Niemożliwa technologia znaleziona w starożytnym Egipcie.#piramidy

Encuentran Tecnología Imposible En El Antiguo Egipto 2 1068x801

Starożytny Egipt był przedmiotem kontrowersji naukowców, miłośników tajemnic i nieznanego. I rzeczywiście ta kultura zachowała (i nadal utrzymuje do dziś) wiele tajemnic, które stopniowo ujawniają się, pozostawiając całą ludzkość bez mowy….

Przy tak wielu badaniach w Egipcie odkryto rodzaj technologii, która ze względu na swój zaawansowany system nie byłaby możliwa do zastosowania w starożytnym Egipcie. Dowody potwierdzają jednak, że tak było. Więc:

CZY PATRZYMY NA WIARYGODNE DOWODY ŻYCIA POZAZIEMSKIEGO W PRZESZŁOŚCI TEJ CYWILIZACJI? CZY JEST TO KULTURA ZAGUBIONA W STAROŻYTNYM EGIPCIE?

Jakie są teorie, które nie pasują do technologii istniejącej w starożytnym Egipcie?
Niektóre z tajemnic, które obracają się wokół technologii, która została znaleziona w starożytnym Egipcie i które nie mają odpowiedzi są: statki, które wydają się mieć wykonane je z doskonałymi i milimetrycznymi wiertłami i rzeźbami w skale bardzo duże i trudne do formowania, ale, jednak, zostały wyrzeźbione pozostawiając posągi z doskonałymi krzywiznami do reprezentowania faraonów.

Encuentran tecnolog%C3%ADa imposible en el antiguo Egipto - Niemożliwa technologia znaleziona w starożytnym Egipcie.#piramidy

Narzędzia niewolników w starożytnym Egipcie.
Jeżeli odnosimy się do narzędzi, które mieli wówczas niewolnicy, powinniśmy założyć, że zarówno naczynia, jak i posągi powinny być wyrzeźbione podstawowymi narzędziami z miedzi lub brązu.

CZY TO MOŻLIWE, ŻE TE NARZĘDZIA MOGŠ DOSKONALE WYRZEŹBIĆ GIGANTYCZNY POSŠG?

Gdybyśmy mieli wyrzeźbić statuetkę tych doskonale zakrzywionych naczyń dzisiaj, byłoby dość skomplikowane korzystanie z dzisiejszych nowoczesnych narzędzi. Dla przykładu, posąg Ramzesa II jest idealny. To jest kompletne i absolutnie symetryczne. Gdyby zrobiono to dzisiaj, byłoby to bardzo trudne do osiągnięcia. Więc:

JAK TO MOŻLIWE, ŻE MOŻESZ MIEĆ TAKŠ PERFEKCJĘ PONAD 2500 LAT TEMU?

Świątynia Hathor w starożytnym Egipcie.
Wewnątrz tej świątyni znajduje się również tajemnica, która ukrywa się podczas obserwacji rzeźbionych obrazów. Tam można zobaczyć, jak Egipcjanie mieli sztuczne oświetlenie z bateriami elektrycznymi. Coś zupełnie niewytłumaczalnego dla naukowców.

Schody świątyni….
Kolejna z tajemnic starożytnego Egiptu znajduje się na schodach tej samej świątyni, ponieważ wydają się one topić, jakby źródło ogromnego i intensywnego ciepła je stopiło…. Teoria głosi, że to ekstremalne źródło ciepła mogło być produktem pozaziemskiego lądowania.

Grób Tutankamona.
Wewnątrz tego grobowca, odkrytego w 1922 r., znaleziono skamieniałe szkło z libijskiej pustyni. Pochodzenie tego szkła, według badań, pochodziło z meteorytu, który spadł 28 milionów lat temu. Pytanie, które naukowcy i ciekawi ludzie zadawali sobie na ten temat, brzmi:

CZYŻBY FARAON WIEDZIAŁ, SKĄD POCHODZI TEN KAMIEŃ? CZY MIESZKAŃCY STAROŻYTNEGO EGIPTU MOGLIBY KOMUNIKOWAĆ SIĘ Z ISTOTAMI POZAZIEMSKIMI I WYMIENIAĆ SIĘ CENNYMI PRZEDMIOTAMI JAKO ZNAKIEM PRZYJAŹNI I BRATERSTWA?

Wszystko to prowadziłoby nas do wątpliwości, czy prawdziwymi budowniczymi tej cywilizacji (tak wówczas zamożnej) byli starożytni mieszkańcy Egiptu, czy też przeciwnie, mieli oni pozaziemską pomoc?

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts