Obca mumia znaleziona w egipskich piramidach.#artefakty

Od momentu ich odkrycia, egipskie piramidy były jedną z najważniejszych atrakcji, które odwiedził człowiek:

Jak powstały, dlaczego miały tak precyzyjne pomiary? Czy to prawda, że nadal mają tajne przejścia, że nie wiemy dokąd zmierzają?

Wszystkie te pytania człowiek próbował odpowiedzieć, ponieważ odwiedził te cuda…. Jednak ostatnio ukazała się wiadomość, która pozostawiła naukowców bez słów: pozaziemska mumia…

Chociaż teoria, że to sami kosmici zaprojektowali egipskie piramidy, nie jest nowa, nic nie mogło zostać udowodnione, dopóki nie znaleziono pozaziemskiej mumii.

Tajemnicze przejścia przez piramidy egipskie.
Podczas gdy piramidy w Egipcie mają około 2500 lat, nie wszystkie tajne przejścia, które piramidy te posiadają, zostały jeszcze odkryte. Tak więc istnieją fragmenty, które zostały odkryte, ale nie prowadzą do żadnego pokoju czy siedliska. To tak, jakby zrobić korytarz w domu, ale bez komunikacji z jakimkolwiek pomieszczeniem lub pokojem…

CZY JEST TO BYĆ MOŻE PÓŹNIEJSZA MODYFIKACJA I CZY PIERWOTNIE KORYTARZ TEN MIAŁ ŁĄCZYĆ RÓŻNE POMIESZCZENIA LUB POMIESZCZENIA, A NASTĘPNIE (W CELU UNIKNIĘCIA KRADZIEŻY) BYŁ PRZYKRYTY PRZEZ TYCH SAMYCH NIEWOLNIKÓW?

TheDigitalArtist / Pixabay

Jest to interesująca teoria, ale również tajemnica komunikacji pewnych fragmentów z piątym lub szóstym wymiarem jest nadal jedną z najsilniejszych…

To właśnie za jednym z tych sekretnych przejść można było znaleźć pozaziemską mumię. Tak! Zmumifikowana pozaziemska mumia, tak jak to uczynili Egipcjanie z pochowaną tam rodziną królewską, aby przejść do “poza”.

Odkrycie pozaziemskiej mumii.
Ta mumia została znaleziona w piramidzie Sesostri II. Jednakże informacje te wyszły na jaw dopiero niedawno. Najwyraźniej była to zmumifikowana postać humanoidalna sprzed ponad 2000 lat.

Wewnątrz sarkofagu, gdzie znaleziono pozaziemską mumię, można przeczytać napisy, które w tłumaczeniu były “wysłannikiem z nieba”.

Artysta cyfrowy / Pixabay
Jak została pochowana obca mumia?
Według oficjalnych źródeł, to pozaziemska mumia otrzymała wszystkie honory każdego faraona i został pochowany z odpowiednimi rytuałami, nawet może być uratowany, wraz z tą mumią, obiekty, które nie zostały jeszcze zidentyfikowane ….

Podobnie jak w przypadku innych uratowanych mumii, analiza była w stanie określić małe kawałki skóry, które były badane, ale które, w przeciwieństwie do innych faraonów, nie należały do ziemskiego DNA. Ich obce cechy mogły być również określone przez kształt czaszki i oczodołów, które były wyraźniejsze niż u ludzi w tym czasie.

CZY BĘDZIE TO POTWIERDZENIE, ŻE OBCY SĄ Z NAMI OD PONAD 2500 LAT I ŻE SĄ ODPOWIEDZIALNI ZA BUDOWĘ WSPANIAŁYCH PIRAMID EGIPSKICH?

Rząd nadal ukrywa te informacje, mimo że konsultowano się z setkami archeologów i wszyscy zgadzają się co do dziwnych cech tej mumii w odniesieniu do innych znalezionych wcześniej mumii…

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY