Obce artefakty mogą się ukrywać na Ziemi.#artefakty

Prawdopodobnie większość ludzi wierzy, że najlepszą okazją do odnalezienia obcego życia jest podróż w głąb kosmosu i badania w różnych galaktykach znajdujących się w kosmosie. Ale kilka miesięcy temu, to było sugerowane przez raport wydany przez NASA, że rzeczywistość dotycząca obcego życia może być pod naszymi stopami. Wielu badaczy spotkało się, aby zrozumieć, w jaki sposób nasz gatunek jest identyczny z tak zwanymi “Technomarkerami”, co jest znaczeniem dowodów obecności zaawansowanej cywilizacji należącej do innej planety.

Artefactos de alienígenas podrían esconderse en la Tierra

Według ekspertów NASA, na naszej planecie znaleziono artefakty kosmitów.
Niektóre z tych elementów ujawniających są wyraźnie oczywiste. Na przykład, jeśli wyładowania fal radiowych można wykryć z odległego systemu gwiezdnego, może to oznaczać wyraźne wskazanie, że ten ostatni jest zamieszkiwany przez różne inteligentne organizmy obce. Możemy być również w poszukiwaniu obcych społeczeństw, które poszukują “mega struktur” zwanych “kulami Dysona”, które są jedynie teoretycznymi roślinami energetycznymi wykonanymi wokół gwiazdy gospodarza w celu zebrania energii. Byłyby one bardzo łatwe do wykrycia, ponieważ są prawdopodobnie gigantyczne i przyciemniały światło gwiazd za każdym razem, gdy mijały przed swoim Słońcem.

Artefactos de alienígenas podrían esconderse en la Tierra

Inne obce techniki identyfikacji są nieco trudniejsze, takie jak poszukiwanie dowodów na to, że dana pozycja została skażona przez te istoty lub została zaludniona przez mimów. W nowym raporcie wydanym przez NASA, eksperci tworzą fascynujące teorie, że nasza planeta może mieć ukryte artefakty i tajemnicze narzędzia, z których niektóre mogły być przez zaawansowane cywilizacje, które wyginęły lub które żyją na Marsie, Wenus, a nawet naszej planecie.

Czy raport wydany przez agencję kosmiczną można uznać za spisek?
W raporcie naukowcy NASA wyszczególnili co następuje: “Ponieważ dokumenty archeologiczne, paleontologiczne i geologiczne na naszej planecie są wyraźnie niekompletne, jest bardzo prawdopodobne, że sama Ziemia posiada takie instrumenty lub nawet artefakty, jest bardzo możliwe, że hipotezy te są uważane za nienaukowe popularne wyobrażenia i historie science fiction jako wizyty kosmitów, dlatego muszą być traktowane z najwyższą ostrożnością. Gdyby w naszym układzie słonecznym odkryto inny rodzaj technologii, warto byłoby rozważyć, że jej pochodzenie może nie być międzygwiezdne.

Artefactos de alienígenas podrían esconderse en la Tierra

“W szczególności, biorąc pod uwagę, że nasza pozycja jest domem dla jedynego znanego gatunku o zdolności do komunikacji gwiazdowej i podróży międzyplanetarnych (lub tak uważamy) i że obie technologie są nadal w fazie początkowej. Jednak Ziemia pozostaje jedynym znanym światem, który jest wystarczająco płodny, aby promować życie technologiczne, i tak prędzej czy później, Mars i Wenus mogliby zostać uznani za twórców tej technologii. Do tej pory nasz gatunek miał tylko możliwość zidentyfikowania pojedynczego potencjalnego artefaktu elienigena, chociaż wielu badaczy uważa, że jego pochodzenie jest raczej naturalne niż sztuczne.

Czy w naszym układzie słonecznym jest jakiś artefakt, który mógłby reprezentować obcą technologię?
Wielu pytałoby: “Czym jest ten artefakt, który mógłby reprezentować obcą technologię? Odpowiedzią na to pytanie jest asteroida lub kometa Oumuamua, która przeszła przez nasz układ słoneczny w połowie 2017 roku z imponującą prędkością. Był to pierwszy gość międzygwiezdny, którego można było uchwycić w naszym obrazie gwiazd po przejściu przez głęboką przestrzeń. Wielu naukowców uważa, że asteroida Oumuamua jest w rzeczywistości sondą Obcych, podczas gdy inni sądzą, że nasz układ słoneczny jest wypełniony statkiem kosmicznym Obcych podobnym do tego.

Obce artefakty mogą się ukrywać na Ziemi.

Kometa czy sonda kosmiczna?
Istnieje jednak powszechna zgoda co do tego, że ten tajemniczy obiekt to po prostu kometa, która została wyrzucona z układu gwiazd i wystrzelona w długą podróż przez pustkę. W ostatnim badaniu eksperci zauważyli, że “technolodzy układu słonecznego mogą pojawić się w gatunkach podobnych do tych, które znamy jako sondy lub struktury, które przechodzą przez nasz układ słoneczny lub orbitę wokół Słońca. Wszystkie te informacje zostały zebrane w dokumencie wydanym przez NASA, zwanym “NASA i badanie sygnałów technologicznych”.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY