Czy Piramidy są dowodem obcej technologii w starożytnym Egipcie ? #piramidy

Las Pirámides Son La Prueba De La Existencia De Tecnología Extraterrestre En El Antiguo Egipto. 1

Piramidy w Gizie, nawet dzisiaj, nadal tworzą pewne teorie, które są naprawdę przekonujące i zderzają się z tym, co historycy powiedzieli nam o historii ludzkości, a przede wszystkim o naszych przodkach. Jedną z najważniejszych tajemnic, których współczesna nauka nadal nie potrafi wyjaśnić jest to, jak i w jakim celu starożytni Egipcjanie tworzyli takie budynki.

Pirámides son la prueba de tecnología extraterrestre en el antiguo Egipto

Wiedząc, że konwencjonalne wyjaśnienie, iż były to “grobowce” królów, zostało wykluczone, ponieważ nigdy nie można było znaleźć w nich ani jednej mumii, teorie sugerują, że w przeszłości były to urządzenia używane tylko przez ludzi pozaziemskich.

Czy piramidy były używane przez kosmitów w starożytnym Egipcie?
Piramidy znalezione w Gizie są uważane przez wszystkich ekspertów za jeden z najważniejszych wyczynów inżynierii i architektury, uważając, że wiedza jaką ludzkość posiadała na temat tych gałęzi, dodana do technologii istniejącej w owym czasie dla tych “architektów” była niezwykle prymitywna.

Większość debat o zaawansowanych dawnych cywilizacjach i starożytnych astronautach jest odrzucana lub traktowana jako zwykłe spekulacje przez konwencjonalnych archeologów, jednak wszyscy wierzący, że piramidy w Gizie zostały zbudowane dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, mają naprawdę poważne argumenty i poparte wieloma dowodami.

Dokumenty potwierdzające obcą technologię w starożytnym Egipcie
Istnieje film dokumentalny zatytułowany “Egypt Exposed: The True Origins of Civilization”, w którym udziela się wywiadu twórcy materiału, belgijskiemu wykładowcy i pseudonaukowcowi Robertowi Bauvalowi. Sugeruje on historię równoległą do konwencjonalnej, ale z dowodami, które sprawiają, że jest ona naprawdę przekonująca, pokazującymi, że potencjał piramid i że zostały one zbudowane przy użyciu zaawansowanej technologii.

W tym dokumencie Bauval umieszcza pochodzenie naszych cywilizacji w starożytnym Egipcie i Afryce, odnosząc gwiazdy i astrologię do piramid, hieroglifów i wielu innych. Bauvall opisuje punkt, który zrobił podczas podróży do Arabii Saudyjskiej, a w drodze powrotnej odwiedził muzeum w Kairze. Ze swoich badań wykładowca twierdzi, że Egipcjanie po prostu nie mogli tego zrobić.

Pirámides son la prueba de tecnología extraterrestre en el antiguo Egipto

Bauval pokazuje, że po wejściu do pomieszczenia, w którym muzeum przechowuje najważniejsze skarby związane z budowniczymi piramid, powiedział, że na jednej ze ścian znajduje się obraz, duży obraz, który zostałby wykonany przez egipskie siły powietrzne w latach pięćdziesiątych XX wieku.

Ponadto budzi on wątpliwości, gdyż na początku lat osiemdziesiątych Internet nie istniał, a Bauval był zaskoczony widokiem obrazu lotniczego, gdyż w tym czasie nie był on powszechny.

Wykładowca zrobił zdjęcie tego obrazu, aby go zachować. Wyjaśnia on, że widział trzy piramidy, z których dwie duże, w linii przekątnej. Podstawa piramidy była kwadratem i miała dwa kwadraty wzdłuż przekątnej. Ten drugi był mniejszy i został wysiedlony na wschód.

Eksperci popierają teorię starożytnych astronautów
Na pytanie, dlaczego ci, którzy tworzyli piramidy, mieliby to robić, Bauval uważa, że egiptolodzy uważają, że faraonowie, którzy tworzyli te budynki, byli megalomanami.

Jest jeszcze jeden dokument Netflixa, zwany “Kodeksem Piramidy”, w którym archeolodzy i teoretycy sugerują, że starożytni Egipcjanie udali się do Wielkiej Piramidy w Gizie, aby uzyskać więcej energii.

Pirámides son la prueba de tecnología extraterrestre en el antiguo Egipto

Abd’ el Hakimawyan wspomina, że z tego właśnie punktu widzenia Egipcjanie chcieli kontrolować przepływ energii pochodzącej z Ziemi i wykorzystywać ją dla własnych korzyści.

Uważa się, że taka energia była wykorzystywana przez Egipcjan z przeszłości i różne kultury, takie jak Majowie. Z drugiej strony, istnieją również twierdzenia, że starożytni Egipcjanie byli w stanie ujawnić zaawansowaną technologię, której używali w hieroglifach, które robili.

zrodlo https://misterio.tv/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Related posts