Prawdziwy” anioł pojawia się jak w biblijnych przepowiedniach VIDEO #Istoty

W proroctwach biblijnych zawsze wspominano, jak aniołowie odwiedzali ludzi z jakiegoś konkretnego powodu. Najwyraźniejszym tego przykładem jest Maria i Józef, rodzice Jezusa, którzy widzieli, jak aniołek znany jako anioł Gabriel ukazał się im w ich skromnym domu, aby wspomnieć narodziny ich syna Jezusa Chrystusa. Te wydarzenia, choć wielu sceptyków uważa inaczej, nadal się zdarzały. Jeden z najbardziej zaskakujących przypadków ostatnich czasów zdarzył się Serdarowi Binici’yi przez anielską istotę.

Jak w proroctwach biblijnych, został zbawiony przez anielską istotę.
Tajemnicze wydarzenie związane z tym tematem miało miejsce w mieście w Turcji znanym pod nazwą Adana, obywatelski kupiec sklepu o imieniu Serdar Binici’yi w czasie gdy zamykał swój biznes.

Un ángel "REAL" aparece como en las profecías bíblicas

W zwykłą noc i tak jak robił to rutynowo każdego dnia, wycofywał swoje produkty, które umieszczał w zewnętrznej części sklepu, przed sklepem, kiedy zaczął dostrzegać kilka naprawdę dziwnych zdarzeń.

Na dowód tego, co się stało, kamera bezpieczeństwa umieszczona na ulicy pokazuje, jak niezidentyfikowany mężczyzna szedł aleją, przy której stał przed swoim sklepem kupiec Binici’yi. Dziwny temat, kiedy przybywa na front sklepu zbliża się w nieśmiały sposób i z obojętnym nastawieniem, daje kupcowi małe podsłuchiwanie i idzie w jego kierunku.

Bardzo dziwne Binici’yi za to, że nie wiedząc, kto go właśnie dotknął, znowu patrzy, kto to zrobił, i nikt sam nie mógł zobaczyć białego furgonetki, która przejeżdżała obok ulicy. Po tym, nagle z tyłu furgonetki, duża metalowa siatka wystrzelona w kierunku kupca, który musiał się pochylić, aby jej uniknąć, ponieważ gdyby tego nie zrobił, miałoby to tragiczne wydarzenie.

Po wyzdrowieniu z silnego strachu, patrzy po całej alei, aby dowiedzieć się, kto to był, że ostrzegł go przed niebezpieczeństwem, ale nie widzieć nikogo.

Przytłoczony sytuacją, kiedy następnego dnia przybył do sklepu, natychmiast udał się do kamery bezpieczeństwa, aby przejrzeć zdjęcia z tego, co wydarzyło się wczorajszej nocy i właśnie w tym momencie Binici’yi zrozumiał, że to, co się wydarzyło, było cudownym spotkaniem niezwykłym.

Kierownik sklepu został uratowany przez prawdziwego “anioła stróża”. Bez tej cudownej interwencji człowiek z pewnością zostałby poważnie ranny lub nawet gorzej.

Serdar Binici’yi, kierownik sklepu, stał przed swoim miejscem pracy, kiedy nieznajomy przechodził przed nim, zanim uderzył go w ramię. Cała ta niesamowita scena została sfilmowana przez system monitoringu wizyjnego.

Kiedy spojrzał za siebie i zobaczył, kto za nim stoi, Serdar zauważył białą ciężarówkę jadącą w jego kierunku.

Następnie zwolniono obracającą się metalową siatkę, przymocowaną do tylnej części ciężarówki. W tym momencie niemalże brutalnie pobiła człowieka, którego brakuje tylko na kilka milimetrów.

Gdyby ten tajemniczy człowiek nie dotknął swojego ramienia, nie odwróciłby się, więc nie mógłby zobaczyć tego kawałka metalu zbliżającego się do niego i nieuchronna tragedia by się wydarzyła.

Serdar wydawał się bezimienny i zaskoczony tym, co się właśnie wydarzyło. Potem chciał znaleźć swojego anioła stróża, by mu podziękować, ale ta tajemnicza sylwetka ubrana na czarno już zniknęła.

Te drzwi mogły spowodować poważne obrażenia, a nawet przeciągnęły go wzdłuż ścieżki bez boskiej interwencji tego tajemniczego anioła stróża.

Un ángel "REAL" aparece como en las profecías bíblicas

Binici’yi stwierdził również, że osoba prowadząca van poszła do sklepu, aby spróbować przeprosić za to, co się stało, ale tajemniczy człowiek, który dał dotyk na człowieka nie pojawił się ani nie zostawił żadnego znaku.

Czy byłaby to boska interwencja czy akt przypadku?
Można pomyśleć, że Być może wydarzenie, które miało miejsce w tym momencie, było wynikiem prostego zbiegu okoliczności, niemniej jednak wielu z nich potwierdza i zapewnia bezpieczeństwo, że kupiec Binici’yi był chroniony i został postawiony w stan bezpieczeństwa przez istotę anielską.

Zauważając przypadkowy sposób, w jaki ten człowiek zbliżył się do Binici’yi i jak to możliwe, że ta dziwna postać miała świadomość, że siatka wyjdzie z furgonetki kilka chwil później, tzn. nieznajomy wiedział, co się stanie.

Un ángel "REAL" aparece como en las profecías bíblicas

To są powody, dla których uważa się, że obcy człowiek był prawdziwie aniołem stróżem, obecność anielska staje się istotą duchową, której zadaniem na ziemi jest pomaganie ludziom różnych wyznań.

To są powody, dla których uważa się, że obcy człowiek był prawdziwie aniołem stróżem, obecność anielska staje się istotą duchową, której zadaniem na ziemi jest pomagać ludziom na różne sposoby.

Istoty duchowe znane jako istoty anielskie, są zawsze z nami, aby dać nam ochronę w przypadkach, gdy nasze życie jest w bliskim niebezpieczeństwie, jak to, co wydarzyło się w tym mieście Turcji.

Ostrzegasz biblijne przepowiednie o aniołkach?
Tak jak to, co się stało, fakty takie jak ten incydent pokazują nam, że każdy z nas, wszyscy ludzie mają aniołów stróżów, ale przez większość czasu nie jesteśmy ostrożni, nie postrzegamy tego tak, jak powinno być. Takie fakty jak ten alarmują nas, że musimy poświęcać więcej uwagi i mieć wolę uzyskania tej pomocy w naszym codziennym życiu, w wielu przypadkach może uratować nam życie.

Istnieje wiele faktów znalezionych w Biblii, gdzie był obecny anioł anioł anioł stróż, jak to było w przypadku proroka Daniela, kiedy został wrzucony do jaskini lwów i anioł wysłany przez Boga zamknął usta lwów.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY