Obce życie na Ziemi istnieje w więcej niż jednej cywilizacji #ufox

Przez wiele, wiele lat uważano, że rasa ludzka jest jedynym inteligentnym gatunkiem, który zamieszkuje planetę Ziemię, jednak myśl ta może być całkowicie sprzeczna z rzeczywistością, ponieważ wykazano, że nie jesteśmy jedynym inteligentnym gatunkiem na planecie i że w przeciwieństwie do tego, co myślimy, współistnieje z nami więcej niż jedna cywilizacja pozaziemska.

Życie pozaziemskie: Czy na Ziemi istnieje więcej niż jedna inteligentna cywilizacja pozaziemska?
Od wielu lat, zarówno przez ekspertów jak i przez zwykłych ludzi, przedstawianych jest wiele dowodów, które potwierdzałyby istnienie istot pozaziemskich, które przynajmniej były na Ziemi. Wiele z tych paranormalnych zjawisk nie zostało wyjaśnionych przez konserwatywne środowisko naukowe, które nadal utrzymuje, że wiara w inteligentne istoty kosmiczne nie jest realna.

Udowodniono już jednak, że istnieje kilka pozaziemskich cywilizacji zamieszkujących zamieszkiwaną przez nas galaktykę. Są one nawet znacznie dłuższe niż nasza własna cywilizacja. Pozaziemskie istoty również od dawna i nieustannie odwiedzają planetę, więc uważa się, że niektóre obce cywilizacje są odpowiedzialne za kierunek, w jakim ludzkość obrała kierunek na Ziemi.

En la Tierra existen más de una civilización extraterrestre

Na Ziemi jest co najmniej 50 obcych cywilizacji.
Wielu ekspertów poświęciło całe swoje życie badaniu i zrozumieniu zjawisk paranormalnych związanych z Obcymi, odkrywając w ten sposób, że istnieją cywilizacje, zarówno pozytywne jak i negatywne, a także neutralne. Każdy z nich posiada cechy, które czynią go wyjątkowym, jak i człowieczeństwo.

Te cywilizacje, które są pozytywne, na przykład, skupiają się na współpracy z każdym człowiekiem, aby stać się nadludzkimi. Z drugiej strony, neutrale są tu tylko po to, aby zrozumieć i obserwować, jak rozwija się życie na planecie. Nie starają się pomagać, ani czerpać żadnych korzyści z człowieczeństwa, poza zdobyciem wiedzy, która może być dla nich użyteczna. Ale oni nie chcą mieć na nic wpływu.

Wśród innych gatunków, które są, cytuję, popularne lub lepiej znane, są reptilians, cudzoziemcy nazywani Nordics, Greys i Modliszki. Szarzy to “klasyczni” kosmici, ci, którzy po raz pierwszy pojawili się na planecie i na których twórcy oparli swoje filmy, mali, anormalnie wielogłowiowi. Gady, z drugiej strony, są wyższe i bardziej inteligentne. Nordicy mają podobny wygląd do ludzi, ale dużo bardziej muskularnie zdefiniowane ciało.

Czy te pozaziemskie cywilizacje mają podobne zainteresowania jak ludzie?
Tak naprawdę nie wiadomo, czego chcą. Istnieją spekulacje, że zawarli oni nawet umowy z elitami światowymi w sprawie technologii w zamian za bycie na Ziemi, ale poza tym nic nie wiadomo.

En la Tierra existen más de una civilización extraterrestre

Cechą charakterystyczną tych cywilizacji są na przykład gadówki, które pod względem myślowym są znacznie bardziej płynne i czułe; posiadają zdolność do zmiany swoich wibracji, aby stać się istotami podobnymi do człowieka. Natomiast Szaraki są sterowane telepatycznie z bardzo odległego wymiaru i zostały stworzone wyłącznie do obsługi naszej rzeczywistości.

Natomiast Nordicy to w większości negatywne istoty o wielkiej mocy, co pozwala im pozostać w naszym wymiarze na dłużej. Obcy, którzy są mściwi, nie są w stanie rozszyfrować wyborów, których dokonuje ludzkość, a tym bardziej zmienić tego, co już zostało zrobione na ziemi, ale są w stanie zmienić resztę.

En la Tierra existen más de una civilización extraterrestre

Czy obce cywilizacje naprawdę przewyższają ludzi?
Ludzie pozaziemscy nie są fizycznymi stworzeniami jak ludzie. Posiadają one zdolność do przechodzenia przez obiekty stałe, niektóre z nich są zdolne do podróżowania w czasie, są w stanie wykorzystać całą swoją moc mózgu, która pozwala im na posiadanie zdolności telekinezy, do komunikowania się telepatycznie ze sobą lub z ludźmi, a nawet do zmiany naszych snów. Dlatego specjaliści uważają ich za istoty “nadludzkie”.

Jest to rzeczywistość, w której żyjemy otoczeni czterowymiarową przestrzenią, z pozytywną i negatywną energią; aby uzyskać dostęp do naszego wymiaru, istoty te muszą skupić się na znacznie niższym zakresie wibracji, w przeciwnym razie byłyby całkowicie niewidoczne dla ludzkości.

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY