Czy starożytny Egipt rządził się życiem pozaziemskim? #piramidy

Starożytny Egipt miał kontakt z życiem pozaziemskim.
Jest wielu ludzi, którzy wierzą, że kosmici zamieszkiwali starożytny Egipt, a prawda jest taka, że ta hipoteza nie jest przesadna. Jeśli zbadamy trochę wszystkie znalezione przedmioty i starożytne hieroglify, zdamy sobie sprawę, że istnieją niezwykle futurystyczne aspekty, które nie mogłyby mieć miejsca w tym czasie, nie gdyby nie pomoc innych istot, wysoce inteligentnych stworzeń z zaawansowaną technologią, jasnym tego przykładem są piramidy Egiptu.

Piramidy w Egipcie zostały zbudowane tak, aby ciała rodziny faraona zostały odłożone na bok i mogły powrócić ze śmierci we właściwym czasie, jednak mumie, które według starożytnych tekstów powinny być tam znalezione, nigdy nie zostały znalezione. Wspomniano również o tym, że są one idealnie dopasowane do gwiazd pasa Oriona. Jak Egipcjanie mogli być tak precyzyjni?

Z drugiej strony nikt nie wie jak piramidy te zostały zbudowane, nie istnieje nawet tekst jaki mógłby wyjaśnić jakie maszyny użyli oni do budowy, dlatego też uważa się że pozaziemscy mieli z tym wiele wspólnego, być może że z ich UFO i materiałami z innych światów udało im się wznieść z piramid do wielkiego Sfinksa.

Hieroglify ze starożytnego Egiptu ujawniają, że życie pozaziemskie istnieje
Wiele z hieroglifów znalezionych w pobliżu piramid w Gizie pokazuje kilka naprawdę dziwnych obiektów, w kształcie spodka i latających po całym Egipcie. Istnieją również papirusy, które ujawniają prawdziwy obiekt sfinksa: został on wykonany jako obcy lądowisko. Archeolodzy przeprowadzili wiele badań, aby to potwierdzić, ale nadal brakuje im dowodów, które by to potwierdziły.

Papirus Tulli ma również silne oznaki, że w starożytnym Egipcie żyli i faktycznie rządzili nim kosmici. Relacje te są bardzo odkrywcze i mają wiele wspólnego z rzekomymi tajemniczymi obiektami znajdującymi się w posiadaniu Flinders Petrie, w tym mumiami o obcych cechach i szczątkami mineralnymi z innych planet.

wiecej tutaj .https://vk.com/club190035190 mozna logowac sie za pomoca fb

zrodlo https://misterio.tv/

NAJNOWSZE WPISY