Ujawnione: Ziemia jest kontrolowana przez kosmitów. #ufox

Istnieje wiele teorii spiskowych, które mówią o jakiejś cywilizacji, która potajemnie kontroluje społeczeństwo. Wiele z nich narodziło się w Internecie, wśród teoretyków i badaczy-amatorów, którzy pomimo tego, że bardzo niewielu ludzi bierze je pod uwagę, mają realne i dobrze uzasadnione argumenty. Ale to jest jedna rzecz dla użytkownika Internetu na forum konspiracyjnym, aby przedstawić dowody, dla wpływowego charakteru w społeczeństwie i który był blisko do najwyższych dowódców, którzy kontrolują wszystko, aby tak powiedzieć. Jak wspomniał były pracownik Banku Światowego; cywilizacja pozaziemska kontroluje Ziemię.

Revelado La Tierra es controlada por extraterrestres-1

Czy Ziemia jest kontrolowana przez cywilizację pozaziemską?
Dziś jest rzeczą normalną słyszeć, jak ludzie mówią, że kontrolę nad Ziemią sprawują istoty pozaziemskie lub inne organizacje, takie jak Kościół. Ta kobieta, która wygłosiła jedne z najbardziej szokujących oświadczeń w ostatnich latach, pracowała jako dyrektor wykonawczy Banku Światowego i nie przestała w momencie podawania wszystkich tych informacji publicznie, wiedząc, że jej życie może być zagrożone.

Kwestia ta była szeroko omawiana w wielu dziedzinach życia społecznego, a jednym z najczęstszych tematów konspiracji są istoty, które mają całkowitą kontrolę nad najważniejszymi organizacjami na Ziemi. Że jest to prawdopodobnie potwierdzone jako prawdziwe, poza tym, co ktokolwiek może lub nie przypuszcza, może spowodować całkowitą zmianę w sposobie życia ludzi. Albo przynajmniej w sposobie, w jaki świat i rzeczywistość, w jakiej żyją, są doceniane.

Ta postać to Karen Hudes, która pracowała przez dwie dekady w Banku Światowym. Obecnie udzielono jej mocnych wywiadów, w których deklaruje, że jest instytucją, w której pracowała, mimo że przez dwadzieścia lat była jednym z najważniejszych pracowników instytucji bankowej. Jej zwolnienie, według jej słów, wynika z różnych prób potępienia ogromnej korupcji, która została zainstalowana w systemie bankowym, zwłaszcza na najwyższych i najważniejszych stanowiskach, które również poruszają gospodarkę światową.

Revelado La Tierra es controlada por extraterrestres

Jeden z najważniejszych kierowników na Ziemi.
Chociaż studiował prawo na Uniwersytecie Yale, ukończył również ekonomistykę na Uniwersytecie w Amsterdamie. Spędził również pięć lat życia w Export Import Bank w Stanach Zjednoczonych.

Jego synteza programowa jest dość szeroka i dlatego jego słowa miały taki wpływ, pomijając wszystkie skandaliczne informacje, które odkrył. Po zwolnieniu z pracy, tylko kilka miesięcy zajęło jej podjęcie decyzji, by nie ukrywać się więcej, więc nie zawahała się przekazać te wypowiedzi mediom. Jednak w społeczeństwie nadal panuje pewien sceptycyzm. Oczywiście tak ważne stwierdzenie na początku jest trudne do uwierzenia.

Czy Ziemia jest kontrolowana przez istoty z innej planety?
Czy naprawdę będziemy tymi, którzy wybiorą nasze życie i nasze przeznaczenie? To pytanie zawsze było obecne w każdej osobie na świecie. Bez względu na to, czy w mniejszym czy większym stopniu, ta niewielka wątpliwość jest zawsze instalowana w naszej głowie i nie może zostać wymazana. Mówi się, że ludzki mózg jest najpotężniejszym organem ze wszystkich gatunków, więc musi być coś…

W danych dostarczanych przez Hudesa różnym mediom wspomina się, że korporacja bankowa jest manipulowana przez podmiot znany w kręgu jako “czarny papież”, nawiązujący do najwyższego autorytetu Kościoła i że w rzeczywistości nie jest to człowiek. Zapewnia on również, że na Ziemi istnieje również inny gatunek lepszy od ludzkiego, który posiada wielki postęp technologiczny i współczynnik intelektualny znacznie lepszy od ludzkiego.

Te stworzenia prawdopodobnie kontrolowały ludzkość w połączeniu z wielkimi elitami świata przez wiele lat.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY