Elon Musk potępia na Twitterze, że Neil Armstrong jest obcym.#ufox

Elon Musk Denuncia Por Via Twitter Que Neil Armstrong Es Un Extraterrestre2 1068x623

.

Elon Musk jest bardzo fascynującą osobą, która dzięki swojej prawdziwie innowacyjnej pracy w podróżach kosmicznych i pojazdach elektrycznych wymaga niemal fanatycznego oddania. Współzałożyciel PayPal Tesla Motors i założyciel SpaceX został obdarzony wielką przedsiębiorczością i potrzebą zmiany świata na lepsze, jednak był również zaangażowany w pewne kontrowersje. Oprócz sprzedaży miotacza ognia, który został specjalnie przygotowany na “Zombie Apokalipsa”, piżmo stwierdziło, że brak obcego życia wynika z faktu, że rzeczywiście żyjemy w symulacji w stylu filmu “Matrix”.

Objawienie piżma i obcych?

Elon Musk denuncia por via Twitter que Neil Armstrong es un extraterrestre

Jednak niedawno Elon Musk wygenerował całe tsunami w różnych sieciach społecznych, kiedy dzielił tajemniczy obraz sugerujący dziwne pozaziemskie połączenie w księżycowym lądowaniu Apollo 11 w 1969 roku. Tajemnicze przesłanie, które zostało opublikowane w sieci społecznościowej Twitter z jego oficjalnego konta, po prostu powiedział “nie ma zbiegów okoliczności” i pokazał obraz Neila Armstronga z opisem, że dla wielu było ujawnienie tajemniczego pozaziemskiego szarego. Na dwóch zdjęciach było szczegółowo opisane: “Neil Armstrong był pierwszą osobą, która wkroczyła na Księżyc. Jeśli umieścimy “Neil A” do góry nogami, to “Obcy”. Nie ma żadnych zbiegów okoliczności.

Jak można sobie wyobrazić, tajemniczy Tweet przyciągnął uwagę ponad 24 milionów swoich zwolenników, którzy mieli niezliczone niewiadome, co piżmo znaczy jego publikacja. Ale to był dopiero początek, bo wtedy podjęli się zadania opublikowania jeszcze bardziej zdumiewającego nowego przesłania, które brzmiało: “Evian, pierwsza woda butelkowana, jeśli postawiona do góry nogami, oznacza naiwne”.

Czy to może być objawienie istnienia kosmitów?
To skłoniło niektórych do spekulacji, że piżmo mogło szydzić z teoretyków spiskowych, którzy wskazują na pozaziemskie bazy na Księżycu. Jednakże, ponieważ potentat technologiczny nie podał żadnych szczegółów dotyczących tych dwóch publikacji, było wielu, którzy twierdzili, że faktycznie ujawniał rzeczywistość o istnieniu inteligentnych istot pozaziemskich. I biorąc pod uwagę innowacyjną pracę, która została wykonana przez Space X, wyznawcy UFO wskazali, że zdecydowanie udowodniono, że piżmo jest częścią wybranej małej grupy ludzi, którzy naprawdę znają prawdę o tym, co dzieje się na naszej planecie.

Elon Musk donosi za pośrednictwem Twittera, że Neil Armstrong jest pozaziemski.

alienigenas - Elon Musk potępia na Twitterze, że Neil Armstrong jest obcym.#ufox

Czy po raz pierwszy piżmo jest zaangażowane w kontrowersje wokół kwestii pozaziemskiej?
Chociaż nie po raz pierwszy piżmo i jego prywatna firma kosmiczna są związane z działalnością pozaziemską. Być może najbardziej kontrowersyjny był ten, który miał miejsce pod koniec 2017 roku, kiedy to tysiące ludzi obserwowało spektakularne UFO przekraczające nocne niebo nad Los Angeles. Filmy wideo z tego tajemniczego incydentu w Los Angeles zostały opublikowane we wszystkich sieciach społecznościowych, w których wyraźnie pokazano rodzaj świetlistego śladu, który posuwał się przez nocne niebo, pozostawiając za sobą wielkie przebudzenie. Nawet świecąca kula została oddzielona od czuwania.

Elon Musk denuncia por via Twitter que Neil Armstrong es un extraterrestre

Hipotetyczna wersja oryginalna zakładała wystrzelenie floty satelitów SpaceX. Nawet Musk Publio film wideo tajemniczego zjawiska gdzie opisywał on: “pozaziemskie nuklearne UFO należące do Korei Północnej. Podobnie, w zeszłym roku czarne UFO było nadawane na żywo w środku wystrzeliwania potężnej rakiety Falcon Heavy, która niosła Tesla Roadster na miliardową podróż przez galaktykę.

Z tymi wszystkimi tajemniczymi faktami, czy Elon Musk próbuje ujawnić prawdę o istotach pozaziemskich swoim tajemniczym Tuitem, czy też jest to tylko jakiś ciężki żart, który wielu wzięło sobie do serca?


zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts