Czy UFO było obiektem, który pojawił się w Pucharze Świata organizowanym przez Władimira Putina?#ufox

El Misterioso Incidente Del Ovni Que Causo Pánico En El Mundial De Futbol Organizado Por Vladimir Putin1

W samym środku gorączki piłkarskiej, jakiej doświadczyła Rosja jakiś czas temu Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, był moment, w którym media kraju zmieniły nieco uwagę piłki nożnej na coś znacznie bardziej tajemniczego, co wydarzyło się w środku światowej rywalizacji, a mianowicie, że w czasie, który był kwestionowany w Pucharze Świata, pojawił się tajemniczy, ogromny, niezidentyfikowany obiekt latający (UFO), który zrodził się z tego, że wielu ludzi myślało, iż był to apokaliptyczna inwazja pochodzenia pozaziemskiego.

Tajemniczy incydent UFO powodujący panikę w Pucharze Świata zorganizowanym przez Vladimira PUTIN’a.
Wkrótce po tym, co się stało, wiadomości o tajemniczym białym obiekcie stały się trendem i dosłownie wywarły duże wrażenie na internautach. Duża liczba użytkowników zaczęła dzielić się obrazami tajemniczego obiektu na różnych sieciach społecznych i w zasadzie istniały spekulacje na temat prawdopodobieństwa, że istoty z innych planet wkraczają na Ziemię. W rzeczywistości, nawet skomentowano, że był to możliwy początek inwazji pozaziemskiej, która mogła doprowadzić do dewastacji na masową skalę. Ale z drugiej strony, sceptycy szybko zaczęli twierdzić, że był to po prostu biały obiekt, który pozostawił swego rodzaju ślad na rosyjskim niebie, mógł być dowodem na to, że prezydent Władimir Putin wystrzelił międzykontynentalną rakietę balistyczną, zdolną do ominięcia każdego systemu antyrakietowego.

¿Un OVNI apareció en el mundial organizado por Vladimir Putin?

Czy Władimir Putin był odpowiedzialny za wystrzelenie tajemniczego obiektu?
Wszystkie te hipotezy jednak znikały, ponieważ według różnych rosyjskich mediów okazała się to rakieta “Sojuz 2”, wystrzelona o godzinie 00:46 od miasta z kosmodromu Plesiecka, który znajduje się w pobliżu miast Mirni i Plesiecka. Kilka godzin później akcelerator Fregata umieścił system nawigacji kosmicznej “Glonass M” na orbicie.

Satelita dołączyłby do grupy Globalnego Systemu Nawigacji Satelitarnej (GNSS), która obecnie posiada łącznie 25 urządzeń, z których jedno jest obecnie testowane. Najwyraźniej ludzie mieszkający w pobliżu Kosmodromu Plesiecka wiedzieli, co się dzieje, więc po prostu publikowali zdjęcia, komentując ten niesamowity spektakl. Obecność tajemniczego obiektu, hipotetycznie przestrzennego, można było zaobserwować w różnych zakątkach Rosji, od Moskwy po archangielskie miasto. Wielu przybyło, by porównać ten tajemniczy incydent z tym, co wydarzyło się w Los Angeles.

¿Un OVNI apareció en el mundial organizado por Vladimir Putin?

Czy podobne wydarzenie miało miejsce w Los Angeles?
W Los Angeles bardzo podobny incydent miał miejsce, gdy kilka miesięcy temu na niebie pojawiły się tajemnicze światła, dzięki czemu obrazy w różnych sieciach społecznościowych stały się wirusowe. Jednak, jak to miało miejsce w Rosji, oficjalną wersją było, że UFO było śladem dymu pozostawionym przez wystrzelenie rakiety zwanej “Falcon9” z kosmosu. Nawet założyciel SpaceX Elon Musk skomentował, że obiekt ten był pozaziemskim nuklearnym UFO z Korei Północnej.

¿Un OVNI apareció en el mundial organizado por Vladimir Putin?

Czy może to być zasłona dymna z mediów, która ukryje prawdę o UFO?
Rzekoma wersja oryginalna podana przez różne rosyjskie media o tajemniczym obiekcie nie przekonała wszystkich, a teoretycy spisku uważają, że za tym wszystkim kryje się znacznie więcej i liczy się tylko to, co jest dla nich konieczne. I to nie tylko dlatego, że może to być obiekt pozaziemski, ale dlatego, że sądzą oni, iż przewidywano, iż prezydent Władimir Putin mógłby być człowiekiem odpowiedzialnym za ogłaszanie istnienia inteligentnych istot pozaziemskich, które od dawna odwiedzają naszą planetę.

Niewątpliwie są to niesamowite obrazy, a dla wielu jest to nic innego jak zwykłe wystrzelenie rakiety, podczas gdy dla innych jest to znacznie więcej niż UFO, jest to definitywny znak, że elitarne rządy planety mają wkrótce przedstawić prawdę opinii publicznej.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts