Naukowcy przestrzegają SETI wysyłają sygnały do pobliskiej, nieznanej planety! #ufox

Być może nie wiesz, ale SETI oznacza “poszukiwanie pozaziemskiej inteligencji”, która zostałaby przetłumaczona na hiszpański jako “búsqueda de inteligencia extraterrestre.

Jest to projekt w ramach projektu SETI. Nazywa się to projektem METI. Celem tego projektu jest wysyłanie wiadomości w przestrzeń kosmiczną. Wręcz przeciwnie, SETI pełni funkcję odbierania wiadomości z innych planet.

wewewegrafikbaydeh / Pixabay

Najwyraźniej naukowcy ci nie posłuchali SETI i wszystkich jego przełożonych, aby wysłać wiadomość do punktu w przestrzeni, gdzie jest czerwony karzeł i dwie planety. Te planety nie są tak daleko od nas: są one oddalone tylko o 11 lat świetlnych, dość niewielka odległość dla wymiarów wszechświata.

wewewegrafikbaydeh / Pixabay
Na dodatek, i tak jakby tego było mało, jedna z tych planet jest bliźniacza w stosunku do planety Ziemia pod względem warunków życia.

Być może METI znalazła coś, czego nie chce poinformować SETI i z tego powodu nie przestrzega SETI?
Ważne jest, aby powiedzieć, że SETI wysyła sygnały do różnych punktów w przestrzeni kosmicznej, aby przyszłe cywilizacje lub istoty pozaziemskie mogły je odnaleźć i w ten sposób informować o obecności życia na Ziemi. Ale sygnały te są wysyłane w bardzo odległych odległościach: 150 tysięcy lat świetlnych itp. Tak więc odpowiedź (jeśli istnieje) nadejdzie w ciągu 300.000 lat świetlnych.

Ale wracając do sygnałów wysyłanych przez METI, to dziwne, że ta planeta ma takie same warunki jak planeta Ziemia. Innymi słowy, ma wodę, atmosferę i, dlaczego nie, życie pozaziemskie podobne do naszego…

W związku z tym należy pamiętać, że istnieje kilka teorii, które potwierdzają, że istoty pozaziemskie nie znajdują się w odległych miejscach z dala od przestrzeni. Wręcz przeciwnie, wielu twierdzi, że są one bliżej niż nam się wydaje. Istnieją nawet teorie, które mówią, że istoty pozaziemskie tak bardzo dbają o planetę, ponieważ w rzeczywistości mogłyby zamieszkiwać wnętrze Ziemi w temperaturach tak wysokich, że ludzie nie mogą się do niej zbliżyć.

W konsekwencji, nieposłuszeństwo wobec SETI ze strony tych naukowców mogłoby wskazywać na obecność życia na tej planecie tak blisko Ziemi.

Co wysłali w tym sygnale?

METI wysłała tutorial, w którym ludzie wyjaśniają, w jaki sposób mierzymy czas, chociaż nie są to jedyne dane, które wysłali…. ale…:

Jakie jest niebezpieczeństwo wysłania naszej lokalizacji do różnych punktów w przestrzeni kosmicznej?
Według Stephena Hawkinga powiedział, że “nigdy nie wolno nam ujawniać naszej lokalizacji wszechświatowi”. Więc:

CZY TO NIE JEST POTWIERDZENIE OD TEGO GENIALNEGO NAUKOWCA ŻYCIA POZAZIEMSKIEGO? JEŚLI NIE, TO JAKI SENS MIAŁOBY UNIKNIĘCIE LOKALIZACJI, GDYBY NIE BYŁO ODBIORNIKA TAKICH SYGNAŁÓW?

Z drugiej strony, mogłoby to być początkiem końca, gdyby jakaś rasa o wyższej inteligencji miała nas odnaleźć i przejąć nasze zasoby naturalne i naszą wolność…

Nadal jest wiele pytań bez odpowiedzi. Być może za 5 lub 10 lat będziemy mieli kilka z wielu odpowiedzi, których szukamy. Ważne jest, aby każdą z tych teorii traktować jako “możliwą”, pozostawiając drzwi otwarte na wszystko, co nie zostało potwierdzone, ale może to być najbliższa przyszłość…

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY