Były żołnierz ujawnia, gdzie są istoty pozaziemskie z wypadku w Roswell.#ufox

Ex Militar Revela Donde Se Encuentran Los Extraterrestres Del Incidente Roswell1231 1068x534

Emerytowany amerykański żołnierz twierdzi, że w bazie wojskowej znajdują się istoty pozaziemskie, które przeżyły incydent w Roswell w 1947 roku. Były wojskowy wskazuje, że istoty innych planet, które umieściły w kriogenicznym podziemnym skarbcu.

Raymong Szymański, były inżynier sił powietrznych USA, który pracował przez prawie cztery dekady w Ohio Base, ujawnił w swojej książce 50 Shades of Greys, że istoty z innych planet były w stanie przetrwać zderzenie UFO w Roswell w Nowym Meksyku w latach 40, zostały zabrane do pewnego rodzaju tajnej bazy w Dayton, w stanie Ohio, aby mogły być badane i kontrolowane, a następnie “uwięzione” w niektórych typach tajnych sklepień pod ziemią.

Ex militar revela donde todo sobre los extraterrestres del Incidente Roswell

Według byłych kosmitów wojskowych w znalezieniu w mieszczących się w beczkach i podziemiach skarbców.
Według byłego wojskowego ekskluzywności ze słynnym brytyjskim okresem Słońce Szymański zrealizował “sekret” bazy w połowie pierwszego tygodnia pracy w Wright-Patterson (WPAFB). W połowie wywiadu Raymong wyjaśnił: “Zostałem przydzielony do Avionics Laboratory Management Operations Office, aby pracować z tym, kto będzie moim mentorem “Al”, który był inżynierem przemysłowym z MBA, podczas gdy ja odbywałem swój spacer, aby poznać bazę, mój mentor powiedział mi informacje, których nigdy bym sobie nie wyobrażał w moim życiu, aby wiedzieć. AL wyjaśnił mi, że istnieje rodzaj tunelu i systemów skarbców pod powierzchnią w WPAFB, gdzie znajdują się żywe i martwe istoty pozaziemskie.

Czy obcy i ich narzędzia są zamknięte w amerykańskiej bazie wojskowej?
Podobnie, były żołnierz kontynuował: “Byłem dość zaskoczony. Ja, tylko młody, współpracujący uczeń, który dotarł dopiero do swojego pierwszego tygodnia pracy, w licznej, wyselekcjonowanej grupie 10.000 ludzi, daję mi sekret, że moim zdaniem jest zbyt niesamowity i że mamy istoty z innych planet i ich narzędzia w naszych tunelach, wewnątrz naszej bazy, gdzie pracuję. W ciągu 39 lat pracy były wojskowy zajmował się badaniem zagadkowej konspiracji, która uczyniła życie na bazie.

Ex militar revela donde todo sobre los extraterrestres del Incidente Roswell

“Dla mnie, co zostało oznaczone jako najważniejszy fakt, to fakt, że ani jedna osoba nie podjęła się zadania powiedzenia mi, że w tym miejscu nie było kosmitów. Zmęczył mnie uśmiech, ale nigdy się nie zaprzeczył” – dodał były wojskowy, który mógł odkryć, że FTD (Foreign Technology Division) bazy, został zarejestrowany w Blue Book Project, projekcie, który jako inicjatywa miał oficjalne dochodzenie UFO amerykańskich sił powietrznych w latach 1952-1968. Według niektórych ekspertów ufologii, na podstawie przecieków dokumentów i badań inżynierów, w miejscu zwanym “Wright Patterson” znaleziono od 13 do 17 pozaziemskich ciał znajdujących się w komorach kriogenicznych.

Ex militar revela donde se encuentran los extraterrestres del Incidente Roswell

Były wojskowy donosi, że natrafił na tajemniczych “ludzi w czerni”.
W tej istocie inżynier Szymański zwraca uwagę, że widział sklepienia i tunele, w których można było trzymać kosmitów żywych, ale że nigdy nie mógł ich zobaczyć i że w związku z tym nie może powiedzieć, czy są one nadal w bazie. Podkreśla jednak, że instalacje wojskowe napotkały “osoby o “podejrzanym” wyglądzie ubrane całkowicie na czarno, które według inżyniera mogły być agentami specjalnymi poszukującymi informacji o życiu pozaziemskim. Dodał on: “Głównym zadaniem tych mężczyzn w czerni jest kradzież wszelkiego rodzaju materiału dowodowego, jaki śledczy ze mną uzyskali na temat UFO i kosmitów. Mogą być częścią jakiejś agencji rządowej.

Cmentarze pozaziemskie?
Oprócz hipotetycznych tuneli podziemnych, ekspert uważa, że na terenie agencji znajdują się cztery możliwe cmentarze, na których pochowano ciała zmarłych cudzoziemców. Jeden z nich, według eksperta, mógł być zlokalizowany na parkingu obok dywizji UFO Reverse Engineering Foreign Technologies.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts