Pozaziemski artefakt spada w Peru i znika w kilka sekund #artefakty

Un Artefacto Extraterrestre Cae En Perú Y Desaparece En Segundos 1068x712

Co było podobno meteorytem, który spadł w Peru, nie mogło być jednym, znacznie mniej kosmicznym śmieciem, więc wszystko wskazuje na to, że jest czymś więcej niż tylko ucieczką od naszego zrozumienia i wszystko ma sens, gdy wiemy, że w naszym układzie słonecznym toczy się cicha walka. Co tak naprawdę spadło w Puno, Peru, czego nie mógł znaleźć żaden autorytet ani bezpieczeństwo narodowe? Wszystko wskazuje na to, że był to jakiś dziwny obiekt pochodzenia pozaziemskiego i pochodzący z kosmosu, który rozpadł się w kontakcie z tlenem z powietrza.

Pozaziemski artefakt spada w Peru i znika w kilka sekund.

Co upadło w Peru to był pozaziemski artefakt?
A gdyby pozaziemski statek kosmiczny omyłkowo wystrzelił artefakt na Ziemię? Z centrum dowodzenia tego statku dokonuje się pewnego rodzaju detonacji w celu jego zniszczenia, ale urządzenie, ze względu na jego bliskość do planety, zostało przyciągnięte przez efekt grawitacji.

Un artefacto extraterrestre cae en Perú y desaparece en segundos

Ponieważ już gdzieś na planecie spada, pozaziemska kontrola dowodzenia przyjmuje założenie, że dziwne zdarzenie będzie postrzegane, a nie jako zwykły fragment meteorytu czy zwykłe odłamki przestrzeni kosmicznej. W niewidzialnych dochodach ich statków na planetę, nie są one jeszcze widoczne dla ludzi. Więc daj natychmiast nakaz przeszukania, zgodnie z protokołem niewidoczności.

Aby uzyskać artefakt, musi on dotknąć powierzchni Ziemi i być zlokalizowany jak najszybciej. Ustalono, że odzyskiwanie obiektów nie może się odbywać w powietrzu, ze względu na dużą liczbę obserwacji w portalach wymiarowych, które mają miejsce w ciągu ostatnich kilku lat na Ziemi. Więc to jest to, czego chcą najmniej.

Odzyskiwanie poziomu gruntu musi być wykonane natychmiast po upadku obiektu, aby dostosować go w czasie i przestrzeni za pomocą współrzędnych szerokości i długości geograficznej oraz jednostki kątowej, która jest w stanie określić dokładną lokalizację powierzchni planety, na której zostanie uruchomiony portal wymiarowy.

Un artefacto extraterrestre cae en Perú y desaparece en segundos

W ten sposób lokalizuje artefakt i jest odejmowany od powierzchni Ziemi. Gdzieś na świecie odbywa się wydarzenie. O godzinie szóstej po południu 6 marca, pierwotny świadek z miasta Collachaqui, w Puno w Peru, obserwuje dziwny obiekt spadający z nieba.

Pozaziemski artefakt spada w Peru i znika w kilka sekund.

Świadek upadku obiektu pozaziemskiego?
Jest to ogromna kula ognia o wydłużonym i prawie pionowym kształcie. Mieszkańcy uważają, że to może być dziwny meteoryt, ale nie są do końca pewni, co to jest naprawdę. W momencie uderzenia dostrzega, że ziemia się trzęsie, więc się zbliżył.

W ciągu kilku minut świadek dociera do miejsca uderzenia i docenia obiekt w oddali. Zapach palenia jest w środowisku, więc czuje odrazę, a jego oczy zaczynają łzawić. Chce wiedzieć, co upadło, ale zdaje sobie sprawę, że stoi przed czymś, co jest całkowicie dziwne, nieznane i nie wie, czy jest bezpieczne.

Un artefacto extraterrestre cae en Perú y desaparece en segundos

Czuje upał, który sprawia, że jeszcze bardziej się wycofuje, ale zanim całkowicie odszedł, słyszy dziwny dźwięk, podobny do trzaskającego dźwięku, który w tej sytuacji nie wydaje się spójny. Odchodzi do pobliskich drzew i traci z oczu to, co dzieje się za jego plecami. Z tego miejsca patrzy na wielkie światło, które ogłusza go na kilka sekund.

Pozaziemski artefakt spada w Peru i znika w kilka sekund.

Pozaziemski artefakt zniknął?
Człowiek, całkowicie zaskoczony szybkością wydarzeń, nie może uwierzyć w to, co wydarzyło się na jego oczach. Intensywne światło, które wygasło w momencie jego pojawienia się. Kiedy wraca do domu, świadek zadzwonił do władz o upadku obiektu w pobliżu pastwiska, dziesiątki metrów od swojego domu. Po otrzymaniu ostrzeżenia, lokalne władze przychodzą na rutynowe dochodzenie w celu zlokalizowania obiektu.

Ale nie ma żadnych dowodów, nawet jeśli to miejsce jest spalone. Okazuje się jednak, że nie jest on jedynym świadkiem, jest kilku świadków, którzy widzieli tę dziwną kolizję, ale pomimo tego, że siły krajowe przyłączają się do dochodzenia, biorąc pod uwagę, jak interesujące byłoby znalezienie meteorytu dla rządu, nie ma dowodów na to, że coś upadło Co się wtedy stało?

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts