Dlaczego Obama przyznał rządowi USA kontrolę pozaziemską? #ufox

Jedną z największych zagadek w całej historii ludzkości jest to, że jeśli jesteśmy naprawdę sami we wszechświecie, jest wielu naukowców, którzy twierdzą, że istoty należące do innych panet odwiedzają nas od tysięcy lat. Ale te wizyty zostały ukryte przez elitarne rządy i ich prezydentów, takich jak Barack Obama, który kontroluje naszą planetę i od dziesięcioleci podejmują się wyeliminowania wszelkich dowodów, które dowodzą istnienia tych istot pozaziemskich na Ziemi, atakując na różne sposoby, głównie finansowo wpływowych ludzi, którzy chcą wydobyć prawdę na światło dzienne.

Obama wygłasza niewiarygodne wypowiedzi na temat istot pozaziemskich i UFO w programie telewizyjnym.
Hilary Clinton i Jimmy Kimmel zaadresowali pytanie, aby dowiedzieć się, w co Obama wierzył na temat prawdy o istnieniu UFO, kosmitów i tajemniczego obszaru 51. Kimmel rozpoczął od stwierdzenia, że były prezydent USA Obama nie byłby człowiekiem, gdyby po objęciu urzędu prezydenta nie był ciekawy, co rząd USA faktycznie wie na temat UFO i kosmitów. Jednakże, podczas gdy odpowiedzi Obamy wydawały się być częścią komediowej rozmowy w środku programu telewizyjnego, faktem jest, że zdecydowana większość wypowiedzi byłego prezydenta USA stała się dla wielu hipotetycznym objawieniem prawdy o istotach pozaziemskich.

¿Obama admitió control de extraterrestres al gobierno estadounidense?

Kimmel powiedział Obamie, że gdyby był prezydentem Ameryki Północnej, pierwszą rzeczą, jaką by zrobił, byłoby poznanie tajemnic, które są ukryte w tajnych archiwach o 51. obszarze i UFO, aby wiedzieć, co naprawdę się tam dzieje i co się stało. Tam wszystko się zaczęło i Obama odpowiedział: “Dlatego nie jesteś prezydentem. Pozaziemscy nie pozwolą na to, ty będziesz odpowiedzialny za ujawnienie wszystkich swoich sekretów, oni sprawują nad nami ścisłą kontrolę, a ja nie mogę nic ujawnić i powinieneś wiedzieć, że tego ci nie polecono”.

Jimmy Kimmel zapewnia, że zeznania Obamy na temat kosmitów ukrywają pewną prawdę.
Chociaż Obama mówił sarkastycznie i zdawał się mówić żart, Kimmel, w obliczu zaskakujących odpowiedzi Obamy, ostrzegł, że od tej chwili będzie wielu ludzi, którzy będą odpowiedzialni za analizowanie jego wyrazu twarzy i każdego ruchu, który wygłaszał w programie telewizyjnym. Choć słowa byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Obamy wydawały się prostym żartem, rzeczywistość jest taka, że zawierały one pewną prawdę wykraczającą poza temat UFO i istot pozaziemskich. Każdy, kto chce poznać prawdę o pozaziemskich tajemnicach, nigdy nie będzie prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Czy istoty pozaziemskie miałyby wpływ na politykę państw będących potęgami naszej planety?
Debatowane oświadczenia Obamy wywołały różnego rodzaju dyskusje w ramach społeczności konspiracyjnej, zaledwie miesiąc po tym, jak były doradca prezydenta John Podesta stwierdził, że jego największą porażką w 2014 r. nie było odtajnienie istniejących archiwów UFO.

¿Obama admitió control de extraterrestres al gobierno estadounidense?

Ale teoria pozaziemskich może wpływać na naszą planetę w polityce publicznej niektórych potężnych krajów, takich jak Stany Zjednoczone. Przykładem tego był premier Rosji Dmitrij Miedwiediew, który w połowie grudnia 2012 roku powiedział, że rosyjscy prezydenci są potajemnie informowani przez nieznajomych z innych planet żyjących wśród nas i że istnieje tajny organ, który ma na celu nadzorowanie wszystkich działań podejmowanych przez istoty pozaziemskie i jest całkowicie ukryty.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY