Arkturianie, kosmici, którzy nas chronią. #ufox

Arkturianie – najbardziej rozwinięte gatunki obce w naszej galaktyce i strażnicy Ziemi
Arkturianie są strażnikami naszej galaktyki i pomagają ludziom przejść do następnego wymiaru. Oto kilka faktów, które o nich wiemy.

Kiedy myślimy o Bogu, często wyobrażamy sobie jednego architekta odpowiedzialnego za wszystkie znane i nieznane konstrukcje wszechświata, i chociaż koncepcja ta jest dość intuicyjna i wiarygodna jednocześnie, to jednak w tym równaniu jest jeszcze sporo miejsca dla innych bóstw lub mniejszych bogów.

Tak więc, zanim zaczniemy szukać wszechmocnego i wszechwiedzącego projektanta wszechświata, musimy najpierw przejść przez hierarchie pomniejszych bytów, które rządzą tą Ziemią i tą galaktyką.

Czy Arkturianie to obca cywilizacja odpowiedzialna za ochronę Ziemi?

¿Son los Arcturianos la civilización alienígena encargada de proteger a la Tierra?

Ziemianie przyrzekli wierność wielu bóstwom w ciągu ostatnich tysiącleci, a w zamian za ich wierność, te wyższe istoty odpowiednio kształtowały naszą ścieżkę ewolucyjną.

Nazywamy ich teraz “kosmitami”, chociaż w przeszłości mieli wiele nazwisk i tytułów. Dowody ich nadprzyrodzonego zaangażowania są rozproszone po całym świecie, chociaż dominujące przekonania nie akredytują bezpośrednio ich działań.

Hierarchia gatunków egzotycznych określa poziom zaangażowania, jaki każdy gatunek może wykazać.

Oczywiście istnieje walka pomiędzy dobrem i złem, która dzieli pola, ale większość kosmitów przestrzega zasad i trzyma się swojej strony umowy, ograniczana strachem przed świętym gniewem, jaki mogą na nich wywierać najbardziej rozwinięte obce gatunki, podobnie jak historia upadłych aniołów z Księgi Enocha, którzy zostali wrzuceni do Tartuaru po zburzeniu spustoszenia na Ziemi.

Dzisiaj będziemy rozmawiać o Arkturianach – wysoce rozwiniętym gatunku ETs, który opiekuje się Drogą Mleczną. Przekroczyły one 4. i 5. wymiar i rozwinęły ciała eteryczne zdolne do przemierzania czasu i przestrzeni.

Tym, który wprowadził nas w ten dobroczynny gatunek wykształconych istot pozaziemskich, jest Edgar Cayce, najbardziej znany psychik XX wieku, znany również jako “śpiący prorok” ze względu na swoje dokładne psychiczne “odczyty” życia po śmierci, a także zdolność do znajdowania lekarstw na choroby ludzi.

¿Son los Arcturianos la civilización extraterrestre encargada de proteger a la Tierra?

Po telepatycznym komunikowaniu się z Arkturianami, Cayce otrzymał cenną wiedzę na temat ich pochodzenia, natury, celów i ideologii, którą dzielił z resztą świata.

Ci mistrzowie galaktyki są najbardziej rozwiniętą formą życia dookoła, którzy wznosząc się do piątego wymiaru dzięki swojemu duchowemu rozwojowi, a dzięki intelektowi z innego świata, całkowicie opanowali technologię.

Chociaż posiadacie eleganckie statki kosmiczne, często znajdujecie się na planie duchowym i możecie swobodnie poruszać się pomiędzy innymi wymiarami. Oni są uzdrowicielami tej galaktyki, a miłość jest centralnym elementem ich filozofii.

Są one prowadzone przez swoich starszych, którzy mają najwyższy poziom rozwoju duchowego. Podczas swojego życia, które zazwyczaj wynosi od 350 do 400 lat na Ziemi, nieustannie doskonalą oni swojego ducha, aby wznieść się na inne poziomy egzystencji, znacznie przewyższające naszą wyobraźnię.

Więc jak ewoluowały te obce istoty? Wynoszą one od trzech do czterech stóp wysokości, z niebieskawo-zielonym odcieniem skóry i klasycznymi szerokimi owalnymi oczami. Mają tylko trzy palce na każdym końcu i mogą czynić złe rzeczy używając tylko swojego umysłu. To ich naturalna forma, ale ponieważ są właścicielami Drogi Mlecznej, mogą zmienić swój eteryczny stan, kiedy podróżują między królestwami.

Podczas swojego życia przechodzą oni przez potężną duchową podróż. Chronią one Earthlings przed innymi szkodliwymi ET i przygotowują nas do skoku w czwarty wymiar, który przychodzi w wyniku wystarczającego rozwoju duchowego, co jest cechą niezwykle ignorowaną przez ludzi dzisiaj.

Czy Arkturianie to cywilizacja pozaziemska odpowiedzialna za ochronę Ziemi?

Arkturiany normalnie nie żywią się jak Ziemianie, ale pożerają wszystkie formy pozytywnej energii. Mają one najbardziej zaawansowany intelekt i nadal są najbardziej kochającym i czułym gatunkiem ETs.

Pochodzą one z konstelacji Bootes, z planety, która nie została jeszcze odkryta przez naszych astronomów. Wykorzystują energię swojej gwiazdy – Arkturusa – trzeciej najjaśniejszej gwiazdy na obserwowalnym nocnym niebie, zaraz po Syriuszu i Kanopusie.

Arkturianie mogą być postrzegani jako nasze “ja”, ponieważ uważa się, że każdy człowiek może wspiąć się na te wyższe stany istnienia. Z tego powodu, Ziemianie są uważani za protoplastów, co oznacza, że jesteśmy w stanie osiągnąć ten sam stan arkturyczny, jeśli przetrwamy wystarczająco długo i przejdziemy przez

duchowe próby.

Stworzyli oni ścisły związek z Wywyższonymi Mistrzami, czyli Bractwem WSZYSTKICH, i są odpowiedzialni za pomoc młodym gatunkom w galaktyce w doświadczaniu bezstronnych boskich i boskich powiązań.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY