsmicznych, ponieważ kilka miesięcy temu w ciągu jednego tygodnia na obszarze Yellowstone miało miejsce około 130 trzęsień ziemi.

El Súper Volcán De Yellowstone Y Las Profecías Bíblicas3

Największy wulkan planety pojawia się w proroctwach biblijnych i innych.
Alarmu, który istnieje po stronie ekspertów, zawdzięczamy temu, że pod Yellowstone Park znajduje się tak zwany “super-wulkan”, jeden z największych wulkanów na świecie. Do tego wszystkiego należy dodać, że eksperci od lat ostrzegają, że jest bardzo prawdopodobne, iż nastąpi to w najbliższej przyszłości, generując katastrofy o biblijnych proporcjach na całej planecie. Popularna erupcja wulkanu Yellowstone rzucałaby po jednym z około 4 metrów popiołu wulkanicznego w odległości przekraczającej 1000 kilometrów, pozostawiając wiele Stanów Zjednoczonych zniszczonych.

El súper volcán de Yellowstone y las profecías bíblicas

Istnieje duża liczba ludzi, którzy są wiernymi wyznawcami proroctw Nostradamusa i wskazują, że są one spełnione i że prorok w jednym z jego pism pozostawionych szczegółowo w niektórych quatrains zjawisko, które może wyzwolić samo piekło na naszej planecie. Najwyraźniej niektórzy eksperci zwracają uwagę, że ich proroctwa wskazują, że Stany Zjednoczone są zalewane strumieniami palącej się lawy, pokrywającej znaczną część Ziemi w popiół.

Yellowstone Super Volcano i proroctwa biblijne

Co Biblia mówi o super wulkanie Yellowstone?
Z drugiej strony, jest wielu, którzy mówią o ewentualnej erupcji wulkanu Yellowstone, ponieważ podkreślają, że wszystko to jest napisane w Biblii. Niektórzy uważają, że pisma biblijne, szczególnie w “APOCALIPSIS”, to miejsce, w którym znajduje się odniesienie do super wulkanu Yellowstone, ostrzegające o skutkach, jakie to niszczycielskie zjawisko będzie miało na naszą planetę i ludzkość. W Objawieniu 8:5 mówi: “I anioł wypełnił cały cenzur z całego ognia ołtarza i rzucił go na ziemię, i nie było trzęsień ziemi, i hałasów, i grzmotów, i piorunów.

Yellowstone Super Volcano i proroctwa biblijne

Błyskawica i grzmot ubiją planetę.
Naukowcy uważają, że ta część Apokalipsy wyraźnie mówi o erupcji super-wulkanu znalezionego w Yellowstone, której towarzyszy ogromne trzęsienie ziemi. Potwierdzają to również naukowcy, ponieważ przeprowadzone badania wykazują, że erupcja wulkanu Yellowstone, grzmot i uderzenie pioruna będą towarzyszyły katastrofalnemu zjawisku.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts