3-letni chłopiec, który poinformował, kto go zabił w innym życiu (prawdziwy przypadek reinkarnacji) #paranormalne

Zawsze spekulowano, że dzieci mają szczęśliwą wyobraźnię, jest wiele przypadków, w których sugeruje się, że dzieci te w rzeczywistości mają możliwość zapamiętania swojego poprzedniego życia, chociaż wiele osób twierdzi, że jest to coś prawdziwego, to naprawdę bardzo trudno jest wiedzieć na pewno, czy dzieci opowiadają tylko historie, czy też są naprawdę reinkarnacją innego człowieka.

Ale co się dzieje, gdy dziecko wyraźnie i dokładnie zgłasza incydent z przeszłości? A co jeszcze można doskonale udowodnić?
Wzgórza Golan to płaskowyże położone pomiędzy granicami Libanu, Izraela, Jordanii i Syrii. Kilka lat temu w tym miejscu trzyletni chłopiec powiedział i potwierdził wszystkim, że już wcześniej tam mieszkał, potrafił nawet szczegółowo opisać, gdzie i z kim mieszkał. Również szczegółowe, jak został zamordowany, dziecko należało do grupy etnicznej Druze, w ich reinkarnacji kultury jest bardzo dobrze przyjęte jako rzeczywistość, uważa się, że jak tylko urodzi się dziecko, starzy mężczyźni szukają jakichś znamienników, ponieważ są pewni, że te ślady pochodzą z ran odniesionych od śmierci, spowodowanych w poprzednim życiu.

Jeśli te znaki znajdują się w dziecku, starsi mędrcy starają się szukać informacji związanych z jego poprzednim życiem, gdy tylko dziecko ma zdolność do mówienia, mędrcy ci poszukują pierwszych znaków, dotyczących charakterystyki jego starej śmierci.

Zdają sobie jednak sprawę, że dzieci mogą często mylić fakty z przeszłości i teraźniejszości, więc gdy dziecko ma możliwość różnicowania swoich trzech lat, to zajęcie opisanego przez siebie miejsca, w którym, jak twierdzi, żyło w swoim innym życiu, w celu potwierdzenia ich zeznań. Musimy podkreślić, że w grupie etnicznej Druze, choć wierzą w reinkarnację, wiedzą jednocześnie, że wspominanie przez dzieci ich poprzedniego życia jest bardzo skomplikowane.

Kiedy zostanie ustalone, że oświadczenia dziecka są prawdziwe, zabiera się je wraz z grupą szanowanych starszych w celu dalszego dochodzenia.

Ten mały, urodzony z wielką “plamą” czerwonego koloru w głowie, kiedy chłopiec był w odpowiednim wieku do mówienia, wspominam jego rodzinie, że został zamordowany uderzeniem w głowę siekierą. Jakby tego było mało, udało mu się również zapamiętać imię swojego poprzedniego życia, powiedział, że jest to reinkarnacja człowieka, który zniknął 4 lata temu, którego lokalizacja nigdy nie była znana.

Najbardziej mrożące, wiem, że pamiętał również pełne imię i nazwisko swojego mordercy, ponieważ według niego, który był mordercą sąsiada, z powodu wielkich kontrowersji wywołanych oświadczeniami tego dziecka, zebrało się kilka ciekawskich osób, które miały być świadkami jego zeznań, nagle dziecko zbliża się do jednego z mężczyzn i mówi “Czy to nie ty? Potem chłopak powiedział: “Byłem twoim sąsiadem, pokłóciliśmy się i zabiłeś mnie siekierą.

Ten facet był bez mowy i nie mógł zareagować, kilka sekund później, nie przyznał się do morderstwa, więc chłopiec po cichu powiedział im, gdzie zostało pochowane ciało, które należało do jego poprzedniego życia.

Kiedy dotarli do miejsca wskazanego przez chłopca, znaleźli szkielet mężczyzny z raną w głowie, który dla ciekawości wszystkich, znajdował się w tym samym miejscu, w którym chłopiec miał czerwone “miejsce” urodzenia, w dodatku znaleźli topór, o którym chłopiec wspominał.

Jak takie małe dziecko mogło zapamiętać tyle szczegółów z poprzedniego życia? Jak udało mu się zapamiętać swojego mordercę? Istnieje naprawdę wiele pytań, które są związane z tą sprawą i wymykają się racjonalnym wyjaśnieniom. Jaka jest Twoja opinia na temat tej enigmatycznej historii?

Jaskinie Emilio

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY