Tekst ze starożytnego Egiptu szczegółowo opisuje potężne obserwacje UFO #ufox

Texto Del Antiguo Egipto Detalla Un Poderoso Avistamiento Ovni Ggh 1068x623

Starożytna cywilizacja egipska od wielu lat ma pewne powiązania z enigmatycznymi super-mężczyznami lub wszechmocarstwami i niesamowitymi osiągnięciami. Uznawani za jedną z najbardziej zaawansowanych cywilizacji starożytnych, Egipcjanie starożytności osiągali niesamowite rzeczy w swojej historii i byli niezwykle wyrafinowani w różnych aspektach, takich jak inżynieria, architektura, astronomia i nauka.

Texto del antiguo Egipto detalla un poderoso avistamiento OVNI

Wiele osób zastanawia się jednak, skąd ta cała wiedza pochodziła od starożytnych Egipcjan i kim byli hipotetyczni “bogowie” i “bogowie”, którzy pojawiają się w wielu ich pismach.

Papirus Tulli’ego, starożytny egipski tekst opisujący obserwację ognistych UFO
Podczas gdy większość ludzi zna tylko najbardziej znane egipskie historie lub teksty, takie jak Królewski Kanon Turynu i Kamień Palermo, tylko niewielka grupa ludzi wie o istnieniu dokumentu należącego do starożytnego Egiptu, zwanego “Papirusem Tulli”. Zamiast być “Papirusem”, Papirus Tulli jest faktycznie tłumaczeniem nowoczesnej reprodukcji starożytnego dokumentu egipskiego rejestrującego to co mogło być silną obserwacją UFO z wyszczególnieniem ich jako “UFO of Fire”.

Czy ten starożytny dokument egipski jest najstarszym znanym w historii dokumentem, który mówi o obserwacjach UFO?
Ten tajemniczy tekst starożytnego Egiptu jest cytowany przez wielu jako najważniejszy szczegół wizyty istot, które tysiące lat temu zostały nazwane “Starożytni astronauci” w Egipcie. Szczegóły Papirusu Tulli’ego z wielką precyzją, potężna obserwacja UFO, która miała miejsce w starożytnym Egipcie w samym środku panowania Thutmose III. Papirus ten znajduje się w rękach byłego dyrektora Muzeum Egipskiego w Watykanie. Ten starożytny dokument jest uważany przez jego koneserów za najstarszy w historii, który mówi o flocie latających spodków wyszczególnionych w papirusie tysiące lat temu w Egipcie.

Texto del antiguo Egipto detalla un poderoso avistamiento OVNI

Czy to może być oszustwo?
Ten papirus został przetłumaczony przez Borysa de Rachewiltza, który był wtedy księciem w Egipcie i wskazał, że Papirus był częścią “Rocznika Thutmose III”. Jednak nic w pismach nie odnosi się w żaden sposób do faraona po imieniu, co wydaje się trochę godne pożałowania.

Jedną z najbardziej niesamowitych i tajemniczych rzeczy znalezionych w starożytnym tekście są tajemnicze “kręgi ognia”, które przeleciały przez niebo Egiptu w starożytności co najmniej kilka razy. Wiele osób zakwestionowało wiarygodność księcia Rachewiltza, ale prawda jest taka, że był on sławnym uczonym i dziś wiele jego dzieł jest nadal dostępnych i cieszących się dużym popytem. Większość ekspertów zgadza się, że jego tłumaczenie Papirusu Tulli’ego jest bardzo do przyjęcia. Ale co najważniejsze, zarówno dokument, jak i tłumaczenie są uznawane przez dużą liczbę ekspertów za “autentyczne” i nie jest to oszustwo.

Texto del antiguo Egipto detalla un poderoso avistamiento OVNI

Co mówią tłumaczenia księcia Boty’ego?
Istnieją dwa niezależne tłumaczenia starożytnego tekstu egipskiego, jedno autorstwa księcia Borysa, a drugie Cedrica Leonarda, eksperta w dziedzinie antropologii. Tłumaczenie księcia Borysa brzmi następująco:

“W roku 22, w trzecim miesiącu zimy, w szóstej godzinie dnia, pośród uczonych w Piśmie Domu Życia znaleziono krąg ognia z nieba. Mimo, że nie miał głowy, szerokość jego ust miała bardzo obrzydliwy zapach.

Jego ciało miało długość jednego pręta (około 46 metrów) i nie miało głosu. Teraz, po kilku dniach, rzeczy te były coraz liczniejsze. Świeci na niebie bardziej niż samo słońce na krawędzi czterech filarów nieba. Pozycja kręgów jurysdykcyjnych była bardzo silna. Armada króla, który był podziwiany i jego majestat był we wszystkim przeciętny. To właśnie po kolacji, oni (kręgi ognia) natychmiast opuścili miasto i udali się na południe. Ptaki i ryby spadły z nieba. To był cud, który nigdy nie zdarzył się od czasu stworzenia. Bo to, co wydarzyło się w księdze Domu Życia, będzie zapamiętane na całą wieczność.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts