Naukowiec ujawnia obszar 51 tam sa kosmici #ufox

Przed śmiercią w zeszłym roku, a konkretnie 7 sierpnia, były inżynier Lockheed o nazwisku Boyd Bushman nagrał film, w którym zapewnia istnienie kosmitów i pokazuje dowody, że komentuje, iż jest to wystarczające z jego doświadczeń w tajemniczym Obszarze 51. Były inżynier Bushman pokazuje uchwycone obrazy kosmitów, zaawansowane technologie i zastosowanie.

Czy w AREA 51 są naprawdę obcy?
Według Bushmana niektórzy kosmici, których pokazuje, tworzą życie na naszej planecie i pracują z ludźmi w tajemniczym “Obszarze 51”. Zwrócił również uwagę, że istoty te pochodzą z planety zwanej Quintumnia, były inżynier wskazuje, że mają one pajęczynę i długie palce. Jednak kilku badaczy i obiektów podjęło się zadania przeanalizowania słów Bushmana i podkreślenia, że ostatni przekaz dostarczony przez byłego inżyniera jest kompletnym oszustwem.

Revelan secretos que se encuentran en el Área 51 “hay alienígenas allí”

Czy teorie Bushmana są farsą, która pokazuje obrazy “prawdziwych” kosmitów?
Hipotezy Boyda są bardzo podobne do hipotez Johna Hutchinsona, teoretyka obcych, który jest obecnie w centrum wielu debat, a nawet obrazy pokazane przez byłego inżyniera są bardzo podobne do tych pokazanych przez Hutchinsona w pewnym momencie. Wielu uważa i twierdzi, że obrazy pokazane przez Bushmana są po prostu rodzajem “lalek”, które zostały wykonane przy użyciu zabawek obcych, które zostały sprzedane w latach 90. w słynnych supermarketach Wal-Mart w Stanach Zjednoczonych.

Czy dowody przybycia kosmitów na neutralną planetę w obszarze 51?
Według kilku osób nie ma wątpliwości: obcy przybyli na naszą planetę, a dowód jest ukryty w tajemniczym Obszarze 51, w Stanach Zjednoczonych (Nevada), jednym z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych obszarów całej planety. Wielu uważa, że to miejsce, w którym amerykańskie wojsko trzyma w tajemnicy rzeczywistość o kosmitach. Według niektórych, ciała pilotów, którzy zderzyli się ze swoimi samolotami, znajdują się w tym miejscu, a eksperymenty prowadzone są tam poprzez inżynierię kosmitów.

Jednym z przykładów takich przypadków jest tranzystor, który został opracowany poprzez eksperymenty z technologią należącą do kosmitów. Obszar 51 jest częścią bazy wojskowej o powierzchni ponad 25.000 metrów kwadratowych, prawie takiej samej wielkości jak cała Sycylia, i znajduje się w słonym starożytnym jeziorze Groom Dry. Prawdziwa nazwa bazy to “Nevada Test Site – 51”, ale dla niegościnnych terenów, z dala od jakiejkolwiek cywilizacji znajdującej się w środku pustyni, było to bardziej atrakcyjne dla wszystkich pracowników tego miejsca, aby nadać Ci przydomek “Paradise Ranch”.

Revelan secretos que se encuentran en el Área 51 “hay alienígenas allí”

Różne enigmaty bazy nakarmiły wyobraźnię dużej liczby ufologów, którzy są całkowicie przekonani, że wykrywali oni dużą liczbę UFO wokół tego obszaru, który stał się rodzajem kurortu tylko dla ufologów, wszyscy ludzie, którzy żyją w pobliżu tego miejsca lub którzy mają pamięć, pamiętają obecność kosmitów. Przykładem tego jest fakt, że od 1996 r. droga ustawowa, która przechodzi przez obszar 51 (droga krajowa Nevada 375), została przemianowana na “Autostradę pozaziemską”.

Czy rząd USA wie wszystko o Strefie 51?
Jednym z najbardziej zaskakujących szczegółów jest to, że droga ma nieprzejezdne granice i oczywiście znajdują się one dokładnie na tej samej linii co strefa 51, gdzie jeśli podróżujesz przez tę przestrzeń możesz otrzymać 1000 dolarów grzywny, a nawet około 6 miesięcy więzienia. Ale co wielu ludzi zastanawia się, ponieważ rząd karze ludzi za zbliżenie się do tego miejsca, dla wielu nie jest tajemnicą, że rząd USA jest świadomy obcego życia znalezionego w “Strefie 51” i wszystkich eksperymentów tam przeprowadzanych.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY