Tajemnice Pentagonu: Powrót Anunnaki #ufox

Regreso Anunnaki 1068x601 (1)

Wywiad z człowiekiem znającym Pentagon ujawnia powrót Anunnaki na Ziemię.
Według Stana Deyo, w korytarzach Pentagonu słychać powtarzającą się frazę: bogowie sumeryjscy wracają na Ziemię.

Wielu ludzi jest ze swoimi teleskopami skierowanymi w kierunku zachodniego nieba w poszukiwaniu jakiejś anomalii, którą może być tylko UFO, ponieważ w tym konkretnym obszarze nie ma gwiazd lub planet w szczególności. Niektórzy ludzie myślą, że to UFO może być statkiem kosmicznym typu Pleiadian lub Arturian, ale może to być również statek kosmiczny, który sprowadziłby Anunnaki z powrotem na naszą planetę.

¿Los Anunnakis tuvieron contacto con el Imperio Azteca?

Rządy świata próbują ukryć pewne informacje, ponieważ są one poufne lub z powodu możliwego zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego, więc nie wiemy, co naprawdę dzieje się w przestrzeni kosmicznej, ale można sądzić, że są one świadome powrotu Anunnaki.
Biblia powinna również skłonić nas do refleksji w Księdze Rodzaju 1:26 i napisać: “A Bóg powiedział: Uczynmy człowieka na nasz obraz, na nasze podobieństwo….”.
Dlaczego “nasz”, a nie mój? W końcu, czy Kościół uczy nas, że Bóg jest jeden i jedyny, czy nie?

Anunnaki - Tajemnice Pentagonu: Powrót Anunnaki #ufox

Być może jest możliwe, że Biblia została napisana przez Anunnaki, projekt kontrolowania masy przez wiarę, wszakże religia jest rodzajem kontroli, ten sam model stosowany również przez rządy.

Dla przypomnienia, Biblia w wersji króla Jakuba została wydana przez Sir Francisa Bacona, mason wysokiej rangi, ma te poziomy masonerii krążące wokół motta “Ordo ab chao”, które oznacza “porządek chaosu”, Biblia kończy się chaosem wraz z rozdziałem Objawienia.
W historiach sumeryjskich Anunnaki przybyli na Ziemię, aby zebrać złoto z kopalni, genetycznie zmodyfikowane DNA naczelnych planety, mieszając je z ich własnymi, a po stworzeniu gatunku ludzkiego zamienili je w niewolnika do wydobywania złota.

Uważa się, że Anunnaki mogli być twórcami istot ludzkich. Ci potężni bogowie opuścili Ziemię w odległej przeszłości, mówiąc, że pewnego dnia powrócą. Co ciekawe, jeśli rozejrzymy się po świecie po kulturach starożytnych, większość z nich mówi o Stwórcach-Bogu, Stwórcach-Bogu, którzy obiecali, że pewnego dnia powrócą.

anunnaki regreso 1 - Tajemnice Pentagonu: Powrót Anunnaki #ufox

Według niektórych badaczy i autorów książek, Anunnaki powinni byli wrócić na Ziemię, aby “skorygować to, co zrobili źle” i przyspieszyć duchowe przebudzenie i ewolucję ludzkiej świadomości.
Zgodnie z ostatnim wywiadem ze Stanem Deyo, Anunnaki mogą wrócić na Ziemię, powiedział Stan NASA i Pentagon wierzą, że Annunaki powrócą wraz z przybyciem planety Nibiru.

Ale…. czy nie powiedziano, że Nibiru, Anunnaki i wszystko co związane ze starożytnymi astronautami nie istnieje?

W mitologii sumeryjskiej Anunnaki byli grupą bogów i bogiń, którzy przybyli na Ziemię na dobre lub na złe i w końcu stworzyli rasę ludzką.

Istnienie starożytnej cywilizacji Anunnaki – Obcy, która przybyła na Ziemię w odległej przeszłości, było długo kwestionowane przez naukowców, ale jej istnienie i przybycie na Ziemię jest dobrze udokumentowane w wielu starożytnych tekstach wielu autorów na całym świecie, ale ta oficjalna historia została całkowicie zignorowana.

Co ciekawe, istnieją kultury afrykańskie, które uważają, że istoty pozaziemskie odwiedzają Ziemię od dziesiątek tysięcy lat, na przykład legendy Zulu mówią o czasach, kiedy “goście gwiazd” przyszli po złoto i inne zasoby naturalne. Kopalnie te zostały zbudowane przez niewolników stworzonych przez “Istoty Najwyższe”.

Według niektórych źródeł i interpretacji, bogowie ci pochodzą z Nibiru.
Asyryjczycy i Babilończycy nazywali planetę X’Marduk’. Sumeryjczycy napisali, że jeden rok (SAR) na planecie Nibiru jest odpowiednikiem w czasie 3600 lat na Ziemi.

Nie, mówisz, że Nibiru nie istnieje?

Cóż, istnieją liczne wskaźniki, które sugerują, że na zewnętrznych krawędziach naszego Układu Słonecznego znajduje się potężna planeta.

Według Washington Post: “Ciało niebieskie, prawdopodobnie tak duże jak ogromna planeta Jowisz jest tak blisko Ziemi, że byłoby częścią tego układu słonecznego, zostało znalezione w kierunku konstelacji Orion przez satelitę astronomicznego na orbicie amerykańskiej z teleskopem w podczerwieni na pokładzie…. Gerry Neugebauer, główny naukowiec w IRAS, powiedział: “Wszystko mogę powiedzieć, że nie wiemy, o co chodzi”

ovni anunnakis - Tajemnice Pentagonu: Powrót Anunnaki #ufox

R. Harrington napisał bardzo interesujący artykuł w czasopiśmie astronomicznym w 1988 roku. Harrington wspomniał, że istnieje planeta trzy lub cztery razy większa od Ziemi, pozycja jest trzy lub cztery razy dalej od Słońca Plutona. Zgodnie z przedstawionymi modelami matematycznymi, planeta X lub Nibiru uważana jest za bardzo eliptyczną 30-stopniową orbitę.

W 2008 roku japońscy badacze ogłosili, że zgodnie z ich obliczeniami, powinna istnieć “nieznana” planeta w odległości około 100 AU (jednostek astronomicznych), która wynosi do dwóch trzecich wielkości planety Ziemia.
Wielu twierdzi, jak zasugerowano powyżej, że planeta taka jak Nibiru może istnieć.

Według starożytnych tekstów uważa się, że średnia długość życia Anunnaki wynosiła 120 SARS, czyli 120 x 3 600 lub 432 000 lat.

¿La civilización Sumeria fue gobernada por seres extraterrestres?

Lista królów sumeryjskich jest być może jednym z najważniejszych starożytnych tekstów, który doskonale opisuje czas w historii kiedy dosłownie “bogowie” rządzą Ziemią od tysięcy lat. (Tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat starożytnej listy królów sumeryjskich.)

“Po tym jak królestwo zstąpiło z nieba, królestwo było w Eridu. W Eridu, Alulim został królem, królował przez 28800 lat. Alaljar panował przez 36 000 lat. 2 królów, rządzili przez 64800 lat.”

Jednym z najciekawszych szczegółów sumeryjskiej listy królewskiej jest fakt, że w pierwszej liście opisanych jest ośmiu królów którzy rządzili Ziemią w sumie przez 241.200 lat, od oryginalnej rodziny królewskiej było “zstąpienie z nieba” aż do czasu “powszechnej powodzi”, która ponownie uderzyła w Ziemię po powodzi “rodzina królewska jest zstąpieniem z nieba”.

Według badaczy z Kazachstanu: “Naszą hipotezą jest, że bardziej zaawansowana cywilizacja pozaziemska była poświęcona tworzeniu nowego życia i rozprzestrzenianiu się na różne planety. Ziemia jest tylko jedną z planet.

Naukowcy mówią: “To, co widzimy w naszym DNA, to program składający się z dwóch wersji, gigantycznego kodu strukturalnego i prostej bazy kodowej.

Grupa badaczy uważa, że pierwsza część kodu DNA nie została napisana na Ziemi i jest weryfikowalna. Po drugie, i przede wszystkim, same geny nie wystarczą do wyjaśnienia procesu ewolucji, ewolucji/szczotki… “Gra” musi być czymś innym.

Według Makukova: “prędzej czy później”, “musimy zaakceptować fakt, że całe życie na Ziemi nosi kod genetyczny naszych pozaziemskich kuzynów i że ewolucja nie jest tym, za kogo się uważamy.

Czy cywilizacja sumeryjska była rządzona przez istoty pozaziemskie?

anunnaki creacion humana - Tajemnice Pentagonu: Powrót Anunnaki #ufox

Implikacje tych odkryć naukowych wzmacniają twierdzenia innych osób i obserwatorów, którzy twierdzą, że mieli kontakt z istotami pozaziemskimi, które wydają się być podobne do ludzi.

Cytat z odkrycia: Ta interpretacja prowadzi ich do mało prawdopodobnego wniosku: kod genetyczny “wydaje się, że został wynaleziony poza układem słonecznym kilka miliardów lat temu. Stwierdzenie to popiera ideę panspermii, hipotezę, że Ziemia została zasiana przez życie międzygwiezdne. Johnny Appleseed stwierdził, że jest to z pewnością nowe, ekologiczne podejście do podboju galaktyki, wysiłek włożony przez nadrzędne istoty…….

Alternatywne teorie?
Według Gregg Bradena – amerykańskiego autora literatury New Age, który pisał o zjawisku 2012 roku i stał się znany ze swojego twierdzenia, że ziemska biegunowość magnetyczna wkrótce się odwróci, dalej twierdząc, że mamy tylko 20 z 64 kodonów w naszym DNA. Zastanawiam się: “Dlaczego źródło stworzenia ograniczyło nasze możliwości genetyczne poprzez dezaktywację większości naszego DNA?”.

Jedna z teorii jest taka, że nasze DNA zostało ograniczone przez Anunnaki, aby utrzymać nas w stanie podporządkowania, kontroli i zgodności z naszymi mistrzami Anunnaki.

Wielu wierzy, że Anunnaki były tymi, którzy kontrolowali nas przez miliony lat i znają prawdziwą genetykę człowieka. Wielu autorów twierdzi, że Anunnaki mogliby być bogami wspomnianymi w wielu kulturach, które obiecywały, że pewnego dnia powrócą – mając nad nami całkowitą kontrolę, ponieważ są twórcami człowieka.

Simon Parkes – badacz UFO – mówi, że mamy 12 pasm DNA i każda z nich jest związana z określoną rasą galaktyczną. Hipotetycznie, jeśli uda nam się znaleźć sposób na zapalenie ukrytych kodonów w naszym DNA, możemy zrobić praktycznie wszystko natychmiast, jak uzdrowienie każdej osoby na planecie, jak również uzdrowienie naszej planety.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts