Obce roboty zajęły się niszczeniem innych cywilizacji pozaziemskich.#ufox

Hgwells Waroftheworlds 1068x458

Kiedy astronomia zapoczątkowała najbardziej wewnętrzne badania kosmosu, od eksperta pojawiło się bardzo zdumiewające pytanie. W tak dużym wszechświecie i takim, który ma tyle samo czasu istnienia co nasz, dlaczego nie mieliśmy możliwości znalezienia oznak życia na innych planetach? A rzeczywistość jest taka, że znaleźliśmy już kilka planet bardzo podobnych do naszej i uważa się, że nie tylko istnieją tysiące, ale i tysiące milionów planet w całym wszechświecie, które mogą mieć warunki życia, jakie znamy.

Niektórzy uważają, że gdzieś w kosmosie muszą istnieć jakieś inteligentne cywilizacje z zaawansowanymi technologiami i uważa się, że ludzie powinni być w stanie znaleźć te cywilizacje poprzez sygnały radiowe, które zostały ostatnio odebrane. Jednak czasami sądzono, że takie sygnały są naturalnie wytwarzane, ale ostatnie sygnały, które zostały odebrane, są naprawdę złożone i sprawiają, że wiele osób wierzy, że może to być rodzaj istot szukających jakiegoś kontaktu.

¿Robots alienígenas encargado de destruir civilizaciones extraterrestres?

Ekspert wskazuje, że zabójcze roboty są odpowiedzialne za to, że nie skontaktowaliśmy się z cywilizacją pozaziemską.
Jednak za każdym razem, gdy te tajemnicze sygnały są badane, nigdy nie znajduje się nic, jakby “nic” emitowało tajemnicze sygnały. Ale teraz ekspert wskazuje, że ma na to wytłumaczenie: “Obce roboty”. Ekspert mówi o hipotetycznych, morderczych, pozaziemskich robotach, i choć jest to tytuł filmu akcji, według teorii fizycznej Narodowego Centrum Elektronicznych Badań Technologicznych (MIET) w Rosji, zwanego Aleksandrem Berezinem, udzielił wywiadu brytyjskiej gazecie Bailt Mail, gdzie wskazał, że głównym powodem, dla którego ludzie nie znaleźli życia pozaziemskiego, jest sztuczna inteligencja.

Czy niszczyli oni obce cywilizacje, które rozwinęły się do innych rodzajów życia?
Hipoteza, która mówi o hipotetycznych pozaziemskich robotach emitowanych przez eksperta Berezina, opisuje popularny “paradoks Fermi”, który ma tę nazwę dzięki Fizykowi Enrico Fermi. Paradoks istnieje dzięki wysokiemu prawdopodobieństwu, że w galaktyce istnieje obce życie, a mimo to nadal nie ma przekonujących i wystarczająco wiarygodnych dowodów na istnienie takiego życia. Według Berezina prawdziwym znaczeniem “paradoksu Fermi” jest to, że najbardziej zaawansowane cywilizacje pozaziemskie niszczą inne dowcipy o życiu w całej galaktyce za pomocą swojej potężnej technologii.

Czy mordercze roboty pozaziemskie mogły uformować bunt?
Podobnie fizyk wskazuje, że jego hipoteza musi być traktowana jako przewidywanie przyszłości rasy ludzkiej, która może być nawet gorsza niż wyginięcie. Rosyjski ekspert spekuluje, że sztuczne inteligencje wywołały bunt przeciwko ich twórcom i podjęły się zadania unicestwienia wielu biologicznych form życia, które tworzą życie w całej galaktyce.

W jednym z artykułów ekspert Berezin wyjaśnił, co następuje: “Nie sugeruję, że wysoko rozwinięta technologicznie cywilizacja wymazuje inne formy świadomego życia na forum. Najbezpieczniejsze jest to, że nie zdają sobie sprawy z tego, co robią, tak samo jak ekipa budowlana niszczy mrowisko do budowy mrowiska, ponieważ nie mają motywacji, by je chronić. W ostatniej chwili jego hipoteza odzwierciedla to, co może być przerażającą przyszłością.

¿Robots alienígenas encargado de destruir civilizaciones extraterrestres?

Czego mogłaby się spodziewać rasa ludzka w przyszłości?
Jeśli rasa ludzka odniesie sukces w podróżach międzygwiezdnych, zgodnie z tą teorią, będzie zmuszona wyeliminować inne formy życia, aby chronić swoje własne nieświadomie lub celowo. Jeśli jednak człowiek nie może podbić gwiazd i zaczyna kolonizować inne światy, które prawdopodobnie będą miały warunki do życia w tym wszechświecie, wówczas możemy być skazani na zagładę przez inną, znacznie bardziej zaawansowaną formę życia lub przez hipotetyczne roboty.

Oczywiście, wszystko to jest rodzajem wyjaśnienia dotyczącego “paradoksu Fermi”. Kolejną rzeczą, która może mieć wpływ na to, dlaczego nie byliśmy w stanie skontaktować się z kosmitami, jest odległość między nimi a nami, tak aby cywilizacja mogła wyginąć, a próby komunikacji próbowały dotrzeć do celu.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts