To dlatego Anunnaki z Nibiru przybyli na Ziemię

Czy Anunnaki przybyli z planety Nibiru, by rządzić Ziemią?
Wiele osób popiera fakt, że wszystkie opowieści o starożytnych bogach sięgają wspólnego źródła: starożytnych Anunnaki. Ale jaka jest prawdziwa historia starożytnych Anunnaków? Czy naprawdę są oni twórcami ludzkości? Jakie są szanse, że nasza cywilizacja jest produktem super-zaawansowanej rasy obcych, która odwiedziła Ziemię w odległej przeszłości?

Jak wielu z was już wie, uważa się, że starożytni Anunnaki przybyli na Ziemię; i zmieszali swoje DNA z prymitywnym gatunkiem z Ziemi, aby stworzyć nowoczesną ludzkość.

Wśród innych tłumaczeń, wielu twierdzi, że Anunnaki oznacza, “Przybyli z nieba na Ziemię”.

Ta nieco “kontrowersyjna” teoria nie jest akceptowana przez wszystkich, a niektórzy uważają, że absurdalne jest myślenie, że coś takiego rzeczywiście się wydarzyło.

¿La civilización Sumeria fue gobernada por seres extraterrestres?

Jednakże, z jakiegoś tajemniczego powodu, prawie każdy starożytny tekst mówiący o stworzeniu ludzkości opowiada o tym, jak zostaliśmy stworzeni “bogami” na ich obraz i podobieństwo i że w pewnym momencie bogowie ci powrócą na Ziemię.

Czy to możliwe, że ci “bogowie” Nibiru to tak zwane Anunnaki?
Czy mieszkańcy planety Nibiru stworzyli życie na Ziemi, Anunnaki?

Wielu ludzi stanowczo twierdzi, że rzeczywiście był taki czas, kiedy ‘Giganci’ przybyli na ziemię, a starożytni Sumerowie żyli ze swoimi bogami, Anunnakami.

Ci tajemniczy bogowie – którzy przybyli z nieba – stworzyli ludzkość.

Tysiące lat temu, mogli chodzić wśród śmiertelnych ludzi. Rządzili oni pierwszą cywilizacją na Ziemi.

Miliony ludzi dostrzegają, że możemy być wynikiem bioinżynierii.

Co ciekawe, starożytna cywilizacja sumeryjska jest często wymieniana przez badaczy jako jedna z najstarszych cywilizacji na Ziemi, jeśli nie najstarsza cywilizacja na tej planecie.

Historia mówi nam, że według starożytnych tekstów sumeryjskich – Anunnaki z Nibiru były w przeszłości uważane za najwyższe bóstwa.
Jaki związek miał Nibiru i Anunnaki z planetą Ziemia?

Te istoty są opisane jako istoty humanoidalne, jako istoty fizyczne i duchowe, które miały większe możliwości niż zwykli ludzie.

Uważa się, że ta cywilizacja odkrywców kosmosu z Anunnaki – wywodzi się z odległej galaktyki o wielkiej technologii i mądrości, szukających na naszej planecie cennych minerałów, których rozpaczliwie potrzebowali.

anunnaki-bolso-real-evidencia

To bardzo interesujące, że starożytne tablice klinowe wspominają o Anunnaki w bezprecedensowych szczegółach, nawet mówiąc o tym jak te “istoty” żyły przez setki lat rządząc ludzkością. Starożytne teksty sugerują, że były one czymś więcej niż tylko mitem.

Anunnaki volviendo a la tierra

Pan Sitchin, który badał starożytne sumeryjskie tabletki klinowe przez ponad trzydzieści lat uważa, że tak zwani starożytni sumeryjscy bogowie byli w rzeczywistości kosmitami z kosmosu, którzy wylądowali na planecie Ziemia w starożytnej Mezopotamii ponad 450 000 lat temu.

anunnaki-real

W “Kosmicznym Kodeksie” pisze Sitchin:

Sumeryjska Zecharia Sitichin i Anunnaki z i planety w naszym układzie słonecznym
mzmatuszewski0 / Pixabay
“Był taki czas, kiedy cywilizowany człowiek nie zamieszkiwał jeszcze Ziemi, kiedy zwierzęta były tylko dzikie, a plony nie były jeszcze uprawiane. Dawno temu na Ziemię przybyła grupa pięćdziesięciu Anunnaki.

Prowadzony przez przywódcę, którego imię brzmiało EA (co oznacza “którego domem jest woda”), kiedy opuścili oni swoją planetę Nibiru (“planeta przecinająca”) i, przybywając na Ziemię, zeszli do wód Zatoki Perskiej… Czas: 445,000 lat temu”.

Nibiru y los dioses Anunnaki se aproximan con un gran cataclismo

Ludzkość została w końcu zniewolona przez bogów. Ale bogowie stworzyli też potomka Nefilimów. Te tajemnicze istoty są wynikiem istnienia istot, które przybyły na Ziemię i przeplatały się z ludźmi.

Podobne historie są obecne w mitologii starożytnej Grecji. Mówi się, że Zeus, jeden z ważnych bogów-matek starożytnej Grecji, jest ojcem dwójki dzieci hybrydowych: Herkulesa i Perseusza.

Co ciekawe, książka Enocha wymienia istoty znane jako “Strażnicy”, Anioły, które zstąpiły z nieba i rozmnażały się z ludźmi.

Wielu ludzi twierdzi, że powyższe opowieści są ostatecznym dowodem na istnienie Anunnaki i na to jak istoty te wpłynęły w przeszłości na niemal wszystkie starożytne cywilizacje.

Czy sumeryjską cywilizacją rządziły istoty pozaziemskie?

Jeśli przyjrzymy się starożytnym cywilizacjom hinduskim, greckim, rzymskim, azteckim, egipskim i majskim, przekonamy się, że istnieją fascynujące podobieństwa między nimi wszystkimi: w przeszłości istoty zstępowały na Ziemię z niebios i rozmnażały się z człowiekiem, który dał początek zejściu, które było wtedy “boskie” (ludzkie medium).

To dlatego Anunnaki rządzą Ziemią.

Władcy silniejszych narodów narzucają swoją wolę słabszym narodom i stają się coraz bardziej wymagający i nieracjonalni. Państwa narodowe używają ogromnej opresyjnej siły, podobnie jak pan uciskający swoich niewolników. Historia się powtarza, po raz kolejny. Dawno temu istniała super rasa kosmitów znana starożytnym mieszkańcom Ziemi jako Anunnaki. Z wielu powodów, Anunnaki są dziś u władzy. Ta rasa istot żyje z podboju i zniewolenia tych, którzy byli pod nimi.

To jest moje rozważania na temat historii Nibiru i Anunnaki:

W ostatnich latach pojawiło się wiele pism spekulacyjnych na temat Planety X, znanej również jako Planeta Nibiru. Większość z tych pism opiera się nieco na książce Zacharia Sitchina “Dwunasta planeta”. Sitchin, podobnie jak Velikovsky i Darwin, wykorzystał teorie na poparcie swoich twierdzeń. Powstaje pytanie: Czy Nibiru jest prawdziwe? Odpowiedź brzmi: “tak”.

Są tacy, którzy uważają, że Anunnaki z Nibiru wracają na Ziemię bardzo szybko. Wierzą, że Planeta X ma wkrótce przejść w pobliżu Ziemi, na jej 3600-letniej orbicie wokół naszego Słońca. Ci wierzący obawiają się konsekwencji, jakie może przynieść przejście Nibiru. Obawiają się, że spowoduje to trzęsienia ziemi, fale pływowe, poważne powodzie, niedobory żywności spowodowane warunkami pogodowymi, choroby, burze meteorytowe, wybuchy wulkanów i inne podobne zjawiska. Obawiają się, że doprowadzi to do wielkiej katastrofy w postaci utraty życia na Ziemi.

Planeta Nibiru (Ne.Bi.Ru) jest znana pod wieloma nazwami, takimi jak: Planeta X, Dwunasta Planeta, Marduk, Raj, “Niebo” i “Królestwo Niebieskie” i tak dalej we wszystkich różnych kulturach. Chociaż nazwano ją Nibiru Dwunastą Planetą, technicznie nie jest to planeta w naszym układzie słonecznym. W rzeczywistości jest to planeta z innego układu słonecznego i gwiazda, która była słońcem waszego układu słonecznego, pojawiła się. Nibiru nigdy nie było widoczne z Ziemi, ale jego gwiazda, która była w centrum jego układu słonecznego, Nibiru (gwiazda) była widoczna na niebie z Ziemi. Model orbitalny Nibiru dawał Anunnakom przewagę w postaci ruchomego obserwatorium, z którego mogli obserwować i badać wiele innych planet w pobliżu swojej orbity.

Pierwsi ludzie nazywali ją Planeta X Nibiru w języku sumeryjskim i w babilońskim Marduku. Mówi się, że starożytni Mezopotamczycy wierzyli, że Nibiru jest dwunastą planetą w naszym układzie słonecznym i że jest “rajem”, z którego pochodzą i mieszkają ich bogowie.

Nibirianie, mieszkańcy Nibiru, są często nazywani Anunnaki, Nephilim, Elohim (liczba mnoga boska) i Mardukiani. Będę ich określał jako Anunnaki, co generalnie uznaje ludność sumeryjska. Słowo “Anunnaki” dosłownie oznacza “tych, którzy przybyli z nieba na ziemię”. W Starym Testamencie tych “niebiańskich” gości nazywano “Anakim”.

Nibiru jest zamieszkiwane przez rasę super-gwałtowną i rządzoną przez arystokratyczną elitę znaną po hebrajsku jako “Nephilim”, co oznacza “tych, którzy zeszli z nieba na ziemię”. Anunnaki były jedną z wielu zaawansowanych technologicznie ras obcych w tamtych czasach. W rzeczywistości ich cywilizacja rozwinęła się znacznie bardziej niż wielu innych w ich czasach. Anunnaki nazywali swoją gwiazdę “ZAOS”. (słońce).

Anunnaki są wojownikiem i podbijają rasę. Są zacięte, złośliwe, lubieżne, kazirodcze, krwawe, podstępne, zazdrosne i obezwładniające. Są one również mięsożerne i często kanibalistyczne. Żądają też ludzkich ofiar od podbitych przez nich dziewic, a także od własnego gatunku w niewoli.

Jeśli wyobrażasz sobie najgorsze cechy, jakie można sobie wyobrazić o obecności szatana, to daje ci to dobre wyobrażenie o Anunnaki. Specjalizują się w kontroli umysłu. Ponadto mają oni prawie doskonałą kontrolę ekonomiczną wraz z rozwojem waluty i systemu lichwiarskiego. Przeprowadzili oni liczne eksperymenty z zakresu inżynierii genetycznej i są m.in. genetycznie super rasy reptilian, którą Anunnaki nazwali “Ducaz”.

¿Qué relación tuvieron Nibiru y los Anunnaki con el planeta Tierra?

Ducaz są wykorzystywane do podboju i kontroli populacji Nibiruanów i innych podbitych ras. Więc, Ducaz to Gady. Są wśród nich różne rodzaje gadów. Ich mistrzowie, elita Anunnaki, są częścią Ducaz. Jak w przypadku wszystkiego, co związane z Anunnakami, istnieje sztywna struktura klasowa, niesprawiedliwa i nie do zatrzymania wśród Ducas.
Gady, czyli Ducaz, zostali wysłani przez swoich “panów”, Nefilimów lub Elohimów, aby walczyć w wojnach z innymi obcymi rasami i służyć im jako szpiedzy, ochroniarze i siły policyjne. Wśród Anunnaki jest wiele frakcji. Jednym z najgorszych wrogów Ducaza jest “Pers-tori”, grupa kosmitów, dla której wiele lat temu stworzyłem słowo “sępy”. Nazywa się je sępami nie dlatego, że pojawiają się jako

obcy, dla których ukułem słowo “sępy” wiele lat temu. Nazywa się je sępami nie dlatego, że pojawiają się jako sępy, jak twierdzili niektórzy. Tak naprawdę, nie wyglądają jak on. Istnieją bardzo słuszne powody, dla których nazwałem je sępami, ale na razie nie będę brał udziału w tej debacie.

Jak na ironię, Pers-tori są tylko innym odłamem hierarchii Anunnaki. Jednak ducas (reptilians) i pers-tori (sępy) zawsze, nawet teraz, były gorzkimi wrogami. Potomkowie tych dwóch grup są teraz tutaj na Ziemi i walczą o światową dominację. Wiele z nich zajmuje obecnie stanowiska polityczne, finansowe, naukowe, religijne, prawne, medyczne (zwłaszcza banki krwi), rozrywkowe, wojskowe, rolnicze lub handlowe, a nawet w przemyśle seksualnym. Ale większość z tych kosmitów nie wie o ich obcym pochodzeniu.

Anunnaki są zbudowane z ciała i krwi, biologicznych istot z obfitą dumą, arogancją, która spycha je poza zasięg dorosłych partnerów seksualnych, a nawet dzieci (czy to chętnych, czy zmuszonych do udziału), i mają wielki apetyt na podbój i kontrolę. Ta wojownicza rasa ma nienasycone pragnienie panowania nad innymi istotami i dominacji nad innymi rasami i nieuprzywilejowanymi klasami Anunnaki. Anunnaki rozwinęły i narzuciły takim kastom złożone systemy opresji. Oni są mizoginistami. Dlatego wyeliminowali kult Matki Bożej z pierwszych ludów ziemi, kiedy przyszli na ziemię i podbili. Był tak duży opór przed wyeliminowaniem kultu Matki Bożej, że Anunnaki ustanowili i zmienili “Boską Matkę”, “Matkę Ziemię” na “Matkę Naturę”, a później jeszcze bardziej zniszczyli obraz Matki Bożej, fałszywie przypisując jej swoje pożądliwości, mściwe cechy i zazdrość. Interpretacja Kali jest jednym z tych fałszywych atrybutów.

Ziemia oraz planety i księżyce naszego Układu Słonecznego zostały poważnie uszkodzone w wyniku poważnej kolizji. Zbyt duży nibiru został uszkodzony w wyniku tego niebiańskiego zderzenia. To spowodowało, że Anunnaki przybyły na Ziemię w poszukiwaniu stałego domu. Nie przyszli fizycznie szukać złota, jak sugeruje Sitchin. Co dziwne, złoto nie jest dominującym minerałem na Ziemi, a Anunnaki nie spodziewali się go znaleźć. Nie przybyli też na Ziemię, aby kopalnie złota stworzyły tarczę chroniącą ich niespokojne warunki pogodowe w Nibiru (nawet gdyby przybyli, nie byliby w stanie uratować swojej planety, ponieważ ich planeta została zniszczona). To, co pojawia się w przestrzeni, to tak naprawdę cień Nibiru, wiele lat świetlnych później. Jednak Anunnaki byli szczęśliwi mogąc znaleźć złoto na ziemi, ponieważ używali go jako ozdoby. Przywieźli też wielu niewolników, aby wydobywać złoto, a także użyli i zmusili do jego wydobycia wiele niższych klas Anunnaki.

Ponieważ ich dom, Nibiru, został zniszczony, elita Anunnaki i ich zespół asystentów, większość z nich została zmuszona do orbitowania wokół Ziemi, z ich dużych (jak miasto) statków kosmicznych. Od tego czasu inne rasy Anunnaki były już obecne na różnych podbitych przez nie światach, włączając Ziemię, Marsa i resztę naszego Układu Słonecznego. Były one również przeplatane między Orionem a systemem Pleiades. Widzimy więc, że Anunnaki są niezwykle potężne i wielu się ich bało. Elita Anunnaki i ci, którzy mieli pozwolenie na podróż, przenieśli się z macierzystego statku na orbitę z małymi wahadłowiecami, aby odwiedzić Ziemię. Wysyłali też na Ziemię ładunki o wysokiej klasy kunszcie do celów komercyjnych i wojskowych. Międzyplanetarny handel niewolnikami był częsty i opłacalny. Nic dziwnego, że starożytni ludzie obawiali się swoich bogów żyjących na niebie, wspierając ich.

Większość ziemczyków jest obecnie genetycznie i symbolicznie częścią planety, zamkniętej cywilizacji Anunnaki. Zobaczysz, dlaczego mówię to w miarę rozwoju historii.

Elitarne Anunnaki z Nibiru są genetycznymi manipulatorami, którzy wiedzą jak tworzyć sztuczne formy życia. W swojej arogancji próbowali bawić się w Boga… Ich wysoko zaawansowana technologia, ich wielkość i dominująca siła sprawiły, że w oczach pierwszych mieszkańców są prawie niepokonani. Więc elita Anunnaki była widziana i czczona przez nich jako bogowie. Elita Anunnaki była czasami nazywana nordycką lub blondynką. Są wysokie, silne, pełne wigoru, wysportowane i ogólnie rzecz biorąc sprawiedliwie odziane. Ich posągiem i symbolem władzy jest skrzydlaty dysk, który reprezentuje ich ZAOS, gwiazdę domu. Ten elitarny Anunnaki został później uznany za Elohima i Nefilima. Ci źli Elohimowie nie powinni być myleni z Boskim Elohimem prawdziwego stworzenia.

Elita Anunnaki (Nefilimów) stworzyła wiele religii, aby mogły być czczone jako bogowie, co daje im wielką satysfakcję. Anunnaki rozwinęły religie, które niszczą całą duchowość, obserwując rdzennych mieszkańców Ziemi. Wykorzystywali religie jako potężny środek kontroli nad rdzennymi mieszkańcami. Różne religie zostały ustanowione z doktrynami w bezpośredniej opozycji do siebie, w celu wywołania dysharmonii, nieufności, zamieszania, wojny i arogancji.

Kiedy przybyli Anunnaki, posadzili hybrydy z innych światów na Ziemi. Wkrótce po przybyciu zaczęły się one rozprzestrzeniać wszędzie i przejęły kontrolę nad częściami planety za pomocą inżynierii genetycznej. Zmusili ludność rdzenną do opuszczenia swoich terytoriów i zmusili ją do całkowitego poddania się. Wykorzystywali oni tubylców do kontrolowanego testowania rolnictwa ekologicznego. Dziś kosmici porywają ziemian do klonowania, a nawet okaleczają zwierzęta. Większość z tych uprowadzeń i napadów dokonywana jest przez Restanti Anunnaki (terminu używam dla określenia Anunnaki, tych którzy utknęli na Ziemi).

Zecharia Sitichin sumeria y los Anunnaki de y un planeta en nuestro sistema solar

anunnaki-real

Jak wspomniano wcześniej, elita Anunnaki podbiła i zniewoliła prymitywne narody już zamieszkujące Ziemię. Niektórzy mówią, że Jezus był hybrydą Nibiru, co złośliwie sugeruje, że był Anunnakiem. To jest wyraźnie fałszywe. Jezus jest w rzeczywistości Awatarem Światła, który “wcielił się” tutaj, aby przypomnieć i obudzić “śpiące” boskie istoty i ich prawdziwe boskie pochodzenie.

W Księdze Rodzaju 6:2-4 Anunnaki (którzy napisali większość Starego Testamentu) zapisali, że “synowie Boga” (mężczyźni Anunnaki) “widzieli córki mężczyzn i wyglądali pięknie w ich oczach”. Rozwijając tę doktrynę, Anunnaki próbowali udowodnić, że “synowie Boga” zostali przyciągnięci na ziemię i skorumpowani przez rdzenne kobiety ziemi. W rzeczywistości, kobiety ziemskie w tamtym czasie były czystsze od mężczyzn i były czczone przez mężczyzn, ponieważ duchowość ziemskich ludzi nadal utrzymywała bliskość z Boską Matką.

Anunnaki musiały to wypaczyć, aby wydawało się, że kobiety są nierzetelną płcią i musiały być uciskane przez mężczyzn. Dzieci Boże” nadużywały i strasznie nadużywały rdzennych kobiet na Ziemi, dając przykład mizoginistycznego modelu dla rdzennych mężczyzn na Ziemi do naśladowania. Plan Anunnaki, by zmienić płeć boskości z matki na ojca, był bardzo krytyczny.

Szowinizm Anunnaki sprawił, że kobiety poddają się mężczyznom i traktują je jak swoje “strzemiona”; miało to miejsce w wielu kulturach, w tym w społeczeństwach arabskich, azjatyckich, żydowskich i zachodnich. W Isaiah 66:1 tam jest powiedzenie: “Tak mówi the Władyka: The niebo być mój tron, i the ziemia mój stołek W Efezjanach 5:22-24 Paweł, który był wcielonym Anunnakim, napisał

¿Hicieron vida en la tierra los habitantes del planeta Nibiru los Anunnaki?

Niech żony będą poddane swoim mężom, jak w imię Pana. Mąż jest w rzeczywistości głową swojej żony, tak jak Chrystus jest również głową kościoła, a on jest zbawicielem ciała. Tak więc, jak Kościół jest uległy w Chrystusie, tak i żony powinny we wszystkim podlegać swoim mężom.

Dlatego, zgodnie z nauczaniem Pawła, żony są podnóżkami, a mężowie tronami. W zamachu stanu, Paweł, w imię Anunnaki, podporządkował wszystkie chrześcijańskie kobiety niższej rangi. Wiele kościołów zrównuje nauki Pawła z naukami Chrystusa. To jest bluźnierstwo!

Jako dowód na to, że Anunnaki napisali wiele ze Starego Testamentu i również zepsuli, zastanówmy się, jak manipulowali pismami Mojżesza, który był jednym z Attyków wcielonych w Światło. W Księdze Wyjścia 24:7 znajduje się fragment, który mówi ludziom, że muszą “słuchać” ofiary z krwi. Również, w Księdze Liczb 27:20, Mojżesz powinien był powiedzieć, że ludzie powinni “poddać się” Jozuego. Zawsze w Księdze Powtórzonego Prawa 4:30 Mojżesz prawdopodobnie nakazał swojemu ludowi być “posłusznym” Bożemu głosowi w uciskach i w dniach ostatnich.

Po raz kolejny Anunnaki świadomie zepsuły słowa Mojżesza w Księdze Powtórzonego Prawa 08:20, gdzie mówi się, co należy “słuchać” Boga lub: Jak narody, które Pan niszczy przed obliczem waszym, tak zginiecie, ponieważ nie jesteście posłuszni głosowi Pana, Boga waszego. To nie mogą być słowa prawdziwego Boga Miłości. To są słowa głównych agentów demiurga, Anunnakiego. Prawdziwy Bóg nie karze ludzi, narodów ani niczego.

Jedyny inny raz, kiedy słowa “być uległym” pojawiają się w Starym Testamencie, jest w 2 Samuela 22:25, gdzie stwierdzono, że “obcy muszą się poddać m

¿Hicieron vida en la tierra los habitantes del planeta Nibiru los Anunnaki?

Poddajcie się mi; jak tylko mnie usłyszą, muszą być mi posłuszni. Jasne, to są słowa panów niewolników, Anunnaki. Są tylko trzy inne czasy, kiedy słowa “być uległym” pojawiają się w Biblii i wszystkie są przypisywane Pawłowi, Anunnakom.

anunnaki-bolso-real-evidencia

W 2 Liście do Koryntian 2:09 Paweł nakazuje swoim (nie Jezusowi) być posłusznymi naśladowcami we wszystkim. 6:05 Efezjan czyta: “Służyć, słuchać tych, którzy są waszymi panami według ciała, z bojaźnią i drżeniem i prostotą serca waszego, jak w Chrystusie. Czy to nie jest straszne? Ostatni raz słowa “bądźcie ulegli” pojawiają się w Biblii chrześcijańskiej w Tytusie 2:09, gdzie Paweł mówi: “Napominajcie niewolników, aby byli posłuszni we wszystkim swoim panom, aby się im podobali i aby byli dobrzy we wszystkim”. Paul był zwolennikiem i przedstawicielem boga terroru.

Jak widać z przykładów “bycia uległym” cytatu, widać, że Jezus próbował anulować nauki Anunnaki w Starym Testamencie, ale Paweł uszkodził “nauki Jezusa, a czyniąc to, zwrócił strach przed “bogiem” do władzy terroru.

Mity o stworzeniu na całym świecie są podobne w swoich wielkich impulsach. Dlaczego ja taki jestem? Dzieje się tak dlatego, że różne mity o stworzeniu zostały rozpowszechnione przez Anunnaki i przemieściły się na całym świecie. Religie Anunnaki zostały ustanowione w celu kontrolowania i manipulowania populacjami wcielonymi w różne mity stworzenia. Te religie nie są oparte na miłości, lecz na strachu.

Wszędzie Anunnaki podbijały, konsolidując ludzi w gęsto zaludnionych społecznościach, aby lepiej zmuszać ludzi do pracy dla nich i dla ich kontroli – fizycznej, emocjonalnej, mentalnej, duchowej i ekonomicznej – jako niewolników. Kontrolują poprzez zaszczepianie strachu i utrzymywanie ludzi w niewiedzy. Te modele istnieją do dziś. Są one jednak cieńsze i często wydają się bardziej atrakcyjne niż w przeszłości. Więc, w tym sensie, ludzie byli niewolnikami Anunnaki wcześniej, i nadal są dzisiaj.

Anunnaki wracające na ziemię

Anunnaki wprowadziły dekorację ciała klejnotami. Promowały one również bardzo kosztowne gusta, które zmuszają ludzi do gospodarczego niewolnictwa. Wprowadzili oni poligamię, kazirodztwo i pedofilię, które są znakami rozpoznawczymi Anunnaki. Cechy te są wskazane w kilku kulturach, w tym w królestwie starożytnego Egiptu i patriarchów Starego Testamentu, którzy przestrzegali nakazów wyświęconych przez Anunnaki.

Pod wieloma względami, w tym zaawansowanym technologicznie wieku, jesteśmy niewolnikami nowoczesnych udogodnień, rządów, systemów gospodarczych, kultur, religii, zwyczajów, itp. Ale co najważniejsze, jesteśmy niewolnikami tej wirtualnej rzeczywistości, zaślepieni jej subtelnościmi i kłamstwami oraz jej symulacją boskich światów.

Pierwszy Anunnaki, który odwiedził Ziemię około 500.000 lat temu, podbił już Plejady i Mars oraz wiele innych światów.

Po kilku testach, pierwszej udanej fali inżynierii genetycznej, która miała miejsce na Ziemi około 300.000 lat temu, Anunnaki wprowadziły wiele obcych ras, które podbili i wszczepili na Ziemi. Porwali też specjalną rasę zwaną rasą żeńską, przywożąc ich na Ziemię. Ta rasa kobiet bardzo ucierpiała w wyniku represji i znęcania się nad Anunnakami. Kilka obcych ras z innych światów zostało przywiezionych na Ziemię, aby mogły być wykorzystywane jako niewolnicy przez Elitę Anunnaki. Porwali też kosmitów z innych światów i sprowadzili ich tu jako niewolników. Niektóre zostały sprzedane do pracy przymusowej, inne do użytku seksualnego, inne do wykorzystania jako żołnierze, itp.

Nibiru i bogowie Anunnaki zbliżają się z wielkim kataklizmem

Dzięki inżynierii genetycznej, kobiety stały się fizycznie gorsze od mężczyzn pod względem siły i szybkości z mniejszą posturą. Nawet w zawodach, w których siła i szybkość nie mają znaczenia, takich jak duchowieństwo, prawo, medycyna, polityka, handel, nauka, itp., kobiety zostały poważnie pokrzywdzone i uniemożliwiono im uczestnictwo; nawet dziś sytuacja nie uległa zasadniczej zmianie. Pokazuje to zakres szowinistycznych wpływów Anunnaki. Oprócz inżynierii genetycznej u ludzi, podobną pracę wykonano również na kilku gatunkach, w tym ptakach, gadach, rybach, zwierzętach i roślinach. Anunnaki również praktykowali bestialstwo. Stworzyli oni potwory, chimery, niektóre z nich są legendarne, inne były w połowie zwierzęce i w połowie ludzkie, inne w połowie ptasie, w połowie rybne i w połowie ludzkie.

Historia Genesis została stworzona i zapisana przez cywilizację Anunnaki. Został on ponownie zainicjowany przez Sumerów, którzy jako jedni z pierwszych wśród nas posiadali gliniane tablice opisujące historię Anunnaki na Ziemi, podyktowane przez Anunnaki.

Zaawansowana cywilizacja Sumerii nie ewoluowała przez tysiące lat, ale pojawiła się niemal natychmiast, wraz z wprowadzeniem przez Anunnaki wielu aspektów cywilizacyjnych, w tym – systemu prawnego, porządku społecznego, modeli ekonomicznych, religii, nauki, matematyka, wagi i miary, pisarstwo, literatura, muzyka, sztuki teatralne, kosmologia, malarstwo, rzeźba, astronomia, astrologia, medycyna, hodowla zwierząt, udomowienie roślin, homeopatia, umiejętności kulinarne, sztuka, rozrywka itp. Sumer stał się cywilizacją, której zacofane społeczeństwa zazdrościły i bały się.

Około 35.000 lat temu, Cro-Magnon został zastąpiony na Ziemi przez Neandertalczyka. Elita Anunnaki wytępiła całą neandertalską populację, a po tym jak zakończyła wykorzystywanie neandertalskiego człowieka jako próbki do eksperymentów genetycznych, Homo sapiens był wynikiem drugiej fali inżynierii genetycznej. Ta druga fala pozwoliła Homo sapiens rozmnażać się wraz z cywilizacją Anunnaki.

Czy mieszkańcy planety Nibiru, Anunnaki, tworzyli życie na ziemi?

W miarę upływu czasu sprawy wymykały się spod kontroli, eksperymentowano na półludziach, rodziły się pół bestie i biegały przez sawannę. Na wysokości Atlantydy odbywały się podróże kosmiczne dla uprzywilejowanych klas. Teleportowanie było powszechne nawet w tamtych czasach, ale tylko dla uprzywilejowanych klas. Gdy “niewolnicy” z Atlantydy stali się coraz bardziej zaawansowani i niezależni, zaczęli nie słuchać swoich “bogów”, elity Anunnaki. Wszystko to zakłóciło ich panów. Więc podjęli decyzję o zniszczeniu Atlantydy. Niektóre z elit Anunnaki i ich wybranych asystentów opuściły Ziemię w ogromnych statkach kosmicznych i udały się na inne planety, takie jak Mars, a także inne systemy. Większość Anunnaki została z tyłu. W locie z Ziemi elita Anunnaki eksplodowała i zniszczyła Atlantydę oraz, w nadziei na zabicie wszystkich pozostałych Anunnaki i reszty mieszkańców.

Jednakże, niektórzy z niewolników Anunnaki odkryli plany Anunnaki Elity, aby zniszczyć Atlantydę. Niektórzy z tych niewolników zdołali uciec przed zniszczeniem, przywożąc ze sobą część wiedzy, artefakty, technologię, pisma, broń i kulturę Atlantydy do różnych części Ziemi.

Innym powodem, dla którego elita Anunnaki zdecydowała się wysadzić Atlantydę, była presja wywierana przez śledztwo Attasów (amebicznych ratowników Światła, którzy są patrolem kosmicznym). Szczątki Anunnaki uciekły z Atlantydy, zaczęły budować nowe kultury, które dziś znamy jako: Aztekowie, Inkowie, Majowie, a zwłaszcza starożytny Egipt. Na planecie Ziemia jest dziś wiele Anunnaki, niektóre są potomkami ocalałych z Atlantydy, którzy uciekli przed jej wybuchem.

Po zniszczeniu Atlantydy, trzecia fala inżynierii genetycznej przez pozostałe Anunnaki miała miejsce około 20.000 lat temu. Grupa pozostałych Anunnaki zbudowała piramidy przy użyciu ogromnej ilości przymusowej pracy ludzkiej i zaawansowanej technologii. Miejsca te zostały wykorzystane jako podkładki do wodowania statków kosmicznych dla uprzywilejowanych klas pozostałych Anunnaki.

Egipcjanie jako pierwsi zbudowali wielkie piramidy i Sfinksa, byli także pozostałościami Atlantydy i Anunnaki, w tym elitarnych Anunnaków, którzy mieli zostać unicestwieni, gdy zniszczyli Atlantydę. Kiedy wrócili na Ziemię po zniszczeniu Atlantydy, zobaczyli kultury pozostałych Anunnaki.

Władcy i królowie różnych kultur byli na ogół nazywani przez elitę Anunnaki. Kiedy elita Anunnaki uciekła i resztki Anunnaki objęły władzę na Ziemi, reszta przyjęła ten model monarchii. Z tego powodu wiele kultur, w tym chińska, japońska, egipska i zachodnioeuropejska, podąża za porządkiem boskiego prawa królów.

Tysiące lat temu, kiedy elita Anunnaki powróciła na Ziemię z zamiarem odzyskania panowania nad Ziemią, była zaskoczona, że znalazła prężną kulturę pozostałych Anunnaki. To ich bardzo zaskoczyło i sprawiło, że myśleli, że tracą kontrolę nad Ziemią na rzecz swoich byłych niewolników.

W swojej desperacji elita Anunnaki chciała odzyskać kontrolę nad Ziemią i uczyniła to poprzez spowodowanie katastrofalnej powodzi, która zniszczyła niemal wszystkie dowody z poprzednich kultur. Tylko wielkie zabytki, takie jak Sfinks, piramidy, zygzaki itp. przetrwały powódź. Prawie wszystkie wielkie zabytki na całym świecie zostały stworzone z woli Elity Anunnaki lub później, Anunnaki Remains.

Obawiając się, że po powodzi nie pozostaną żadne szczątki Anunnaki, które mogłyby szybko odbudować kulturę, szczególnie w Egipcie, elita Anunnaki podjęła znaczne ryzyko wyboru obszaru Ziemi, w którym natychmiast zdeponowałaby nową kulturę, znacznie przewyższającą kulturę jakiegokolwiek innego plemienia na Ziemi. Ten plan awaryjny został wykonany w Sumerii.

Elita Anunnaki traciła swoje wpływy na Ziemi, ponieważ Anunnaki będące pozostałościami Atlantydy uciekły, w tym w inne miejsca, takie jak Egipt i obie Ameryki. Wśród tych pozostałości Anunnaki rozwijały kultury Egiptu, Azteków, Majów i Inków i mogły osiągnąć dominującą pozycję, gdyby zostały pozostawione samym sobie. Dlatego też elita Anunnaki podjęła skrajną i ryzykowną decyzję o stworzeniu w Sumerii super pełnej dokumentacji kultury w języku pisanym.

W tym momencie, najpotężniejszy z Lekkich Ataków przechwycił i schwytał dużą liczbę elit Anunnaki. Wielu z Elity Anunnaki, którzy opuścili Ziemię, po raz kolejny w swoich statkach kosmicznych i powrócili do Oriona i systemu Pleiades. Ci niegdyś dumni i “potężni Anunnaki” nie są już niczym innym, jak tylko ukrywającymi się zbiegami.

Historia Księgi Rodzaju została wykorzystana do kontrolowania ludzi i zmuszania ich do czczenia elitarnych Anunnaki jako bogów nieba. Historia z Księgi Rodzaju nie jest opowieścią o prawdziwym stworzeniu Bożym. Historia Genesis jest właściwie bardzo niedawna w porównaniu do schematu rzeczy, czy historia stworzenia może być?

Było już kilka grup ras obcych i ziemskich na ziemi, kiedy elita Anunnaki przejęła kontrolę nad częścią ziemi. Między różnymi grupami dochodziło do starć o władzę, ale elita Anunnaki była dla nich zbyt potężna. Tablice sumeryjskie rejestrują wydarzenia tzw. pochodzenia człowieka i stworzenia, które były w rzeczywistości wydarzeniami początku ostatniej kolonizacji Elity Anunnaki na Ziemi. Zdobywcy pisali swoje własne gliniane tablice. Dlatego to, co zostało zapisane na tablicach przez Sumerów, było podyktowane przez ich tzw. bogów, było samoobsługą.

Poprzez doświadczenia z przeszłości Anunnaki widzieli, jak religie były w stanie kontrolować populacje różnych światów. To ważne narzędzie, którego używają do kontroli.

Stary Testament jest poświęcony Panu. Jest to bardzo męskie, ponieważ Anunnaki byli bardzo źli na kult Matki Bogini i chcieli wyeliminować wszelkie wzmianki o niej. Stary Testament uznaje obecność wielu “bogów” Anunnaki na Ziemi w dawnych czasach. Opowieść o Księdze Rodzaju jest opowieścią o rozprzestrzenianiu się ludzkości przez pokolenia po Adamie i Ewie oraz o “boskim” rozczarowaniu człowiekiem, które poprzedziło potop.

Teksty sumeryjskie wspominają o ludziach z Shem (co oznacza statek kosmiczny). Anunnaki byli ludem Sema i zeszli na Ziemię i połączyli się z wczesnymi ziemianami. Jest to zapisane w opowieści o Księdze Rodzaju. Elita Anunnaki rozpoczęła również nową i bardzo zaawansowaną kulturę w Babilonie. Jak zawsze, niszczą kultury i populacje morderstwami, za każdym razem, gdy coś wymyka się spod kontroli, a potem zaczynają od nowa gdzieś indziej.

anunnaki-antestral

anunnaki-ancestral

Dziś pozostałości Anunnaki planują przywrócić “majestat” z przeszłości, kiedy to elita Anunnaki ustanowiła na Ziemi kompletną tyranię. Planują ponownie przejąć władzę nad światem. Szczątki Anunnaki, z pomocą ludzi, jak również Anunnaki wcielone w ludzkie ciała, zbudowały ogromne podziemne bunkry i linie kolejowe, które są częścią ich struktury, aby umożliwić im i ich zespołowi pomocników przetrwanie katastrof, które planują dla Ziemi. Nie mogą one opuścić planety w statkach kosmicznych, ponieważ zostały one pozostawione z ograniczonymi zasobami po tym jak elita Anunnaki uciekła ze wszystkimi zaawansowanymi technologicznie statkami kosmicznymi.

Pozostali Anunnaki wierzą, że mogą wybrać swoich towarzyszy, wybierając spośród nich (jak to czynili ich mistrzowie w przeszłości) i schronić się z nimi w podziemnych bunkrach w okresie klęsk. Planują zabrać cały garnizon metropolitalnych “niewolników”. Będą to żołnierze, policja, strażacy, kucharze, animatorzy, kosmetyczki, lekarze, naukowcy, itd. Następnie użyją ich na powierzchni, jak poprzednio. Przede wszystkim, nie będą wykorzystywać własnej rasy klonów do zaludniania Ziemi. Ludność Ziemi jest zaprogramowana tak, aby zaakceptować ten podziemny scenariusz, jak to widać w filmach takich jak Deep Impact. Ci Anunnaki myślą, że ich panowie, elita Anunnaki, powrócą jak dawniej, a także myślą, że są zadowoleni ze sposobu, w jaki wpłynęli na Ziemię.

cadaver-anunnaki
Calavera gigante de los antiguos Aanunnaki

Ale plan Anunnaki Remains został udaremniony. Ich dążenie do nikczemnego zniszczenia dużej części życia i kultury na powierzchni Ziemi nie powiedzie się. Później będą oczekiwać, że znajdą zamieszkałe tereny, z których tylko stosunkowo niewielu ocalałych łatwo ujarzmiłoby broń, technologię i siły wojskowe, które trzymali pod ziemią podczas katastrof. Spodziewają się, że ich panowie wznowią wszystkie kultury ze swoimi ukochanymi i służącymi im ludźmi, których zamierzają zniewolić. A ci, którzy zostali wybrani, aby kontynuować w swojej nowej cywilizacji z ludźmi i klonami, którzy zostali specjalnie wybrani z cechami ślepego posłuszeństwa. Wierzą, że ich panowie ponownie staną się dosłownymi bogami świata.

zwłoki-anunnaki
Gigantyczna czaszka starożytnego Aanunnaki
Szczątki Anunnaki są teraz wśród nas. To nasi obecni lalkarze manipulują i kontrolują świat. Dziś klonowanie ludzi, zwierząt i roślin to działania wspólne z tymi istotami pozaziemskimi pośród nas. Ten diaboliczny plan nie jest znany ogółowi społeczeństwa i będzie stanowczo odrzucany przez światowych przywódców i ich popleczników.

Dlatego Ziemia od dawna jest planetą zarządzaną przez handlarzy niewolników!

Anunnaki na Ziemi czekają na posiłki od swoich panów, elita Anunnaki tymczasowo uciekła do innych układów słonecznych, gdy Attaś przybył po nich. Wzmocnienia nie dotrą jednak tym razem na Ziemię, ponieważ Attysi ograniczyli swoje wzmocnienia, więc Anunnaki na Ziemi pozostają zablokowane.
Krążowniki słoneczne, które zostały niedawno wykryte, są częścią Lekkiej Ekipy Ratowniczej. Nie są one pochodzenia Układu Słonecznego, jak niektórzy hipotezowali. Krążowniki słoneczne są w pogotowiu, ponieważ Światło przewiduje, że Elita Anunnaki będzie starała się wrócić na Ziemię, aby spowodować wszelkie katastrofy, a także zaopatrywać pozostałe Anunnaki. Jeśli jednak każda próba Elity Anunnaki dotrze do Ziemi, napotka niezwyciężone siły Światła.

Szczątki Anunnaki są zdezorientowane przez zmiany na planecie, na przykład przez globalne ocieplenie, wulkany, pożary, wojny, itp. Uważają, że są to oznaki powrotu Elity Anunnaki na Ziemię. Teraz jednak zaczynają podejrzewać, że ich panowie nie będą w stanie przejść w bezpieczne miejsce Światła, a więc resztki Anunnaki terroryzują się do tego stopnia, że światowi przywódcy są teraz nieracjonalni.

Już są tacy, którzy są tak rozczarowani programowaniem Resztek Anunnaki, że mówią takie rzeczy, jak: “Ta Ziemia jest więzieniem, ale może być przekształcona w raj”. Anunnaki wcieliły się w ludzkie formy. Niektóre z nich są nawet w astralu. Anunnaki mają również wielkie wpływy w świecie astralnym. Wiele z przekazywanych dziś wiadomości to mylące wiadomości z Anunnaki.
Oczekuje się, że Światło będzie w tym celu przeprowadzało ostateczne ocalenie wszystkich ważnych Światłowych istot na wszystkich poziomach i wszystkich rodzajów świadomości, które są uwięzione w tym wymiarze zła.

zapraszamy takze na nasza grupe na vk jesli chcesz wiedziec wiecej https://vk.com/club190035190

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY