KIM SĄ PLEJADIANIE ?

79903044 135632061205523 114501689217646592 N

Jest to cywilizacja Nerodytów, składająca się z unii z 3 grup.

Ta unia powstała dawno temu, wiec dziś traktuje się ich jako całość. Zamieszkują 3 i 4 gęstość. Są zwartą i zgodną cywilizacją, w klasyfikacji wiekowej należą do wysokiego rozwoju cywilizacyjnego.

Rozróżnia się u nich 3 gatunki. Dwa z nich są bardzo do siebie podobne, a trzecia nieco odbiega. W toku ewolucji wyekstrahowali kilka cech ułatwiających nieinwazyjne rozmnażanie, żywienie itd.

🌿 Wyjątkowy nacisk kładą na rozwój duchowy.

Wykwalifikowali się w podróżach, w zdobywaniu nowej wiedzy, obserwacji i pomocy innym cywilizacjom. Nie jest im także obojętna krzywda innych, wobec czego są również uzbrojeni i przygotowani na ewentualne starcie.

Zamieszkują w sumie cały gwiazdozbiór Plejad. Ich głowną siedzibą i kolebką cywilizacji jest ogromna planeta Erra. W tej chwili mieszkają na niej głównie istoty zarządzające, podstawowa forma ich gatunku oraz hybrydy. Erra ma 3 księżyce. Ne jednym z nich przebywa jednostka na kształt rządu.

🌿 Plejadianie są założycielami tak zwanej Federacji Światła.

Słowo światło zostało tak przetłumaczone przez ludzi, ale chodzi o coś w stylu Federacji Informacyjnej. Światło to informacja zarządzająca informacjami. Jest to główna i najlepiej funkcjonująca jednostka rządowa w naszym sektorze.

W tej chwili na Federację składa się kilkanaście cywilizacji.

Chętnie nawiązują kontakty z innymi, wiec żyją w przyjacielskich stosunkach z Vegą, grupą cywilizacji z 2 gwiazd z gwiazdozbioru raka, Arktur.

Federacja jest swego rodzaju rządem ustawodawczym i wykonawczym w sektorze, musi się rozliczać z innymi sektorami i przed tak zwaną radą galaktyczną ze swoich wyników.

Plejadianie mają bardzo rozwinięte ścieżki ewolucyjne. Mogą żyć od 700 lat do prawie 1000. jest to możliwe dzięki kontrolowaniu i odpowiednim używaniu ciał. Nie żyją w nich tak jak my, czyli cały czas. Posiadają 3 płcie.

🌿 Sytuacja polityczna:

Ponieważ jako cywilizacja mają oni dług wobec Ziemian… Jako Federacja jest ich obowiązkiem opieka nad nami. To też chętnie kontaktują się z wieloma Ziemianami.

Od tysięcy lat byli naszymi cichymi obserwatorami, przez długi czas nie mogli mieć wpływu na to co się tu dzieje. A od około 40 lat intensywnie pracują, przekazując informacje, badając i zachęcając ludzi do rozwoju.

Te informacje miały ludzi zachęcić, ale zaczęły żyć własnym życiem i powstał z tego taki trochę toksyczny „New Age”, miedzy innymi oparty o ich nauki.

🌿 Natura:

Posiadają tak jak wszyscy swoje treści i programy. Niektóre z nich są przesadnie podkręcone, aby łatwiej i skuteczniej mogli wykonywać swoją prace, np. chęć pomocy, nadgorliwość i pogoń za niedoścignionymi ideałami.

W życiu kierują się do przesady wartościami rdzenia, są bardzo konsekwentni i wytrwali w swoich postanowieniach. Na tej podstawie należy uważać na ta ich nadgorliwość.

Mają szeroką wiedzę duchową, dotyczącą rozwoju, technologii, genetyki, podróżowania itd.

Plejadianin posiada swój własny indywidualny umysł, a także umysł wspólny. Jest to twór na siatkach świadomości, co ułatwia im kontaktowanie się miedzy sobą. W zasadzie jest to pełna wymiana informacji drogą telepatyczną.

🌿 Wygląd:

Powstało wiele teorii na ten temat. Plejadianie rzeczywiście są piękni, posiadają w sobie tak zwana esencję piękna, czyli harmonię.

1 grupa cywilizacyjna Plejadian: ma około 3 metrów wzrostu, rozbudowane szerokie ramiona i wąską talię, twarz podobną w budowie do ludzkiej, jednak maja małe nosy i duże głęboko osadzone perłowo-niebieskie oczy i wąskie usta.

Plejadianki są nieco niższe, bardzo szczupłe o delikatnej budowie ciała, z wąskimi biodrami. Przeważnie włosy maja koloru od bardzo jasnego blond po ciemny brąz, są dość ciężkie i sztywne.

2 grupa: jest naszego wzrostu, są bardziej podobni do ludzi. O ciemniejszej karnacji, bardzo niebieskich oczach. Zajmują się podobnymi sprawami co pierwsza grupa, pracują razem.

3 grupa: sąbniscy, posiadają dużo włosów na całym ciele. Zajmują się technologiami wydobywczymi i przetwórstwem różnego typu.

Rozwijają się kulturowo, mają swoja sztukę, architekturę, muzykę. Lubią śpiewać. Żyją w domach osadzonych wysoko nad ziemią, bądź wkopanych w ziemię.

🌿 Dbają o swoją roślinność i zwierzęta, które posiadają na Errze, jak i na innych planetach.

Plejadianie produkują cos na kształt mięsa, mieszankę protein. Nie zabijają więc innych istot. Nie odżywiają się niczym pochodzenia zwierzęcego. Raczej odżywiają się 2 gęstością, niemniej jednak lubią jeść.

Poruszają się kilkoma modelami statków.
Najczęściej spotykanym jest srebrny dysk. Rzadko latają sami, więc często widać 2 lub 3 srebrno-złote dyski.

Jeżeli poruszają się nimi dziwnie, to dlatego, że przeważnie łatają dziury na siatkach strukturalnych Ziemi i nie tylko. Inne statki przebywają wysoko nad Ziemią, są to bardzo duże statki matki, często nie widoczne, chyba że Słońce akurat je oświetla z którejś strony.

79903044 135632061205523 114501689217646592 N

PLEJADIANIE – ROZSZERZENIE CZ. 1

Współcześnie do telepatycznych lub nawet osobistych kontaktów z Plejadianami przyznają się takie osoby jak Billy Meier, James Gilliland, Guido Moosbrugger, Lia Shapiro, człowiek o pseudonimie Cobra i wielu innych.

Plejadanie z wyglądu są nordykami o subtelnej, duchowej naturze. Żyją w harmonii z przyrodą i w nieustannej łączności z Bogiem jako Najwyższą Inteligencją.

To pełni pokoju i miłości nasi starsi bracia i siostry. Wspierają nasz ludzki rozwój naukowy, technologiczny i duchowy.

Są przeciwieństwem istot gadzich, jaszczurów czy reptilian z Oriona i Zeta Reticulus.
Reptilianie to tak zwana konspiracja ciemnych sił, której celem jest skolonizowanie Ziemi i zniewolenie ludzkości.

🌿 Erra to ojczysta planeta 500 mln Plejadian, która krążąży wokół Tajgety i wymiarami jest bardzo podobna do Ziemi. Ma minimalnie większą grawitację i o 3% więcej tlenu w atmosferze.

Plejadianie jako rasa zamieszkują także inne planety we wszechświecie.

Erra dzięki nieskażonemu czystemu powietrzu, pokryta jest niesamowitą roślinnością z owocami o wiele bardziej intensywnymi w smaku i kolorze.

🌿 Na planecie Erra jest kilka miast zabudowanych wielopiętrowymi budynkami, które zupełnie nie przypominają naszych drapaczy chmur.

Większość Plejadian mieszka w domach jednorodzinnych o kształcie półkuli, której minimalna średnica wynosi 21 metrów. Ich domy ogrodzone są wspaniałymi ogrodami.

Wszelkie fabryki są usytuowane na terenach niezamieszkałych i są nieszkodliwe dla środowiska.

🌿 Plejadianie podobnie jak ludzie żyją w rodzinach, zawierają małżeństwa i posiadają zwierzęta domowe, które trzymają w oddzielnych zagrodach.

🌿 Ich jadłospis zawiera dania wegetariańskie. Szanują życie zwierząt i nie jedzą mięsa. Otrzymują też pokarm poprzez rozwój kultur komórkowych.

🌿 Praca na planecie Erra jest niesamowicie zautomatyzowana. Każda dorosła osoba pracuje dwie godziny dziennie na rzecz całego społeczeństwa.

Plejadianie świadomie pozostawili sobie lżejsze prace, które wykonują samodzielnie.

78895185 135921337843262 1336159481062490112 N

Przykładają wielką rolę do wykształcenia.

Każdy Plejadianin studiuje 30 różnych dziedzin na raz, a nauka przychodzi im o wiele łatwiej, ponieważ są na wyższym od nas poziomie duchowym i mają też na to więcej czasu…

Średnia długość życia na planecie Erra wynosi niemalże 1000 lat!

PLEJADIANIE – ROZSZERZENIE CZ. 2

Plejadianie są jedną z bardziej nam znanych grup istot pozaziemskich, które świadomie nawiązują kontakt z ludźmi na Ziemi.

Napisano o nich wiele książek. Większość jest przekazami osobistymi ludzi (kontaktowców), którzy mieli z nimi psioniczny (telepatyczny) kontakt.

Łączność telepatyczna z Plejadianami ma niezwykłą wagę dla nas jako Ziemian.

🌿 Starają się oni ukazać nam w sposób bardzo dostępny kilka spraw, które bezpośrednio dotyczą ludzkości. Przekazują kontaktowcom, to co dzieje się wokół naszej planety.

Szerzą świadomość duchową, ekologiczną, postępową, dostarczając potrzebnych informacji do naszego duchowego rozwoju.

Chcą uczulić ludzkie istoty na wiele kwestii, uświadomić nam temat wielowymiarowości wszechświata i przekazać, że wszyscy jesteśmy członkami Świetlistej Rodziny.

🌿 Uświadamiają nas o naszej boskości.

W sumie to nic nowego, jeśli spojrzeć na to zagadnienie z punktu starodawnych pism wedyjskich. Plejady to otwarta Gromada Gwiazd i Źródło Mistyki.

W mitologii wedyjskiej Plejady zwane są Bahulika i wiążą się z ezoterycznymi praktykami oraz siedmioma lub dziesięcioma wtajemniczeniami duchowymi, planetarnymi.

80650576 136084484493614 1458937473475280896 N

Inteligencja Plejad wedle współczesnej wiedzy wspiera rozwój komputeryzacji, opanowanie przestrzeni kosmicznej i cały szereg nowych technologii dotyczącej tak zwanej Ery Wodnika.

Według telepatycznych kontaktowców istoty z Plejad mają uratować Ziemię i ludzkość przed inwazją gadoidówi z Oriona, przed masowym opętaniem i zniewoleniem przez siły zła.

Z układów planetarnych Plejad oraz Syriusza przybywają na ziemię duchowi mistrzowie, awatarzy i prorocy czy posłańcy wskazujący ludzkości prawidłową Drogę rozwoju ku wyższej boskiej świadomości.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts