Władimir Putin przygotowuje się do inwazji obcych? #ufox

Istnieją różne kraje świata, które w sugestywny sposób pokazały, że przygotowują się na wypadek, gdyby inwazja z kosmosu zaatakowała Ziemię. Najważniejsze z nich to Rosja i Stany Zjednoczone, dwie z najpotężniejszych potęg na świecie. Władimir Putin nie zawahał się pokazać, że jest lepiej przygotowany i ma ustaloną strategię na wypadek, gdyby wroga inwazja kosmitów dotarła na planetę. W wywiadzie zapytano go o tę kwestię, a rosyjski przywódca nie zawahał się przedstawić swoich argumentów.

Vladimir Putin Se Prepara Para Una Invasión Extraterrestre.

Czy Władimir Putin jest gotowy bronić się przed kosmitami?
Kiedy prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, zapewnił, że jego naród zaplanował utworzenie wojskowej siły kosmicznej, która będzie w czołówce wszelkich zagrożeń płynących z kosmosu, Rosja nie traciła czasu na manifestowanie swojej władzy. Władimir Putin na międzynarodowej konferencji prasowej zaprezentował dziwny, ale fascynujący arsenał broni, która zdawała się pochodzić z filmu science fiction. Prezydent w swoim wystąpieniu zasugerował, że Rosja jest gotowa na każdą zaistniałą sytuację, także jeśli pochodzi z innej planety. Pozostawił więc kilka wątpliwości w zależności od tego, dlaczego powiedział te słowa.

Jaki jest interes tych dwóch narodów, by dać światu znać, że są w pełni przygotowane na wypadek, gdyby zagrożenie z kosmosu dotarło do Ziemi? Czy wiedzą coś, czego nie ujawnili ludzkości?

Władimir Putin’s War Arsenał wojenny Władimira Putina
Każdy zna potencjał armii rosyjskiej i jak bardzo charakteryzuje się posiadaniem znacznie bardziej zaawansowanej technologicznie broni niż reszta, podobnie jak broń jądrowa, atomowe okręty podwodne, pociski przeciwczołgowe, tym bardziej wydają się być wzięte z cywilizacji, która nie należy do tej planety. Wielu teoretyków sugerowało nawet, że nowe samoloty, które zaprezentowali, będą w stanie wytrzymać ciśnienie atmosfery, tak aby mogły bez problemu wylecieć w przestrzeń kosmiczną. Nie byłoby to obłudne, ponieważ Stany Zjednoczone mają podobne pojazdy latające.

Putin jest absolutnie pewien, że Rosja jest przygotowana na każdy problem, który pojawi się na świecie w ciągu najbliższych kilku lat. Przemówienie to powtarzano kilkakrotnie, sugerując, że coś może zagrozić planecie. Czy jest to wysyłanie wiadomości do “kogoś”, czy też jest to tylko kolejna mowa?

Czy Ziemia jest w świetle reflektorów inwazji pozaziemskiej?
Odkąd Stany Zjednoczone ogłosiły utworzenie wojskowej siły kosmicznej, odkąd Rosja zaprezentowała swój potencjał wojenny i dodała go do deklaracji prezydenta Rosji, było oczywiste, że niewątpliwie pojawią się spekulacje i teorie. Szczególnie ze strony Rosji i Stanów Zjednoczonych, dwóch wielkich potęg światowych i jedynych narodów, które naprawdę wykazały zainteresowanie sprawami UFO i niebezpieczeństwami inwazji pozaziemskich. Nie ma więc wątpliwości, że rządy te posiadają pewne niezwykle ważne dane, które z jakiegoś powodu ukrywały przed ludzkością.

Nie sposób nie zastanawiać się, dlaczego kraje te wykazują się takim naciskiem na kwestię broni i przygotowania na jakiekolwiek zagrożenie, które może pochodzić z kosmosu? Czy rzeczywiście znajdujemy się w punkcie, w którym inwazja pozaziemska jest możliwa? Czy były one w stanie nawiązać otwartą komunikację z cywilizacjami pozaziemskimi i nie skomentowały jej? A jeśli tak jest, czy grozi nam zaawansowana cywilizacja pozaziemska?

Gdyby nie był to ważny problem, obaj przywódcy nie martwiliby się o niego tak bardzo. Musimy pamiętać, że kontakty pozaziemskie i zjawiska UFO mnożą się z roku na rok, nawet ludzie są poważnie dotknięci tym problemem.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY