Eksperci zwracają uwagę, że obcy już odwiedzili Ziemię.#ufox

Przez to, co wiemy lub jeszcze nie wiemy, znajdujemy się sami we wszechświecie. Planeta Ziemia jest jedynym miejscem zamieszkanym przez życie, a ludzie są jedynymi istotami posiadającymi pewną zdolność do inteligencji, która istnieje. Oczywiście, to właśnie insynuują naukowcy i niektórzy ludzie nazywani “ekspertami”. Jest jednak wielu, którzy uważają, że dawny umysł, a teraz istnieją kontakty z istotami należącymi do innych planet. Istnieje obszar o nazwie “Area 51”, amerykańska baza lotnicza w Nevadzie, gdzie rząd rzekomo przechowuje extraterrestrials w stanie zamrożonym. Przykładem tego był incydent zwany “Roswel” w 1947 roku w Nowym Meksyku, gdzie również były okaleczone krowy.

Experto señala que los extraterrestres ya han visitado la Tierra

Chociaż należy zauważyć, że wiara w to, że we wszechświecie mogą istnieć inne stworzenia, została utajona, przynajmniej od piątego wieku przed Chrystusem, pozostaje ona nierozwiązaną tajemnicą, ale nie powstrzymuje wielu od uwierzenia, że nie jesteśmy sami we wszechświecie i że istnieje duża liczba cywilizacji pozaziemskich w całym kosmosie.

Ekspert Silvano Colombano podkreśla, że obcy nie są tym, w co naprawdę wierzymy.
W ostatnich badaniach, profesor i naukowiec życia w NASA Intelligent Systems Division nazwie Silvano P Colombano ujawnił, że życie pozaziemskie może już lub jest na Ziemi. Podobnie, mówi on, że prawdopodobnie będzie się różnił od tego, do czego przyzwyczaiła się ludzkość, podobnie jak małe organizmy węglowe, które obecnie można znaleźć na naszej planecie. W ten sposób ekspert poinformował “MailOnline” w następujący sposób: “Chcę po prostu zwrócić uwagę na fakt, że inteligencje, które możemy znaleźć i które mogą nas znaleźć (jeśli jeszcze tego nie zrobiły) mogą nie być produkowane wyłącznie przez organizmy takie jak my.

Experto señala que los extraterrestres ya han visitado la Tierra

Czy obcy mogą być niezwykle inteligentnymi, małymi stworzeniami?
Colombano dodał, że badacze muszą ponownie przyjrzeć się swoim założeniom, od życia istot pozaziemskich po ich wzrost, ponieważ rozmiar międzygalaktycznego obcego może być bardzo mały, ale z super inteligencją. W ten sposób Colombano dodał: “nasze charakterystyczne życie nie byłoby już rodzajem ograniczenia (chociaż nawet te mogłyby być traktowane jako zawieszone animacje lub misje wielopokoleniowe), a wielkość “cudzoziemca” mogłaby być wielkością bardzo małej jednostki, ale o bardzo wysokiej inteligencji”.

Ekspert z Colombano wskazuje, że zarówno pozaziemscy, jak i niezrozumiałe technologie dla ludzkości
Jednak kolumbijski ekspert idzie dalej, twierdząc, że istoty pozaziemskie mogły znaleźć technologię, której nawet ludzie nie są nawet bliscy zrozumienia, co sprawia, że misje takie jak podróżowanie w przestrzeni kosmicznej są normalnie możliwe. Ekspert zasugerował amerykańskiej agencji kosmicznej (NASA): “Gdybyśmy mogli przyjąć nowy zestaw założeń dotyczących tego, jakie formy technologii i inteligencji nadrzędnych moglibyśmy znaleźć, kilka z tych zjawisk mogłoby doskonale pasować do konkretnych teorii i moglibyśmy rozpocząć super-projekt mający na celu poważne badania”.

Experto señala que los extraterrestres ya han visitado la Tierra

Czy ludzie mogą przyjąć zaawansowane technologie pozaziemskich istot?
Mimo to, ekspert podkreśla, że temat podróży międzygwiezdnych może być barierą nie do przełamania, nawet jeśli tak jest, na przestrzeni tysięcy lat, choć z drugiej strony dodał, że istnieje możliwość odbycia tych podróży, ale będzie to zależało przede wszystkim od tego, co przyjmiemy na temat różnych form życia we wszechświecie. Podsumowując, Colombano powiedział: “Biorąc pod uwagę, że ewolucja technologiczna naszej cywilizacji miała swoje początki od około 12 tysięcy lat i była świadkiem pojawienia się metodologii naukowych dopiero w ciągu ostatnich pięciu stuleci, możemy założyć, że aby osiągnąć ewolucję technologiczną, dzięki której możemy odbyć podróż do przyprawy, możemy mieć sporo wad, nawet w ciągu następnych 1000 lat.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY