Czy Homo Sapiens był nieudanym eksperymentem inzynieri pozaziemskiej ? #historiarodowa

El Homo Sapiens Fue Un Experimento Extraterrestre 1

Zespół naukowców pracujących nad tzw. projektem “Human Genome Project” dokonał odkrycia, które mogłoby zmienić całe postrzeganie ewolucji. W swojej pracy dyplomowej sugerują, że 97% niekodowanych sekwencji ludzkiego DNA należy do pozaziemskiego kodu genetycznego. W skrócie, homo sapiens, z którego pochodzimy, może być wynikiem inżynierii pozaziemskiej.

Czy Homo Sapiens pochodzi od istot pozaziemskich?
Niekodowane sekwencje są normalne dla wszystkich żywych organizmów zamieszkujących Ziemię, od owadów, zwierząt morskich i ludzi. Ludzkie DNA, w ogóle, składa się głównie z niekodowanych sekwencji, jak wykazano, w odniesieniu do ich funkcji do dziś pozostaje zagadką dla nauki.

¿El Homo Sapiens fue un experimento extraterrestre fallido?

Niemal wszystkie lub większość ludzkiego DNA w swojej genezie “nie należy do tego świata”. Tak zwane “pozaziemskie geny złomu” są przekazywane z pokolenia na pokolenie, które lubi chodzić po genach.

Stwierdzenia te wygłosił profesor Sam Chang, który kieruje zespołem projektowym po szeroko zakrojonych badaniach we współpracy z programistami komputerowymi, naukowcami, matematykami i ludźmi przeszkolonymi w tym zakresie, pojawiło się więc pytanie: Czy ludzkie DNA zostało stworzone przez jakieś pozaziemskie programowanie?

¿El Homo Sapiens fue un experimento extraterrestre fallido?

O pozaziemskich znakach wewnątrz ludzkiego DNA, które zostało znalezione najbardziej?
Mogą mieć własne żyły, tętnice i odporny układ odpornościowy, który silnie opiera się lekom przeciwrakowym, które mamy.

Chang rozważa co następuje: “Nasza teoria opiera się na fakcie, że prawdopodobnie gatunek życia pozaziemskiego jest lepszy od naszego, pracuję nad stworzeniem nowego życia i udaje mi się umieścić je na różnych planetach, w tym na ziemi”. Może się zdarzyć, że po zaprogramowaniu, istoty, które nas stworzyły, zdołały sprawić, że rozwijamy się wraz z rozwojem bakterii w laboratoriach.

Nie znamy powodów, dla których te nadrzędne istoty stworzyły nas, jeśli było to motywowane eksperymentami lub miało na celu uwarunkowanie planet, a następnie zostało przez nie skolonizowane, a może chodziło o stworzenie życia we wszechświecie w dłuższej perspektywie czasowej.

Zostaliśmy stworzeni przez kod?
Dla profesora Changa jest to rozsądne, myśląc w ludzki sposób, że “obcy programiści” mogliby zaprojektować “wielki kod”, który obejmowałby różne projekty, które produkowałyby różne formy życia na planetach.

Poza tym programowanie to mogło opierać się na znalezieniu rozwiązań, ponieważ zaprojektowali ten świetny kod, niektóre funkcje dla nich były błędne, zastosowano je ponownie, poprawiono niektóre błędy i nadal próbują wielokrotnie.

Dodaję dodatkowo zespół naukowców tego projektu “pozaziemscy programiści” prawdopodobnie otrzymali rozkazy przerwania swoich idealistycznych celów, które zostały zaproponowane w przyszłości, koncentrując się na projekcie Ziemi w pilnym terminie.

Z możliwością, że ci pozaziemscy programiści nagle przerwali wielki kod i dali program dla Ziemi, zaprojektowany wyłącznie dla naszej planety”.

Czy Homo Sapiens był nieudanym eksperymentem kosmitów?

¿El Homo Sapiens fue un experimento extraterrestre fallido?

Czy były jakieś konsekwencje dla szybkości naszego tworzenia przez istoty pozaziemskie?
Dla profesora Changa i towarzyszących mu naukowców, “wszystkie te luki w pozaziemskim programowaniu w sekwencji DNA były wynikiem pośpiesznego poszukiwania teorii tworzenia ludzkiego życia na ziemi, przynosząc ludzkości nielogiczny wzrost grup komórek, które znamy jako rak”.

Dodając dodatkowo “w naszym DNA możemy obserwować program, który składa się z dwóch interpretacji, dużego kodu i kodu podstawowego”.

¿El Homo Sapiens fue un experimento extraterrestre fallido?

“Kompletny program nie został zaprojektowany dla Ziemi, to jest udowodnione; drugi składa się z niewystarczających genów, które nie mogą same wyjaśnić ewolucji, czegoś tam brakuje” “Pewnego dnia ciężko pracując z tą wiedzą, że życie na Ziemi, każda istota, która jest jego częścią, nosi kod genetyczny jakiegoś pozaziemskiego kuzyna i że ewolucja nie jest tym, co jest uważane do tej pory”.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts