ARKTURIANIE (ARKTUS), KIM SĄ?

21 1068x601

To cywilizacja zamieszkująca gwiazdozbiór Arktusa o bardzo długiej historii.

Między innymi cywilizacja ta, przy współpracy np. z Plejadanami brała udział w eksperymentach i powstawaniu wielu nowych gatunków i ras np. nordyckich, czyli ras o ludzkich cechach.

Arkturianie należą do federacji „światła” i zajmują tam wysoką pozycję.

Bardzo duży nacisk kładą na rozwój świadomości i opracowują różne technologie skutecznie wspomagające rozwój.

Niegdyś ta cywilizacja współpracowała z Radą Galaktyczną. Do dziś posiadają tam swoich przedstawicieli i chętnie biorą udział w organizowanych przez Turraki zgromadzeniach.

Cywilizacja ta należy do wysoko rozwiniętych i mających wpływ na młodsze cywilizacje.

79716575 135648217870574 8233816137406611456 N

🌿 Posiadają szereg umiejętności.

Posiadają szczególnie zaawansowane możliwości leczenia. Bardzo wysoka technologia pozwoliła im na zgłębienie wielu tajemnic dotyczących życia i egzystowania istot.

🌿 Natura:

Są zarówno bardzo pogodni, weseli i towarzyscy jak i konsekwentni, zdyscyplinowani i bardzo odpowiedzialni.

Lubią przebywać w swoim otoczeniu, jednak jeszcze bardziej cenią sobie towarzystwo obcych cywilizacji. Chętnie i często są odwiedzani. Wiele mniejszych grup cywilizacyjnych przebywa u nich na stałe.

Cenią sobie podróże, z natury są bardzo ciekawi.

Zaawansowanie cywilizacyjne wymusza na nich doglądanie i odwiedzanie młodszych cywilizacji. Ich struktura cywilizacyjna jest zbudowana na podstawie zaawansowania istot. Młode istoty intensywnie się rozwijające zajmują się tematami, które pozwalają im na rozwijanie swojego potencjału np. przy budowie, inżynierii, badaniach itd.

Istoty zaawansowane podróżują i tworzą mapy potencjałów umysłowych w danych cywilizacjach. Oceniają stopień zaawansowania siatek świadomości danej cywilizacji i badają kierunek w którym dana cywilizacja podąża. Badają, czy nie można by jej ewentualnie skorygować. Ponieważ kierują się w życiu wartościami Rdzenia, to bardzo łatwo są w stanie ocenić gdzie te treści nie są odpowiednio realizowane.

🌿 Wygląd:

Są dość podobni do Plejadian. Między sobą jednak różnią się dość znacznie.

Mają pociągłe twarze i małe niebieskawe oczy o łagodnym spojrzeniu. Budowę mają podobną do ludzkiej, niemniej jednak nie posiadają takich narządów jak człowiek. Ich ciała, w odróżnieniu od ludzkich funkcjonują harmonijnie. Dość długo żyją i potrafią sobie życie przedłużać, o ile jest to konieczne.

Żyją w trzeciej i czwartej gęstości. W ich przypadku istoty trzeciogęstościowe są dość młode, więc chętnie zajmują się materią i wyżywają się w niej. Nad nimi czuwają istoty starsze przebywające na 4 gęstości.

🌿Kontakty z ludźmi:

Jednym z najbardziej znanych Arkturian na Ziemi jest Jesus. Właśnie przybywając na Ziemię korygował naszą ścieżkę ewolucyjną.

Arkturianie bardzo chętnie nawiązują z nami kontakty. Uważają że nasz poziom mógłby być wyższy i starają się nas nauczać, pomagając się rozwijać.

Niemniej jednak nie należy wszystkich informacji niby pochodzących od nich brać bezkrytycznie, ponieważ niekoniecznie zostają one odebrane w sposób właściwy.

Oczywiście istnieje dużo więcej cywilizacji w całym wszechświecie, o których istnieniu nie mamy nawet pojęcia.

Może kiedyś się z nami skontaktują? Kto wie, to się okaże

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts